Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...128129130131132133134...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#35194
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Lado, uzij si to a depky nemej, vzdyt si na dovce Tak to o navratu zade upravis dle potreb, no. Nekaz si volno, staci, ze sis zkazil zaludek...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35195
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Ladislav napsal:
Dobré ráno všem,

Děkuji všem za reakce, ano jsem darebák co to nedává, budu teď mít depku sám ze sebe.

... "nerad bych, aby mě to sejmulo, prozatím si opravdu myslím, že to kontroluji, jenže"... jak psal včelař, je to jen můj mylný dojem a prohrávám. ladis


Láďa,

sám jsi se sejmul - sám *se vzchop a vylez z láhve! *

[Know-how již znáš nebo-li how-know/(česky)?]

Dělej jak umíš... jenže... (???)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35196
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Mejla jsem poslala. Nemyslím Ladi, že by Ti někdo něco vyčítal, jen třeba mně osobně to přijde líto, no. Jsi evidentně inteligentní člověk s přehledem, vůlí a životními zkušenostmi. Je stupidní, že tě může ovládat blbá tekutina, což ovšem platí o nás o všech. A věř tomu, že než dovča skončí, budeš lejt denně tu jejich kořalu po litrech. Ráda bych se mýlila, ale něco o tom vím a mám vlastní zkušenosti. A budu jen ráda, pokud na mne budeš naštván a budeš mne nenávidět... do toho!!!
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35197
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
oprava-každý svého štěstí strůjce je, přehodila jsem slovíčka.

Já už někde opisovala svoji první dovču v době začátku abstinence. Dá se to zvádnout.
Ladislave,
snad Ti dojdou prachy na chlast a nebudeš tam už mít za co pít, nebo to ustojíš i bez toho . Je to jenom na Tobě, ale to víš.
Drž se a přemýšlej co chceš.
Lehké to není, lehce se to píše a "radílkuje" já vím. Tak se drž chlape...
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35199
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj Ladislav, prezivam teraz nieco podobne, tiez som v podstate na dovolenke. Vyzera to so mnou asi tak, ze uz vyse tyzdna si kazdy den dam aspon jedno-dve piva. Vcera som mala tri a sla by som pit dalej, keby som rano skoro nevstavala. najdolezitejsie pre nas oboch zrejme bude prist domov a uvedomit si, ze dovca skoncila a teda aj tieto mierne excesy. drzim ti palce.
Andrea Dulova
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35200
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Presne ;-)Zase zajet do nealko-koleji. Uvidime, jak to zvladnem, verim v nas.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35201
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
čas 16:55, opět zdravím

Tomu snad ani nejde uvěřit co se nestalo. Jak jsem dopoledne odešel na tu plážičku, tak naprostá idylka, více než pohoda, jasná obloha, 40°C, vlny jako blázen, mírný vítr. Těžká opalovačka, spolu asi se šesti společníky a společnicemi co tentýž zapomenutý koutek objevili také. Vlastně jsme z toho udělali naturistickou pláž ))) Jenže, tak si tak občas udělám nějaký ten video šotek, nebo foto a zase opalovačka. Po čase kouknu na hodinky a říkám á, 13:30, čas oběda, začínám balit a svůj jediný přístroj telefon ( foťák i kamera ) pokládám vedle sebe na osušku. Otáčím se a balím, stoupám, batoh zabalen. Beru osušku a vyklepu … a ouha, něco červeného letí směrem do vln moře. Ano … můj telefon Lenovo i se vším co v něm bylo. Au au, skok do vln a vylovil jsem ho. Teď se suší, nevím však jestli z něj ještě něco dostanu a někam se dovolám .. zrovna super záběry. Hold smůla, někdo mě nemá rád.
Jinak oběd dnes také super, nějaké smažené potvory. Sice žaludek ještě nic moc, ale lepší než včera. Po obědě hotel bazén a teď káva na rozhledně (pokoj) . Večer nevím. Jsem nasra…, ale nenechám se rozhodit, teda kecám sem rozhozen a koupil sem litr Rakije. Jo a Jana K, potvrzeno, odepíšu hned jak se zklidním.
Všem co na mě reagovali, děkuji. Ze mě si ovšem nikdo příklad neberte, max. první 1,5 roku.
Stopka, víš že máš i pravdu, prachy rychle dochází, moc už nezbývá, ono ale výlety v tomto vedru stejně moc dobré nejsou.
Zase se ozvu

ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35202
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
No hlavně to přežij, v napití Tě asi už nic nezastaví...? Tak kdybych tam byl, vyrvu Ti to z ruky.

Pěkně postupně ukázkově! Tě to zamotalo do svých sítí, je smutné to sledovat
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35203
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
V mých očích to je s tou délkou abstinence jako s množstvím peněz.

Když člověk má pár šušňů a třeba i pár ušetří, nedělá mu problém je vzít a utratit třebas i za ptákoviny. Pak, když někdo našetří víc, tak se z něj stává škrt a pro jedinou korunu by si nechal vrtat koleno.

Všichni, co tu točíte těch pár dní abstinence, abyste to hodili vniveč, zkuste drobet ušetřit. Věřte mi, že já bych si za ty své našetřené dny nechal provrtat i obě kolena.

Láďo, proč bysme měli být nasraný? Víš s chlastem jsem si lecos zažil a jedna z věcí, které si pamatuji, bylo, že, když jsem lil a někdo mi něco říkal, byla každá rada marná, jelikož to jsem byl ten nejvíc nejchytřejší a všichni polibte mi prdel...
Je mi možná drobet líto, protože jsi opravdu byl mým vzorem, když jsem se před půl rokem sbíral ze sraček. Nyní jsi spíše varovným prstem, který mi varovně kyne a varuje kam to vede s jedním jediným pivem.

Opatruj se Láďo i Vy ostatní.

Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35204
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Ladis..to se dalo čekat a moc mne to mrzí Jen doufám, že se nějak dostaneš živ domů. Neodsuzuju tě,relaps se stane ale doprdele kurva drát... dyť to znáš po té první Plzni, ne?
JanaK
Gold Boarder
Příspěvky: 196
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...128129130131132133134...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter