Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...30313233343536...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#30309
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Teorie? No my to žijem, neteoretizujem
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30310
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
To mě právě přijde jako obrovský průser. Mám pocit, že alkohol u většiny lidí zničil schopnost empatie, lásky a sebereflexe.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30311
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Na tom něco bude.....nucená abstinence a citová plochost jdou ruku v ruce
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30314
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Nepijou, ale ani nezijou. Někteří, samozřejmě. Vidíš to nádherně zde.
Liba je terčem, do kterého se zoufalci trefuji a sami neporadí ani h... Jakmile jde o útok, tak se jim kouří od klávesnice.
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30315
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Žel.....pokud se život zúżí na boj s alkoholem (suchý dům, vyhýbàní se společnosti, oslavám, hospodám) a chození do práce.....to asi není důvod k spokojenosti.....chce to nadhled...který se může jevit jako cynismus
Ed

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30316
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Jane napsal:
Zírám hlavně na Tebe, jak jsi krásně přešel do češtiny. Narozdil od kolegy si myslím, že Ti to jde velmi dobře. Na to ostatní neziram, jen se mi potvrzuji některé teorie.

Mně taky...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30324
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
A pořád bude krákorat a teoretizovat...
A pořád hledat konflikty a řešit všechny okolo...
A kdyby radši se starala sama o sebe...
Honza

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30333
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Ahoj ve spolek.

Ono asi všechny drogy něco dají a něco jiného člověku vezmou. Vždy je to něco za něco.

Já se snažím také najít smysl v něčem jiném. A proto jsem spíš pozitivní, abych k sobě přitahoval pozitivní lidi. A daří se mi to. Vyměnil jsem bydliště, přátelé, a i práci si hledám takovou, aby mě neničila a spíš mě alespoň trochu naplňovala. Ono je to hodně o tom, že útěk z reality do chlastu má někde svůj důvod.

Dost lidí se tady nade mnou pozastavovalo a stále pozastavuje, co že jsem to za člověka. Když jsem upjatý na člověka, který mě bezmezně miloval, pomohl mi změnit můj život, vyzvedl mě do výšin a následně mě srazil dva metry pod zem. Nechal jsem se, ale to už je můj problém. Chci tím říct, že je to už dlouho co jsem se vydal na cestu zlepšit svůj život. A to, že jsem padl na držku tak tvrdě, až jsem z toho přestal chlastat je jenom plus. Protože ale nikdo neví přesně všechny detailní okolnosti, nikomu nepřísluší kohokoliv soudit.

Na světě jsou lidi zmrdi, a pak lidi se srdcem. Dva světy. A vždy to tak bude.

Čus bus.
Tomáš
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30337
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Ale jo, máš pravdu. A nejhorší sou lidi co to jako myslí dobře a napáchají víc škody než užitku.

Chtěla bych říct, že tohle není chat, ale diskuze a Tomáš tu patří víc než nějaký Jája a Jane, kteří druhé svými příspěvky akorát obtěžují. Zvlášť Jane, v každé druhé větě výsměch a ironie a ono slavné "pojebaná slovenko, primitivní kadeřnice a ožralky" se nezapomene nikdy a je to chyba adminů, že to netípli hned z kraje.

Jinak se omlouvám za své chování v minulosti, nechala jsem se unést.

Kdy se omluví Jane?
Erika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#30338
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 8 měsíce  
Nechť se omluví ta, která to za mne psala. Jenomže ta nemůže,protože ji admin zablokoval. Je to jednoduché na pochopení, že?
Nikoho odsud nevyhazuj a zkus namísto utoceni nějak inteligentně radit,když máš pocit, že všichni ostatní, dělají vše blbě
Jane

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...30313233343536...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter