Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...129130131132133134135...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#35206
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Jana K, někde jsem viděl, nebo slyšel vtip, neznám ho přesně, ale byl nějak takto. Přijde chlap do drogerie a chce celý kartony šprcek. Prodavačka na něj udiveně kouká, ale po chvíli mu donese celý krabice balení tomu chlapovi. Chlap je zaplatí, hodí na zem a rozdupe na sračky. Paní se ho udiveně ptá co, že to dělá. Chlap odvětí, že takhle přesně skoncoval s kouřením...

Takže přeneseno na Tebe, nakup chlat za co nejvíc peněz, aby Tě to pak třebas mrzelo a všechno to rozmlať na patrť.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35207
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj Lado, jsem dnes natesena balim kufry na zitrejsi let na kanarky a trochu zklamana z Tebe, ale jsi silny a uzij zbytek dovci. My mame all inclusive a zacinam mit strach, ze selzu musim se drzet hlavne, ze tam bude hlidac manzel. Chci si to uzit a neresit kocoviny, bar a kdy se napit. Zdendo co Ty jak je? Vratim se sem pristi sobotu a chci slyset jen dobre zpravy( a to ze nepijes) Ozvy se jeste nez odletim. Jinak Ti budu posilat slunicko
Katka
Gold Boarder
Příspěvky: 176
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35208
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Katka,som rozhodnutý konečne žiť normalny život/bez chlastu/.Čaká nás riadna fuška,zvládnuť to.No dáme to!Obidvaja sme na začiatku...no raz treba začať už naostro.Totiž ...nemáme na výber.Ak by som neprestal...no neviem,neviem.Kati drž sa na dovče,all inclusive je tvoja prvá skúška.Verim Ti...budem myšlienkami pri tebe,že sa držiš.A slniečko mi posielaj želám Ti krásnu dovču
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35209
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Abstinence je stav mysli. Psal jsem Petrovi, který už nepíše-snad je mu fajn, že u mně to možná bude věkem jak se mi rozsvítilo, to jakoby procitnutí a změny v myšlení, náhledu. Svoje dno jsem sice prožil taky, ale že by mně to změnilo, odradilo? Dál mně to otravovalo, první rok až dva po poslední vodce, když to vemu zpětně, nebyly nic extra. Pak nějak postupně jsem začal jinak cítit, vnímat, nevím jak to popsat. Možná jsem byl z toho už unaven, otráven a řekl sem si, mám to v paži a je mně to jedno co se ve mně děje, jaksi jsem si vytvořil takovou vnitřní rovnováhu. Pořád se to vyvíjí, měl jsem různé období. Teď mám stavy-zřídka- takové období nejistoty, rozkolísání. Jak to nevyšumí a nedá pokoj víc dní tak to řeším s přáteli, terapeutkou. Jakoby mně to rozmlouvali. Ale poslední dobou zjišťuju, že spíš hledám ten lidský kontakt, potřebuju akorát nebýt sám, povídat si o všem možném a že by mně ta věc alkohol nějak trápila... Žiju si v pohodě, vrátil se mi humor, ikdyž můj život ve skutečnosti není žádná sláva, smíření a vyrovnání přišlo samo časem. No a do dvaceti sem prakticky nepil a víc pít začal až v práci, škola a první zaměstnání bylo spíš trápení, já měl moc rád hory a holky, to mně naplňovalo, pak se to přelévalo do rochnění v alkorybníce... Jak jsem mozek nedopoval ve vývinu tak jsem to měl asi pak snazší...

V mysli je po odstavení pití díra, ta se zaceluje těžko, vlastně nevím jak Láďovi poradit, pomoct. Vydržel víc jak rok a to bylo málo, nenastal u něj nějaký posun, nejvíc zasáhla určitě ztráta kluka nějakou sílu v sobě má, ten nedávný relaps ustál, ale postupně míří zpět do léčebny. Ale co dál, toť otázka a bude trvat opět delší dobu než se jakžtak dá do kupy, uvnitř sebe sama stabilizuje. Antabus je sichr, ten nemůže, AA má daleko, tak určitě pravidelně ze dva roky docházet psychiatr-psycholog, nebránil bych se AD. Já mám štěstí na lidi a čerpám ze svých starých známostí, ona by se mu taková lidská pomoc hodila, stýkat se s fajn lidma, rodiče už mají léta, nezatěžoval bych je...

No a konec úvahy, jen tak přemítám nahlas, klid všem, sorry
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35210
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Pro zdenek
Zdenku Tvoje vytrvalost zde na fórech je obdivuhodná , každý den se počítá.
Ať je těch dnů co nejvíce.
Jak to máš doma, sucho? Držím palec všem nám zde
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35211
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Když jen tak o samotě bez hluku zavřete oči, co cítíte? Já únavu, klid, cítím vůni jara na Tanečnici na Valašsku, byl sem tam raz v životě ľudé dobří... Dřív tam byl stres, roztěkanost, nemoh sem se toho zbavit, ale jde to...
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35212
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Perte,
chtěla bych to mít někdy v hlavě srovnáno jak Ty.
Snad k tomu dojdu.
A tady ten Tvůj příspěvek si budu číst ještě vícekrát.
mááávááám do dálky
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35214
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Stopka,áno mám suchú domacnosť,dôležité.Vieš,po poslednej recidive som myslel,že zomieram.Tak mi bolo mizerne a to je slabé slovo.Dá sa žiť aj na etapy...no ja chcem teraz všetko alebo nič.Už by som nevládal začinať od znovu.To nie.Budem referovať...
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35220
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Rakija nebude, vyměnil jsem jí za večerní procházku s popřemýšlením si o sobě samém a zakončil kotletou na grilu a jedním hnusným staropramenem. Jsou nádherné vlny a to šumění moře mě uklidňuje. Jsem utahaný jako kotě, jdu spát, dobrou noc. ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#35227
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 7 rok, 10 měsíce  
Máš v sobě teda sílu, akorát to pivo sis musel ještě dát. Ty se nezdáš chlape a ono ty pocity jako šumění moře a cítění vůní mozek nastavují do klidnějšího módu. Po návratu zkus meditaci, chození na jógu, poddej se tomu, známé po smrti manžela to vyčistilo hlavu, další tři měsíce v Indii a přišla jiná, silnější, ne s nábožensky vymytým mozkem.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...129130131132133134135...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter