Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#32613
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Nevim pamatujete-li jisty alkoholicky napoj s nazvem MIXELA, byval popularni na pocatku 90-let, posleze byl patrne zakazan ci neco podobneho nebot zmizel z obchodni site. nebylo to to prave avsak jiz ten nazev ruci za kvalitu, mixovane napoje jsou navic nejvice sizene ve vsech podnicich. Kocovina po techto skvostech taktez byva naramna. Z druhe strany vsak takovato lahudka muze odradit mnoho potencialnich alkoholiku pokracovat v kariere, coz je urcite dobre. Proto to asi stahli nebot pomer cena - efekt byl velmi priznivy.
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32616
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Mixelu si pamatuju matně, tehdy sem tolik nepil, já byl radši na baby a když sem pil, tak mně to moc tlumilo. Byl to pěkný bolehlav a něco podobného jak Sputnik? se tomu říkalo, tohle se lilo před převratem na koleji. Pořád o tom chlastu nepřemýšlej, nevzpomínej co bylo. Co bylo, to bylo a víš, že už to stálo za prd, jinak by ses nesnažil o abstinenci. O těch velikonocích pijí všichni kolem, no a co. Jedny velikonoce jsem se zašil sám na chatě a pak časem sem nabyl na větší síle a jistotě. Máš asi fajn ženu, ta tě podrží.

Je to ještě daleko a už to šrotuje, to je děs
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32617
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Mixelu pamatuju, taky se mi v souvislosti s tím mixem vybavila. Úžasné svinstvi, koneckonců to dokonce i komunisti zakázali Když jsme u toho retra, taky jsem si vzpomněl na jeden kemp, kde se prodávalo čučo s francovkou. Taky luxus Vzpomínky tohohle typu u mě opravdu žádné touhy nevyvolávají
Právě si říkám, je neděle, před chvílí jsem vstal, je mi velmi příjemně a dostávám parádní hlad. Vidím to dneska na pár vajíček na cibulce, čerstvý chlebíček manželka už dodala. Mňam. Není to lepší než kocovina?
I když počasí nic moc, všem přeji nádhernou neděli, jdu míchat...
Petr
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Západní čechy Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32618
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Zdravím,
na Velikonoce zdrhám, tady u nás se drží tradice od klepání až po mrskut. Taky sraz, předvelikonoční sousedský venku u koštování. Takže někam pojedeme. Zpětně ani nechci vzpomínat jak to probíhávalo, když se nikam nezdrhlo...alkoholová smršt´ .
Budou zase kecy, že jsem nebyla doma, ale některým lidem můžete dokola odpovídat , že nepijete a stejně to bude zkoušet Vám nabízet a taky mi to nedělá dobře vidět jak každý chlastá , ne nechci .Chci zahájit nějaké výlety na toto období. Unavit se v přírodě, něco nového vidět a zažít.
Držte se!
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32619
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Když už tady vzpomínáte chlast, tak já na škole s kamarádkama pila bowle, to je už taky retro alkohol, ale už raději nemalujme čerta na zed´ , at´ se u některého z nás nespustí bažení, třeba konkrétně u mě)))
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32620
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Dobry den, Na bowle a alpsky rizlink si taktez pamatuji, jeste bylo nekolik podobnych vynalezu ale to tu nebudu radsi ani uvadet, Jo velikonoce to je tezka doba, snad Buh da a prezijeme to ve zdravi a s cistou hlavou. Ted nemam cas, napisi vice odpoledne
Joseph
Expert Boarder
Příspěvky: 107
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32625
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Je mi jasný, že alkáči jsou většinou banda ateistická, ale prostě mi to nedá!

Velikonoce - celé křesťanství stojí na tajemství Kristova vzkříšení.
Ze zkušenosti víme, že pokud chceme dojít ke světlu, musíme často projít tmou. Pokud chceme dojít do (nového) života, musíme před tím projít smrtí něčeho, co pro nás bylo natolik cenné, že nás to i opájelo.
Pády, trýznění, mučení, beznaděj, nedůvěra a výsměch okolí, osamocení, smrt, konec (starého) života. Ale naděje. Znovuzrození, vzkříšení. Nový život. O tom jsou Velikonoce.

Křížové cesty jsou nejen na obrazech v kostelích, jsou i všude možně, usazené v naší krajině.
7. zastavení ukazuje toho zmláceného, zkrvavělého chlápka, jak pod svým břemenem upadl podruhé.
Druhý pád na křížové cestě je symbolem opakovaných pádů a selhání. Když jsme upadli nebo selhali poprvé, dalo se to ještě nejak pochopit a omluvit. Ale nejvíce nás pokořují opakované projevy naší slabosti. Nabudou-li pak podoby nějaké závislosti, která ničí nás i druhé, je to o to horší. Jsou věci s kterými zápasíme dlouhodobě a nevíme si s nimi rady. Mnohokrát se vzepneme k novému začátku, ale pak znovu padáme. Čím víc máme za sebou těchto neúčinných pokusů o nový začátek, tím více se o nás pokouší rezignace. I v nejčernější noci, ale tušíme, že naše pokoření, slabosti a neúspěchy se mohou stát cestou dopředu.

Konec velikonoční agitace. Dneska si teda určitě nedám.
Zdar!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32626
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
To je zajímavà úvaha...až na to, že ti kdo trpí především nejsme my, ale naši blízcí....Kristus vědomě obětoval sebe za své bližní....my obětujeme své bližní. A jestliže trpíme, netrpíme kvůli nikomu, než kvůli sobě.
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32638
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Na ty velikonoce ještě program nemám a moc dobře se necítím, tak nevím jak to dopadne.

Dee, admin pracuje rychle tak neprovokuj Jánošíky. Jen tak mně zajímá jak ty velikonoce asi stráví Ja, krom církevního hlediska a hlavně ti ostatní co psali před rokem jak to zvládli, někteří to nedali, jenom čtou a nikdo nepíše. Tak jak?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32640
Re: Co dělat dále? Před 8 rok, 1 měsíc  
Tady v tom vláknu máte prostor , když máte tu potřebu.
Vyříkejte si ZDE co potřebujete a máte na srdci vůči sobě a v rámci slušnosti, ale netahejte to do jiných vláken a do vlákna, které si někdo založí, že potřebuje pomoc.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter