Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#32898
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj Šantalko,no taky jsem moc ráda,že tu na těchhle černých strankach jsi a že je tu prosvetlujeme svým odhodláním a radostí z úspěchů. Ja na konicky moc cas neměla. Vše jsem obětovala dětem a oni mě stále vic přestávají potřebovat. Manžel je mladší a měl spise jiné zájmy nez rodinu. Ted uz je se mnou víc,ale nejak jsme uz tenkrat k sobe ztratili cestu. On to tak neciti,ja ano. Uz v nem necitim tu oporu,nevzhlizim k němu jako dřív. Myslela jsem ze nechut k sexu mam,protože touhu tlumi alkohol,ale ani teď proste nechci. Snad to nejak zmaknem,za kazdou cenu chci udrzet rodinu a nerozvest se. Jinak uz take čtu,hodně plavu-dnes 50 bazenu,ale zacina me bolet koleno-meniskus nebo jak se to jmenuje. Nejvic času mi zabírá me podnikání,ale v ramci utajeni nemohu prozradit. Snad jen dodám,ze jsem jedna z mála v celem kraji co to umí tak o ksefty neni nouze. Zatim pa a taky napis vic
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32899
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj Novi,
To je fajn, ze ti prace klape. I ja mam to stesti, ze mam peknou praci ktera me bavi a kolegyne, ktere jsou taky fajn. O mem piti spis "tusily", v praci ani v tydnu jsem nepila, ale o vikendech jsem tak vyvadela, ze bych se moc divika, kdyby se jim to nedoneslo. Mam uz raky velkou dceru, ale travi se mnou rada cas, chodime spolu sportovat, nakupovat atd. Ta je z meho rozhodnuti asi nejvic nadsena. Manzel se mnou je taky rad, ale rad si prihne a to ja ted ne, takze nas to rozdelilo, ale to se usadi, casem. On ma stopku, ja ne. Ale vikendy travime spolecne a to aktivne, sportem a kulturou. Taky se rada venuju malemu synovci, o ne ohromne nabiji. A diky nepiti nase domluvene schuzky vzdy platej, nerusim je kvuli opici, to je na tom taky bezva, ze vsechno plati To dnes staci, tak pa a dobrou nocku vsem
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32900
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahojda, jak je? Ja jsem zvladla dalsi patek v nasi oblibeny hospudce bez chlastu Jsem rada. Co ty?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32901
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
A co když si Novotná uvědomila, že na tyhle stránky nepatří....není žádný alkoholik,neboť pila kvůli manželovi a protože obětovala život dětem ....nevděčným. Teďka musí podnikat a začít žít..chlast jí nechybí......a co kdyby ji tu někdo poznal....nejlepší je v celém kraji....ta ostuda!
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32902
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
V rámci utajení?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32903
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ty sarkasto! Dee je na tom jak?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32904
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Já tu dělàm zlého muže.....jinak absolvent kurzu v Černovicích
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32905
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj všem: dnes 209. den bez gamblu a cigaret

Eduarde, skoroabstinente, ty kluku ušatá,

priznej se devcatum, co jsi zac........zaloz si sve tema "O skoroabstinenci" a tam si diskutuj nejlepe sam se sebou,protoze tve jednoradkove , nicnerikajici komentare jsou trapne , jeste jsi tady nikomu nic smysluplneho neporadil, jsi provokater, tak neobtezuj devcata.

Asi je nad moznosti tveho chapani, ze zde chodi lide, kteri chteji abstinovat.

Tak vsem, vcetne Eduarda , pekny vikend
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32906
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Lemogu, uz jsem asi pochopila, jakou roli tady hraje Dee. Ale ono je to dobre, i ve "skutecnem" zivote se vzdycky najde nekdo takovej a je potreba na nej bejt pripravenej Jinak tohle me nerozhazi! Nezjazi to radost z abstinence. A tu mame, vid? A co Novi, zijes?
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32907
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Mr. Lemog....trošku by si nám, alkoholikům mohl popsat, jak může být někdo závislý na ruletě.....co ti spouštī bažení? My někteří máme suchý dům.....ty co...domácnost bez mixēru? My máme chlast všude, ty musíš do herny....co je tohle za závislost. To bude něco jako za starých časů prohrát statek v kartách...až ho prohraju nehraju...ty už nemáš co prohrát, tak jsi statečný antigambler....jak u tebe vypadá absťàk? Jak ti to ničí zdraví? Třásly se ti ruce bez rulety? Bylo ti zle?
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter