Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...14151617181920...86
Dolů
Téma: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu
**
#34718
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Angie, já tě zpočátku považoval spíš za rozmazlený děvče, ale teď máš můj obdiv. Je jen náhoda, že jsem se neoctl v podobným tvrdým zařízení, jako ty a nevím jestli bych obstál. Budeš teď silnější pro další nástrahy života, to je dobrý.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34721
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Angie

Zdravím do ozdravovny, za mě si myslím, že přístup který máš k léčbě tam, není ještě u tebe to pravé. Bereš to jako trest a jsi přesvědčena, že to nepotřebuješ. Dle mě, bys to tam měla ukončit a uvolnit tak místo „ Té “ která si toho bude vážit a chce se léčit.

Petře

Já to mám v kebuli tak, že si cením abstinence, léčba, u mě zabrala, vybral sem si ji dobrovolně a vím, že doma bych to sám nedal. Ale je zajímavé, jak mi v kebuli někdo našeptává … hele: však si se už po léčbě napil, celkem v klidu si to ustál a nic se vlastně nestalo. Nikdo se nic nedozvěděl a nic zlého neprovedl. Jsou dny kdy jsou ty hlasy silné, ale prozatím si s tím vím rady. Obávám se ovšem nějaké nenadálé situace, kdy to neustojím. Jsem neustále poslední dobou ve střehu. Zvláštní je, že například v kolektivu u nás v práci, kde se kalí denně a denně mám nabídku k vodce či pivu, tak problém nemám. Ten problém je jinde, bohužel nevím kde …

ladis
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34722
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Laďo, ustáls to dobře, ale co dál. Jo, je to paradox. Kolegové pijou vesele a s tebou to nehne. Ale nejsi v té chvíli sám, možná v tom je zakopaný pes. Doma o samotě to víc útočí. A máš strach ze změn nebo krizí, já nevím, pročítal jsem tvé vlákno a možná bys mohl udělat jen nějaké menší změny, krok po kroku. Třeba si vymaluj byt, ikdyž ho máš možná pěkný, nové barvy, nový vzor. Naglanči auto, vysaj ho, dej nové potahy, novou vůni. Zkoušet nový vztah je těžké, párkrát ti to nevyjde a bude to náročné se udržet.
Co zkusit se objednat k nějaké psycholožce? To by platilo v mém případě, aspoň bych si poplkal a v reálu jsem rád, když si můžu s někým o všem promluvit. Ne jen o sobě, zajímám se o druhé, poklebetíme, řeknou mi svoje věci a já jim třeba jen povím svůj názor a možná si z toho něco vemou. Úplná samota je pro mně na nic. A někdo je zas introvertní a v samotě se cítí líp.
A třeba najít jinou činnost, nějakou kde se něco děje nebo někomu něco ve volném čase pomoct, častějc navštěvovat rodiče, sejde se víc lidí, objeví se nějaká kočanda a slovo dá slovo...
Každý den vycházky do parku nebo pravidelně chodit na bazén, to jsou rady, no na něco se těšit, aspoň na synka nebo na holku co ti doveze pizzu...
Viděl jsem vymalovánky pro dospělé, tím čmrkáním se něco vymaluje i v duši, říkala známá, tak si je nechám donést, že by snad?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34723
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Vcelari, rozmazlena mozna trochu jsem ale umim zabrat a vyporadat se s ruznyma vecma. Musim rict ze tady jsem si uz zvykla. Na holky I na sestry. Na ty rozhodne nejsem niijak neprijemna ani ldyz dostanu prestupek. Je to jejich prace a ony samy ty prestupky casto nesou tezce. Jsou to vesmes mile zenske a normalne si I pokecame. Kdyz jsem se dnes vracela z existencky tak jsem nemela zadnou depku, proste jsem se vracela nekam kde ted pobyvam.

Lado, mas urcite pravdu. Ale je to tezke. Urcote si tu z toho neco beru-jak rika tata, je to velka zkusenost.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34724
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Petře

Máš pravdu s těmi změnami. Vše co popisuješ jsem už provedl. Vymalování bytu + rekonstrukce. Výměna vozového parku.Odmenuji se dle možností za abstinenci, k psycholožce sem ale chodit přestal pro vzdálenost a stejně tak na skupiny. Můj život není tak špatný
Jen ta samota občas bolí. Jindy zase vyhovuje. Práce nic moc, ale je stálá. A bábovka? no snad i ta se najde a hledá. Skupiny mám tady s vámi
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34725
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Smazáno z důvodu duplicity
ladis
Platinum Boarder
Příspěvky: 884
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/06/2016 18:47 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34729
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Každý máme lepší a horší chvíle a vcelku to asi bereš dobře, kdybys víc padal tak zkusit AD- několikrát zmíněno, no sám víš jak se cítíš, ale asi by to chtělo i jiné změny, nějaké cos nikdy neudělal, nevíš čemu v životě přijdeš na chuť, ono abys nebyl furt na jednom místě. Přejde nějaký čas a může to přejít k další recidivě, podle mně to chce posun jiným směrem.

Díky za tadytu "skupinu", fakt, já si nějak nedovedu představit jak by můj život vypadal, kdyby nedošlo k takovému překotnému technickému vývoji, asi bych se ještě víc dřív zbláznil
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34753
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Ahoj
Četla jsem tvůj článek a chtěla bych pochopit co vlastně chceš.?Jestli chceš přestat pít,nebo to jen omezit.V tom je totiž rozdíl.Pokud chceš přestat úplně,tak zapomeň na jedno dvě pivka a hlavně na hospodu.Pokud to chceš jen omezit,tak to už děláš,ale jak dlouho ti to vydrží?Je to jak sex,taky nejde dělat jen napůl.
Zdeňka
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34763
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Zdeňko musíš číst všechny příspěvky, je to roztrckané po různých vláknech a Angie je teď v léčebně. To je čtení na pár dní, abys byla v obraze
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34921
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 10 měsíce  
Tak se zas po nejake dobe ozyvam. Nevim co tu se mnou provedli ale zacinam v tom videt smysl. Jsem tu 37 dni. Nejak ani nevim co psat. Ubiha to tu rychle, uz se dobre orientuju a celkem me bavi I to kazdodenni deni v komunite, pomahat ostatnim a tak.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...14151617181920...86
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter