Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...25262728293031...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#30210
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Ed napsal:
Šlo by to přeložit?!

Šlo, možná i přehnout, jestli to myslíš přesně takhle: sprava -> doleva nebo i opačně; anebo snad dokonce i diagonálně, jako list papíru?

...Možná, ale jenom do čínštiny...


Řešíš dribling mezi paragrafy-(§) s otočkou na Pankráci a životem, nebo *kalk* do češtiny, Ed-e?
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30211
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Na tohle nemám....
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30212
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
To je parta :-D
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30213
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Ed napsal:
Dobře, diskuze není o Tomovi...także zkusme zobecnit. Jeho strategie k dosažení abstinence asi není přenositelná. Kdo se povyšuje, bývá ponížen....vůbec to pro většinu závislých není tak snadné......říct si dost a po 14 dnech rozdávat rozumy. Chybí mi tam pokora a nepochopení toho před čím alkoholik stojí. Tom je typický případ předčasnèho uspokojení ....asi tohle by mohlo být poučení pro ostatní.

Ede.

Mne by zajímala jedna věc. Genericky zde uvádíš jaké musí mít alkoholik, který abstinuje vlastnosti. Dle tvého soudu, by měl být každý stejný? Proč si myslíš, že člověk který už nepije, se nemůže radovat ze života? Analizuješ mě? Proč? Neznáme se osobně. Neznáš okolnosti, které mě vedli k tomu jak jsem se poslední roky choval. Znáš pouze mé příspěvky, které jsem psal v jakési agonii, které byly spojitostí přestat pít a vyrovnat se s neopětovanou láskou. Možná ani nevíš o čem mluvím. Pak ale NESUĎ na co nemáš mozkovou kapacitu.
A protože cítím, že tě to baví. Nebudu tě už krmit Napiš si sem poslední svou pravdu. Měj zde svůj poslední SOUD. Když se ti ulevý.

Hezký den.
Tomáš
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30214
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja napsal:
Ed napsal:
Šlo by to přeložit?!

Šlo, možná i přehnout, jestli to myslíš přesně takhle: sprava -> doleva nebo i opačně; anebo snad dokonce i diagonálně, jako list papíru?

...Možná, ale jenom do čínštiny...


Řešíš dribling mezi paragrafy-(§) s otočkou na Pankráci a životem, nebo *kalk* do češtiny, Ed-e?


Já.

Ahoj, mě se tvé vyjadřování líbí. Je to tvůj osobitý styl. V reálu budeš určitě v pohodě chlap. Možná trochu introvert, ale velice inteligentní. Děláš si z lidí prdel a to je v pohodě. Proč ne! Proč nežít v pohodě ať se člověk rozhodne sám jak mu to vyhovuje.
Tomáš
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30215
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Ja .....na co si tu hraješ ??? Co to je za rádoby intelektuální blábol?
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30216
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Jane napsal:
Jane, tento odborný názor zveřejnila již před časem. Málem za to byla poslána do pekla;-).

Mluvíš o sobě ve třetí osobě? Jak jednoduchá indície pro mne, co jsi za člověka. A jednoduché do budoucna znát tvé spojence. Tím jednoduché do budoucná znát ty, kteří jsou jiní... neber si to osobně. Vlastně, vždyť ty to ani neumíš
Tomáš
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30217
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Protože jsi exibicionista.....a budeš se sem pořàd vracet....musíš mít poslední slovo
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30218
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Nebrat si věci osobně je jednou ze 4 dohod Tolteku. Doporučuji alespoň na chvíli odložit bibli a navštívit představení Jardy Duska. Možná pak nebudeš tak zaprdenej. I když myslím, že pro tvoji léčbu psychozy paranoi je nezbytná hospitalizace.Ty jsi totiž schopen vidět i v Duskovi iluminata.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30220
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Jane napsal:
Nebrat si věci osobně je jednou ze 4 dohod Tolteku. Doporučuji alespoň na chvíli odložit bibli a navštívit představení Jardy Duska. Možná pak nebudeš tak zaprdenej. I když myslím, že pro tvoji léčbu psychozy paranoi je nezbytná hospitalizace.Ty jsi totiž schopen vidět i v Duskovi iluminata.

Jane, výjimečně s tebou musím souhlasit co se týče čtyř dohod. Nicméně pokud jsou pro tebe lidi jako je Dušek vzorem, tak přesně od tohoto jsem utekl. Je pro mne pampeliškář a on utekl sám před sebou do jiného světa jako spousta lidí, kteří nevěděli jak se zkrátka zařadit zpět do systému a pravé reality tohoto světa. Nech takového člověka fungovat ve městě samotného? Má problémy se vůbec někde prosadit. Pošli ho do ciziny a bude rád, že neumře hlady. Naštěstí pro Duška, má finance - je pro něj možné si žít svůj iluzorní život, tak jak si ho sám představuje. Je možné vyrazit do Peru a nechat se opojnými nápoji změnit tak, že budete věřit, že má místo krve manu. Tito lidé, ať už to bylo LSD, nebo jiná psychedelická droga jsou už na vždy jiní. Žijí v mírumilovném světě, plným krásných lidí, milosti, životní energie apod. Bohužel pro ostatní, bohudík pro ně. Jediná cesta jak mohou žít. Z těchto lidí číší krása a vyrovanost.

To ale není lék pro všechny...

Chápeš mě?
Tomáš
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...25262728293031...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter