Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...31
Dolů
Téma: Jak dál, když selžete...
*
#41521
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Michal napsal:
Alhena, bydlis v Praze? Ja antabus uzivam uz nekolik mesicu, chodim do Sananimu. Zkus silencro. Je drahe, ale daleko levnejsi nez alkohol. Klid napis email, jestli chces nejak pomoct. M.

Michale, ano, myslím, že pomoc opravdu potřebuju. Kam ti tedy mohu napsat? díky moc!
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41522
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Alhena, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , napis a poslu ti na sebe telefon. M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41523
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Díky, MIchale, napsala jsem....
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41524
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Michal napsal:
Alhena stale pije? :-/

Kdyby jen to...
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41525
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Rozdvojená osobnost...to je přesně ono..

např. jsem s přítelkyní týden štastný a stačí jena myšlenka co mi vypne rozum a už vím, že nemám sílu ji vzít zpět a jdu do hospody.Chápu ty lidi, co kvuli chlastu páchají sebevraždy a ted to nemyslím abych tu někomu dělal černé myšlenky..pouze jich pár znám..Buh s nami dejž nám sílu

Aleha držím palce
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41526
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Alhena napsal:

Kdyby jen to...


La Bella, Bellisima ?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41527
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Ano, bohužel.
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41529
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Jedna z věcí, která mě na to ničí nejvíc, je, že tomu absolutně nerozumím. Já jsem hodně přemýšlivá, empatická, obvykle dokážu pochopit, co se v člověku děje a proč - nebo alespoň mít nějaké teorie. Ale tohle prostě absolutně nechápu.
Jak můžu v jednu chvíli naprosto jasně vědět, že chci být střízlivá, a dokonce dělat opatření, abych nemohla udělat nějakou blbost... A o hodinu později nesmírně kreativně obcházet vlastní opatření, protože všechno vnímám NAPROSTO JINAK.
Byla jsem schopná 3 měsíce nepít a šlo to celkem v pohodě. A pak jsem to jednou prolomila a nedokážu to zastavit.
Klidně bych se i nechala zavřít někam na detox a pak do léčebny, ale já to prostě udělat nemůžu. Musím pracovat a vydělávat, jinak přijdu o vše...
Teď kladu naději do toho antabusu... Držte mi palce, jestli jste se mou už neztratili trpělivost...
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41532
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Nikto s Tebou trpezlivosť nestráca Alhenka. Tu sme na tom všetci rovnako. Ja som minulý rok mal recidívu po dvoch rokoch. Polroka som sa s tým trápil, až som sa dal zavrieť na ten detox. Našťastie pomohli tie 2 týždne zastaviť to. Teraz som OK 14 mesiac a je to fajn. Len to netreba nikdy vzdať.
Doma nemám žiaden alkohol a tak sa s tým nemusím pokúšať. Kupovať ho nekupujem. S bellou nemám skúsenosť. Ale som rád, že kedysi k tomu nebol prístup. Ináč by som určite vyskúšal. Ako väčšina mladých. A pri svojej povahe asi by som skončil ako s alkoholom. A teraz na staré kolená už s tým určite začínať nebudem.
Ja som kdesi napríklad čítal, že všetky tie smútky pri rozchode, strate partnera a pod. by človek mal "prežiť", pretrpieť a nie potláčať do úzadia. Neviem či som to napísal správne. Ja už si to veľmi nepamätám.
Klidně bych se i nechala zavřít někam na detox a pak do léčebny, ale já to prostě udělat nemůžu. Musím pracovat a vydělávat, jinak přijdu o vše...
Nemôžeš sa uvoľniť ani na pár dní? Detox trvá tak do dvoch týždňov.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41533
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Já se bráním tomu, svěřit se okolí, že jsem znovu selhala a nechat si pomoct. Nechci asi ztratit totálně kontrolu. Doufám, že nebude problém dostat ten antabus. A to mi pomůže překonat tenhle relaps. A pak se uvidí, co dál. Asi nějaká skupina a tak...
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter