Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...560561562563564565566...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45480
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Já chodím na setkání abstinentů. Na web a tak. Nejhorší je být na to sám.

Nedávno mi vysvětloval známej, jak přestal pít ze strachu, že mu doktor říkal, že by mohl umřít, protože byl moc zhuntovanej. Půl roku se klepal, pak dělal všude přednášky, jak je napravenej, pak začal kňučet, jak doma jen uklízí a nic si neužije a pak mi volal, že se jede vožrat.. Přitom jsem mu ani nedělal nějakou matku Terezu . Nevím, proč všichni než se vožerou volaj mě.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/07/2017 00:37 Provedl: Morfeus.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45481
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
K tomu je důležitá ta pokora. Je třeba vědět, že do pekla stačí fakt jen krůček v podobě jednoho piva. Jak začne člověk bejt moc sebevědomej, začne špekulovat o kontrolovaným pití, jedno pivo neřeší a za půl roku je na tom hůř, než, kdy byl...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45482
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Podívej. Někdy mám stavy, že bych radši svoji pouť předčasně ukončil. Alkohol je takové katapultování do jiného stavu. Jenže naprosto nevyzpytatelný. Také to po napití bylo občas horší než za střízliva. Občas používám nealkoholové úniky. Filmy, hry.. Ale nejlepší je se problémům postavit čelem. Ale někdy na to nemám sílu řešit svoje problémy. Tak aspoň k tomu neřešení už nechlastám. Ono i lehnout je někdy řešení. Sice blbé ale lepší než pít.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45483
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Když jsem chlastal a přišel problém. Dost často jsem se vožral a problém vyřešen. Neříkám, že jsem roky na všechno sral, vyřešil jsem za ty roky též hafo věcí. Jenže většinou to bylo na dřeň a dost často jsem jen se štěstím vyvázl z různých problémů tím způsobených.

Teď, když nepiju, tak se snažím všechno řešit hned. Zjistil jsem, že není nic nepřekonatelného.

A když jsem nasranej na celej svět? Nestává se mi to už moc často, ale buď jdu ven, nebo nejlepší je se na všechno vysrat a jít spát. To mi fakt pomáhá. A když je člověk nasranej až vzteklej? To pak jsem schopnej rozmlátit kámen na zahradě, rozkopat železnej květináč, nebo nasekat dřevo do foroty... A myšlenky na odcházení z tohoto světa? Proč, bych proboha měl odcházet. Teď, kdy se mi vyloženě daří. Vytyčuju si cíle. Teď si chci koupit nový auto. Tak řeším vrácení rakouských daní za pět let, přídavky na děti, prodám tunu medu a snad po vánocích vyrazím pro auto. A co pak? Pak mám v plánu zařadit trojku ve včelách. Hlavní je nepít a bejt zdravej.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45484
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Nejsem tak usazenej jako ty. Mám pracovní a další problémy. Ty máš svoje koleje. Včely, rodinu. Já ty svoje teprv hledám. Teprv se poznávám střízlivý dá se říct. Už půjdu spát.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/07/2017 01:04 Provedl: Morfeus.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45485
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
To i já. Když si vzpomenu na to jak jsem to prožíval po půl roce abstinence,po roce. Teď. Furt se to vyvíjí. A řekl bych, že se též pořád měním. Když se podívám zpátky tak si připadám jak patnáctiletej, když se kouká na fotky, když mu bylo čtrnáct a připadá si, že byl tenkrát strašně "Trapnej, divnej". Tak nějak se mi podařilo usnout v osmnácti a probudil jsem se a najednou mi je pětatřicet a ten proces vývoje osobnosti se nějak teprve asi dotváři. Nevím jak to popsat. Prostě to tak je. Ale, řekl bych, že už to není takový překotný jako ty věci, které se udály během prvního roku.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45486
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Náhodou pekná diskusia, určite nechať.

Morfeus, ešte môžeš uspokojenie hľadať v pečení vlastného chlebíka.
www.dailymale.sk/articles/pecieme-kvaskovy-chlieb-vol3_4442
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45487
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Takže sta to zrušili. Ale aj tak minedá.
Mňa by zaujímalo, prečo ste pili. Nemyslím v 15-tich, keď ste možno pili v partii, lebo všetci pili. Ale neskôr, keď ste už boli dospelejší, ale nemali ste s alkoholom najmenší problém. Ja nevravím, že alkohol bol môj najväčší relax a koníček. Ale bola pohoda, pokecalo, vypilo(nie ožralo). JA, prečo si pil ty?. Ako píše Morfeus, niekto ťa nútil? Pred 30 rokmi si nebol alkoholik, tak prečo? A bola to pre mňa aj určitá forma relaxu, odreagovania sa po práci. Doma som nepil. Ja nemám rád, keď niekto kto roky pil, začne teraz moralizovať a tvrdiť, že alkohol je to najhoršie svinstvo. Alkohol je pre ľudí. To, že mi sme sa prepili tam, kde sme, nie je problém alkoholu, ale nás.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45488
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Zdravím,
ne Krtku, je to přesunuto sem , na žádost autora vlákna,akorát se chronologicky časově za sebou řadí příspěvky.
Přeji všem hezký den
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45489
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Krtek, píšeš:
"JA, prečo si pil ty?. Ako píše Morfeus, niekto ťa nútil? Pred 30 rokmi si nebol alkoholik, tak prečo?

...Alkohol je pre ľudí."

"Najprv zo zvedavosti, neskôr pre chuť a účinok."

Pred 30 rokmi som už bol abúzer...


(O bohatierskych výkonoch radšej skromne pomlčím.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...560561562563564565566...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter