Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...24252627282930...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#30200
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tome, píšeš:
Sežeň si štafle. Pak mi můžeš

Inz.:

...nabízím štafle! -> (akorát, po koule...)
Zn.: Všem. (Střízlivý byznys)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30201
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Abych pravdu řekla, v Tomových příspěvcích se taky trochu ztrácím, ale je těžké poznat člověka jen tak ze psaní a posílat ho do léčebného ústavu a psát, že je nalitej...

Tome nenech se odradit, sám víš jak na tom jsi a když si nejsi jistý tak to s někým prober, s přítelem, psychiatrem-psychologem.

Tak hodně zdaru
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30202
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Ahoj.

Cítím se velmi dobře.

Já zde už nechodím pro rady. Spíš jsem to postupem času pojal (jak už tu někdo zmiňoval) jako takový anonymní deník.

Nechápu, proč máte neustále potřebu mě někam posílat. Nemusíte se ve mě vyznat. O tom to tady není a já to tady tak ani neberu.

Většina lidí co sem chodí má co dělat sama se sebou (včetně mě samozřejmě někdy) a opravdu jen minimum lidí mě tu pochopilo, což jsem vyčetl z jejich příspěvků. Ale ani to není postatné. Když mám chuť, napíšu sem své názory o sobě. Proto jsem se na toto fórum obrátil. Proto jsem se ve své těžké době tady vypsal.

Berte to tedy jen jako mé poznatky. A až se budu ptát, že s něčím potřebuji pomoct, tak sem napíšu přímo dotaz. Ono nakonec stejně nejvíce pomohli mí přátelé v reálném životě, psycholog a čas. Lidé tady mohou jen spekulovat a radit opravdu minimálně. Podpořit zde umí jen pár lidí. Ostatní sem asi chodí z nudy, nebo co.

Jdu zase žít. Díky všem co jsou v pohodě.

Hezký den.
Tomáš
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30203
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Ono to Tomášovo psaní je diagnóza sama o sobě. Ješitnost, egoismus.....myslím, že ta jeho definice psychopata na něj sedí. Řekl bych, že ten člověk je ve velkém průšvihu a to, že jej spousta lidí posílá k psychologovi, svědčí o tom, že je to z jeho psaní poznat. Zneuznaný génius, kterèmu ostatní nesahají ani po toho jeho....
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30204
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Jane, tento odborný názor zveřejnila již před časem. Málem za to byla poslána do pekla;-).
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30205
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tomáši, diskuze není o tvém deníčku, ten si piš do sešitku.Tady je to o alkoholismu, nemoci, ne o tobě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30206
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Ed, píšeš:
Ono to Tomášovo psaní je diagnóza sama o sobě. Ješitnost, egoismus.....myslím, že ta jeho definice psychopata na něj sedí.
Řekl bych, že ten člověk je ve velkém průšvihu a to, že... ostatní nesahají ani po toho jeho....


Inz.:
Masírujem (EGO, Ego aj ego) = (3 v 1/tri v jednom), slovne aj ručne!
[Bezplatný prídavok: *Lopatou po krížoch!*] (aj ihneď!)
Bonus: Za príplatok aj pritakávam! (Prikyvujem hlavou do rytmu...)


Platba: beriem všetko okrem čínskych dlhopisov a utečencov.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30207
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobře, diskuze není o Tomovi...także zkusme zobecnit. Jeho strategie k dosažení abstinence asi není přenositelná. Kdo se povyšuje, bývá ponížen....vůbec to pro většinu závislých není tak snadné......říct si dost a po 14 dnech rozdávat rozumy. Chybí mi tam pokora a nepochopení toho před čím alkoholik stojí. Tom je typický případ předčasnèho uspokojení ....asi tohle by mohlo být poučení pro ostatní.
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30208
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Ed, píše:
Dobře, diskuze není o Tomovi...także ...asi tohle by mohlo být poučení pro ostatní.

Inz.:

...spoľahlivo pokrivím charakter, pokrčím a poohýbam vedomie aj svedomie. Slobodnú vôľu zmením na závislosť! Bohatý výber!


Zn.: Neváhaj, hrab od seba - rýchlo a bezhlavo! Väčší berie!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30209
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Šlo by to přeložit?!
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...24252627282930...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter