Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...566567568569570571572...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45697
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Ahoj Ládiku! Tvoje příspěvky nevěstěj nic dobrýho. ptáš se: ano, byla jsem někdy opilá, většina zde nás bylo... I teď si občas dám, ale snažím se co nejmíň a ne do komatu. Jde to docela, ale chci to stejně omezit na minimum, nulu nedám. Drž se a dej vědět a ... ty víš co
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45698
Re: Co dělat dále? Před 6 rok, 8 měsíce  
Možno by si si mal Láďo viac vážiť veci, ktoré máš. Prudence ti tu spadla ako dar z nebies. Mal by si byť rád, že ju máš. Možno si príliš komplikuješ život zbytočnosťami. Príliš premýšľaš, myslíš na to, čo bolo, čo bude. Teš sa z každého dňa, ktorý môžete stráviť spolu. Bojuj o ňu a za ňu. Ste na tom obaja rovnako. Ak budeš piť ty, ohrozuješ tým aj ju. Môžeš ju stiahnuť so sebou. A potom začne opačný efekt. Začneš sa jej vyhýbať, aby sa tak nestalo. Pretože obaja ste závislí a viete ako to funguje. Ale to bude tvoj koniec. Z tohto dôvodu psychológovia veľmi neodporúčajú na liečení takéto vzťahy. Ale poznám z klubov také dvojice a darí sa im abstinovať. Sú jeden druhému oporou. Vy ste stvorený jeden pre druhého, aby ste si pomohli, boli jeden druhému oporou a nie sa trápili navzájom.
A začni sa tešiť aj z maličkostí. Život dokáže byť sviňa, nie je to žiadna prechádzka ružovou záhradou. Každý má lepšie aj horšie dni. Tak využi každú príležitosť na potešenie seba, aj toho na kom Ti záleží. Sprav si takto deň krajší. A prestaň robiť somariny s chlastom.
Za tie takmer 2 roky, čo teraz nepijem, som sa naučil tešiť aj z blbostí. A takto si spríjemňovať život. Ale bezpodmienečný základ je,že nepijem. Miesto nechcem piť, som si vsugeroval do hlavy čo chcem a nie čo nechcem. A chcem abstinovať. Ako keď si športovec povie, že nie, že nechce byť posledný, ale chce byť najlepší. Spraví všetko, čo je v jeho silách a možnostiach, aby bol víťaz. A ja som teraz ten víťaz. Vyhral som sám nad sebou. Tak sa cítim teraz. Čo bude (čo sa týka alkoholu) neriešim. Dôležité pre mňa je, že dnes som zvíťazil.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45702
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
mazlík je daleko a já ? .. nevím co se stalo, je to ale na houby .. chlastám na plno , přitom sem říkal že si dám jen jedno youtu.be/rqPr4bVsdlg jsem špatný
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45710
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
ladis napsal:
mazlík je daleko a já ?

Ty se sebou zkus zacit neco delat a to tak ze rychle! Mazlik si nezaslouzi aby se nervovala a deptala co a kde provadis jinak hrozi ze do toho spadne taky!

ladis napsal:
přitom sem říkal že si dám jen jedno

Po VSEM cim jsi si prosel... chlape Ty jsi nekdy fakt nepoucitelnej. Jenze ono to k te nasi chorobe bohuzel patri .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45712
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Ahoooooj, dlouho jsem tu nebyla. Nebyl čas. Jsem v pohodě, i když neabstinuju. Zbavila jsem se muže-alkoholika, se kterým jsem strávila cca rok vztahu. Naštěstí ne uplně intenzivního, ale i tak mi to stačilo. CHlap je cestě hodně rychle dolu. Denně leje, pije střiky, víno, pivo, po večerech tvrdej. Kouří trávu o stošest a podezřívam ho i z jinejch drog. Je mu všechno jedno, potřebuje jen prachy a občas se někde umejt, vyspat, vyprat....a to už mín a mín.... je to hooodně smutný tohle vidět. Navíc je přesvědčenej o tom, že jeho se to netýká...že je to jednoduchý přestat, že se přece neuchlastá že neni blbej tuhle řikal... Je mi to moc líto, ale já mu nepomužu. Našla jsem si jinýho, když jsme spolu, nepijem, je nám fajn. Najděte v sobě sílu prosim se na tohle vykašlat! Toho týpka je tak strašná škoda, že se nedá ani popsat!!!!!!! Krásný večer všem:)
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45713
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Ahoj Rachel, to je dobře, že si ho strepala, i když ti určitě na něm záleželo, táhl tě dolů.... Je supr, že se máš fajn, drž se....

Láďo, ale MY už davno nejsme ti, co by si mohli dát jedno..... To mohlo být, kdybychom se neprochlastali tak daleko.... Pro NÁS (a myslím tim nás alkoholiky) jsou už jen dvě cesty, žádná mezitím není..... Na jednu cestu si diky léčení nastoupil a vedeš si dobře, hodně z nás tě obdivuje za tvoji sílu, to že si se z toho dna vyhrabal, z toho člověka, co pomalu nebyl schopen myšlenky či souvislé věty, ses vypracoval nahoru a toto j jediná cesta, ta druhá s flaškou v ruce bude strmá, dolů a pofičí to rychle, rychleji než předtím, tama nechoď.... Pojď zpátky nahoru, stojí to za to.....
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45714
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 8 měsíce  
Láďo. Trápily tě dluhy a řešil jsi oddlužení. Dosáhl jsi toho. Trápila tě samota a stesk. Měl jsi možnost mít úplně všechno. Co jsi si našel teď jako důvod k napití? Jsi blázen a řítíš se do pekla. Nebudu ti tu patlat med kolem huby. Třeba si to přebereš a probereš se!
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45715
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Ládo nezahod to!

Nejhorší na tom je, že my všichni tady, chceme bejt lepší a něco se sebou dělat. To je hlavní důvod proč sem chodíme. ALe on nemá žádnou motivaci, nula nic. Ani lásku, ani peníze, práci, sport, nic...přitom je hrozně talentovanej... s tim ais nejde nic dělat. Uplná bezmoc....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45716
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
Myslím a to je skutečnost, že zde byla vždy dobrá parta lidí, kteří se podporují a je to moc důležité. Všem kteří reagovali i těm, kteří četli, děkuji z celého srdce. Přesně jak jsem včera psal, tak jsem i konal. Dopil sem ten hnus, pak to po sobě uklidil, aby to nebylo na očích, vzal si benzák a usnul. Už nedám ani kapku. Přátelé Díky

ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45717
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 7 měsíce  
ladis napsal:
Už nedám ani kapku.
ladis


Drz se!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...566567568569570571572...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter