Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...31
Dolů
Téma: Jak dál, když selžete...
*
#42644
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Doma už dlouho nepiju a tak to zůstane,nechci aby si děcka říkali že mají věčně opilou mamku.
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42649
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Mirka. Však vyskúšaj a uvidíš ako to dopadne. Ak to s tými akciami nebudeš preháňať a zámerne ich v práci vyhľadávať len aby si si mohla aj vypiť, tak potom je to myslím ok. Len pozor na to, čím viac akcií, tým väčšia pravdepodobnosť totálneho opitia. A s tým spojených následkov. Zodpovednosť si už budeš musieť niesť ty sama a nie kolegovia v práci aj keď ťa možno práve oni pozvú. Vykašlú sa na tebe. Maximálne tak budú rozoberať tvoje excesy.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42655
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Někdy mám ten pocit že na mě všichni kašlou.já jdu na nějaké ty akce tak dvakrát do roka jinak jsem hodná holka
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42656
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Mám strach z odmítnutí, zavolám na psychiatrii zde ve městě, bojím se že mi řeknou že sem nepatřím.... Přestěhovala jsem se za přítelem před 2 měsíci, každá cesta ven z bytu mi dělá problém, moje panická porucha získala na síle, bohužel stejně jako závislost, která fungovala lépe než AD
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42657
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Zuzana napsal:
Mám strach z odmítnutí, zavolám na psychiatrii zde ve městě, bojím se že mi řeknou že sem nepatřím.... Přestěhovala jsem se za přítelem před 2 měsíci, každá cesta ven z bytu mi dělá problém, moje panická porucha získala na síle, bohužel stejně jako závislost, která fungovala lépe než AD

tohle už je ale na hospitalizaci
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42658
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Myslíš? Musím do práce, za rodiči, kteří jsou sami celkem nemohoucí, zatím funguji tak, že si dám jedno pivo a jdu... Vlastně před každou cestou si něco naliju, abych se vyhla svým prekolapsovym stavům na ulici, mám v hlavě zafixováno, že pokud omdlim, nikdo mi nepomůže a ještě mě okradou,pomalu, ale jistě se řítím do pekla, musím to utnout. V práci to musí vědět, že nejsem ok,ale pokud chodím je to v cajku... Na psychiatrii telefon neberou, no nic, budu to zkoušet dál.
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42659
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
myslím že ano, protože ty neřešíš "jenom" alkohol, ale jsou tam i AD-čka a máš předpokládám diagnostikovanou panickou poruchu...Některý AD-čka se s alkoholem nesnášej, mění se jejich účinek a je to potom ještě horší...já sám jsem se touto kombinací wodrownal a nakonec hospitalizace byla to nejlepší co mě mohlo potkat...a samozřejmě následovala léčebna. To tvoje pití - pivo sem - pivo tam - nevypadá takhle nijak dramaticky, asi normálně funguješ, ale právě v kombinaci s léky a tou poruchou, to pod povrchem asi pěkně vře...
A to tvoje nemůžu jít do nemocnice musím to - musím ono - je nesmysl MUSÍ SE JENOM UMŘÍT všechno ostatní se MŮŽE -- stejně o to všechno přijdeš až se zhroutíš.
pavel
Expert Boarder
Příspěvky: 126
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42660
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Zuzana napsal:
..."Musím do práce, za rodiči,...
zatím funguji tak, že si dám jedno pivo a jdu...
...před každou cestou si něco naliju, abych se vyhla svým prekolapsovym stavům na ulici, mám v hlavě zafixováno, že pokud omdlim,...
... jistě se řítím do pekla, musím to utnout.
...V práci to musí vědět, že nejsem ok,ale... (pokud chodím je to v cajku)... Na psychiatrii telefon neberou, no nic, budu to zkoušet dál."

Zuzka,
rozhýb sa a konaj!

Samo - bez podnetu, sa nič neudeje!

Dohodni sa (vytelefonuj si!) a aktívne konaj!

(Je to len o Tebe a pre Teba!...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42661
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
Zdravím vás taky se cítím nějak divně když přijdu domů z práce nic mě nebaví a sem většinou sama, můj přijde až večer.včera sem měla zajímavou konverzaci s mojím já jsem se ptala a on jen odpovídal to mě fakt naštvalo.
Dnes jsem se chtěla jít osobně objednat k psichiatričce ale nebyla tam,musím tam zítra zavolat.
Mirka
Gold Boarder
Příspěvky: 226
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42662
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 3 měsíce  
AD neberu už rok a čtvrt, od té doby co jsem opět "čuchla" ke špuntu. Ale tím, že poslední tři měsíce se mi venku sem tam zamotá hlava, pocit na omdlení - tak se bojím, že se moje diagnostikovaná pp vrátila, možná, že jí mám už zchronizovanou a to pivko mi jen uleví na chvilku, ze začátku jsem si říkala, že to není zas tak zlé, alespoň to funguje hned a nemusím čekat na nástup účinků od AD. Nicméně jsem se rozpila a teď nevím jak a co dřív - jestli řešit chlast nebo AD na které bych se fakt nenapila a léčit pp. Nevíte někdo jestli existují léky které by zvládly obojí? Jinak děkuji pavel a JA za reakci
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter