Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#32737
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
No já momentálně nemám v plánu přestat, protože bych to stejně bez léčení těžko zvládl a na léčení nechci. Takže zatím zkouším kontrolovat, nějak to jde, ale občas se to vymkne. Ale držím palce, ať se daří abstinence, určitě Tě tady budou lidi podporovat.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32738
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
David, píšeš:
No já momentálně nemám v plánu přestat, protože bych to stejně bez léčení těžko zvládl a na léčení nechci. Takže, "zatím zkouším kontrolovat, nějak to jde", ale občas se to vymkne. Ale držím palce, ať se daří abstinence, určitě Tě tady budou lidi podporovat.

Dávid,

a "ako to skúšaš? Ako Ti TO ide? Pochváľ sa!"

(Iba v mysli alebo aj prakticky? Zlyhávaš často alebo vždy?)

Aj by si chcel, keby... (???)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32739
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Vcera na výletě,manzel u večeře v restauraci nabidl pivo. Dala jsem si jen pito a vubec mi to nechybelo. Mam velikou radost ze jsem nezklamala. Vim ze nesmim ani "ostepok". Zvykam si a pripravuji sebe i ostatni,ze alkohol uz neochutnam..
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32740
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Zkus se Šantalko hecnout hako já. Zkus se mnou vydržet aspoň prvnich 30 dni. Pis sem kazdy den jak si byla úspěšná. Mas rodinu? Uvidis jak každý den budes šťastnější,bud sobecká,odměňuj se za každý den!
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32741
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Dobrý předvečer přeji. Po delší úvaze a pročítání tohoto fora, bych chtěl také přispět k této konverzaci. Je mi 25 let a myslím, že na svůj věk mám ne malé zkušenosti s alkoholem. Vše začalo nástupem na vysokou školu na střední jsem nepil vůbec. Na vysoké se moje spotřeba začala zvyšovat až to dopadlo tak, že jsem pil 3 - 4 x týdně. Zkoušel jsem i kontrolované pití, ale v mém případě to není možné. Jakmile se napiju tak už to jede samo!!! Zažil mnoho nepříjemných situací, ve kterých bych bez alkoholu nebyl. Jak ve vztahu tak k rodině. Proto jsem se rozhodl přestat úplně. Líbí se mi motivační technika paní Novotné a rád bych jí podpořil. Doufám, že jsem se moc neminul tématu a uvítám jakékoliv rady do začátku, který vím,že nebude procházka růžovou zahradou.

Přeji pěkný zbytek večera

Jakub
Jakub
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32742
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj všem: dnes 196. den bez gamblu a cigaret


Ahoj Novotna, mi se tve hecovani libi, nenechej se odradit, kazdy zna sam sebe nejlepe a pokud citis, ze toto je to, co ti pomaha abstinovat a stanovila jsi si prvni metu - pokracuj v tom.....tady kazdy pise sve zkusenosti a mysli to dobre a prestoze je diagnoza stejna, kazdy jedinec stejne musi celit nastaham alkoholu sam.

Ja jsem taky zacinal od prvniho dne a stanovoval si mety a posouvcal dal a dnes abstinuji vice nez pul roku, spousta lidi me odrazovala, kritizovala, vetsina podporovala - citim z tebe odhodlani tak se nenechej zviklat ve sve vire a pokracuj ve stanovovani dalsich met az k trvale abstinenci


Lemog
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32745
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj "Novotná",
Já Tě náhodou obdivuju, i dr. Nešpor radí klást si raději dosažitelnější cíle, a to 30 dní je přitom vlastně dost. Vlastně tolik, že to ani neumím
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32746
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj,
Tak jdu do toho s tebou. Choděj koledníci a já se držím, dřív jsem už byla na káry. Tak večer dám vědět, jestli si můžu odškrtnout den první. I Tobě držím palce.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32748
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Ahoj,no tak to je bezva ze to potahnem spolu! Nekdo tu radil,ze kdyz mas vecer velikou chut,rekni si -dneska uz vydrzim a necham to na zítřek. U me ty prvni dny fakt tak fungovaly. Ted by mi bylo strasne lito porusit a zacinat znovu. Ono je ted strasne fajn řadit se mezi normalni lidi a postupem casu zjistuji ze tech normalnich je okolo me dost a nikdo se proste nedivi ze si nedam ani sklenku. Je úžasné mit neustale cistou hlavu,donit si na kosmetiku a snazit se byt krásná a veselá. A uvidis ze uz po nekolika dnech bez toho hnusneho clastu budes krásnější a bude te bavit o sebe pečovat,protože nebudeš unavená a nešťastná. Večer napiš! Pa
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#32749
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok, 1 měsíc  
Jo a ještě jedna věc. Musíš sem za každou cenu psát pravdu. Neboj se napsat i když zklameš. Všichni te tu podrží. Jinak by to nemelo cenu!
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter