Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...127128129130131132133...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#35182
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
vlastně si teď uvědomuju, že píšu tři piva denně. je ovšem otázkou, jestli to vůbec pivo je, nechutná mi to. Jen když už jsem z té coli přeslazený.
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35184
Re: První dny bez alkoholu Před 7 rok, 10 měsíce  
JanaK...to se také divím...jak jsem mohl vůbec přežít ,
až na ty cigarety, já nikdy nekouřil, tak max. krabičku v pubertě, nějak nezachutnalo, já ještě před pěti lety chodil darovat krev, po devátém odběru, dopis, že mám lehce zvýšené jaterní testy, byly tam i přesné hodnoty, a abych zašel ke svému lékaři na kontrolu, nikam jsem nešel, pak desátý odběr, to samé, nikam jsem nešel, a když jsem měl jít po jedenácté, tak jsem tam už radši nešel, ty dopisy mám dodnes, ještě se několikrát ozvali, a byl klid.

No, sem se moc nevyspal, budil se co půl hodiny, ale jinak docela to jde, mírně opocen, slabě cítím žaludek, třes rukou jen slabý, ale jsem utahaný jak kdybych vůbec nespal, však to většina, co jsem přispívá také prožila.
Pepa
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35185
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Ladis - přesně takhle to začlo minule,pamatuješ? Jen jedna plznička na ochutnání. Je fuk,jestli je to náprstek nebo bulharský nepivo. Já tam byla a pivo jsem pila tehdy skoro místo vody. Jo,alkohol v něm fakt je Ty seš na tý dovolený jak přes můj kopírák - někde jsem to tu popisovala - vždyť mi to NIC nedělalo,vypotila jsem to ...blabla. Ovšem pak doma .. tak to zkusím, přeci nejsem takový lečo,sem tam si dám, no dělá to každej,ne? A zpátky na alkoholickou hrušku Jinak - tehdy v Bulharsku jsme vždy nakoupili za pár leva kartony Sljančev brjagu s tím, že si je odvezem domů. Jasně, vypili jsme to a na poslední chvíli nakoupili další. Taktéž jejich růžový šampus (tehdy v přepočtu flaška na naše cca 20 Kč jsme pili i k snídani.
Takže - bacha. Příští rok jedu jen, pokud budeš do tý doby bez relapsů, jo? No,třeba taky motivace
Užij si zbytek dovči a toč
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35187
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
No, ale celkem to i chápu. Myslím to vracení se neustále k té proklaté tekutině. Mám teď docela problémy s bydlením - majitel bytu, který jsem si pronajala loni v prosinci se prostě rozhodl, že mne odsud dostane co nejdřív. Sic narazil, nejsem úplně blbá osamělá baba v přechodu, ale i tak je to nepříjemné. Do toho pracovní problémy a navíc mi čivava, kterou jsem hlídala dceři (její miláááček) mi sežrala ucpávky do uší. Jako u tak malýho psíka to bude problém.. už nemůžu. Zas se budu stěhovat, mám toho plný zuby.Prostě je toho na mne moc a Neurol došel. Dnes ráno jsem cestou do práce v Bille prostě koupila flašku vodky. Teď na ni hledím a přemýšlím, jakou úúúlevu by mi poskytla. V osm ráno tvl...a to mentoruju Ladislava.
Jo a taky jsem zjistila, že čtení tohoto fora sic pomáhá v krizi, ale pokud nepiju, nějak mi to - vadí nebo nevím, jak bych to popsala. Já zvolila cestu ignorace chlastu (což tedy ta flaška přede mnou popírá) Možná tím, že tu to čtu a držím palce všem, jsem vlastně připustila existenci lihovin i pro sebe. Nevím, nejsem psychiatr .. ale ta láhev přede mnou ..
Asi se na čas opravdu rozloučím, ale ještě dnes napíšu, zdali jsem vypila nebo vylila.
Ladis - pokud chceš, piš na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript (poslala bych i nějaký fotky, abys věděl, do čeho příští rok jdeš ) - platí i pro ostatní, pokud budou chtít psát bokem.
Všem moc držím palce - dáte to, určitě - šantal, katka, zdenek a další nový, a Včelařovi a Sochařovi přeju skvělý střízlivý život.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35188
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Laďo: Pomalý rozjezd. Má Tě to obtočené kolem prstu. Uvědomuješ si, že tři piva denně, ale tak nějak zpovzdálí. Je to páka, rovnováha je pryč a naklápí se to k Tvé další prohře.

Jak se někam dostaneš tak selháváš, řešení není ani sedět sám doma, měls to spíš pojat jako pracovní dovolenou, být se spolehlivýma lidma co Ti nepodstrčí alkohol, najít jakoukoliv činnost, tůry, rubat dřevo nebo vytahovat utopené migranty z moře- vždycky se dá něco najít, a lít do sebe jenom vodu. No na to už je pozdě...

Jani ta flaška je mrcha. Vsugeruj si to, vylej to. Je to pravda, víš v čem zas pojedeš. Ta mrcha jen čeká až budeš oslabená, hned se ti bude vbízet, podlézat. Nakopni ji do prdele!
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35189
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Jani, nééééééééééééééé, vodku ignoruj, to není řešení! Máš to těžký, chápu, lae vzpomen si, pak to bude ještě těžší Nepij, jsem s Tebou, taky nepiju... O tom už ale nepíšu, dám pak spíš vědět nějaký větší výročí, ty moje začátky už jsou směšný . Držím Ti palce, ať to dáš bez chlastu, stěhování, práci atd, je to nátlak, ale na to ten náš alkoholismus čeká, nedej se, prosím, jsi můj vzor, krom jiných...Flašu zahoď, ať Tě neprovokuje.
Ládise chápu, i já jsem si na dovče pivko povolila, ale nezvrhlo se to, naštěstí. Jsou to zkoušky, ty prázdniny, no
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35190
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Jé Šantal jupíí - mám velkou radost, že nepiješ, moc!! Flaška je v lednici - celá. Kašlu na ni, nicméně, jak to na mne zas přijde, poletí k místní lavičce pro bezďáky Jen jsem tak strašně rozklepaná, úplně jak kdybych měla absťák. Nejvíc se bojím o toho psíka.. ostatní se vyřeší časem. Chjo.. potřebovala bych dovču .. u mooře Jak se v září přestěhuju, v říjnu bude moc práce a v listopadu prostě vyrazím - třeba na Bali.
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35191
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Uf, to je dobre Psikovi drzim palce, at to v klidu vykaká a neni problem. Jinak vydrz, ono to nejak dopadne, chce to cas a odstup. To se lehce rekne, ja vim. A tu dovcu si opravdu pak doprej, at si odfrknes.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35192
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Dobré ráno všem,

Děkuji všem za reakce, ano jsem darebák co to nedává, budu teď mít depku sám ze sebe. Jani K, ne aby tě napadlo tu lahev otevřít !! poslal jsem ti mejla, snad ti došel, potvrď mi ho, že jsi to ty a ne manža . Šantálko, také posílám pozdrav, ty dovči jsou trošku jiné než sezení doma viď ? Stopka, ty mi dáš asi díl co ? O chlapech Včelař, Ja i Sochař nemluvě.
Peťo, nerad bych, aby mě to sejmulo, prozatím si opravdu myslím, že to kontroluji, jenže jak psal včelař, je to jen můj mylný dojem a prohrávám. Dopiju kávu na mé rozhledně balkon 11.patro a vyrazím na mou soukromou pláž, co jsem včera objevil. Nikdo tam není, můžu si opalovat i řiť a hlavně je tam klid, na rozdíl od přeplněných pláží. Ten žaludek furt zlobí a Endiaron je k hov..

ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35193
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Ladislave,
co já...jaký si to uděláš, takový to máš. Jsem teď vyslechla známou co se balí na dovolenou)))litry vína, litry piv,tvrdý a zoufalost v očích jak to vše narvou do auta)))budou někde na chatě a počítala u nás nahlas u kávy: ".....tak já-teda ona, aby nedošlo k omylu))) dám denně přes litr vína a k tomu piva a navečer aby bylo něco k táboráku ostřejšího. "
Jo a to mají sebou malé děti.
Byla jsem ticho jako pěna, nechtěla bych se takhle balit na dovču. Jde to už vše mimo mne, každý svého strůjce štěstí je.
Chlast nemusím ani ignorovat, nepotřebuji ho, takže nic. Nakládám si tu ty svoje kvášáky ještě další sklíněčky a i zeleninu kvašenou. Tu dělám prvně)))
Ladišu,tak na ten zadek a slunce fakt bacha Jak bylo to horko, dva týdny dozadu myslím to bylo, tak manžel se rozhodl, že se bude v bazénu opalovat nahatý))))spálil si prdel a já vylezla z bazénu, že jdu na maliny)))a stoupla v růžích na mega trn. To si nás měl vidět, když se nalízalo do auta)))jeden nemohl dosednout a já pajdala.
Užívám si léta, snad se už vysluní.
mááávááám
všem
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/07/2016 09:33 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...127128129130131132133...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter