Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...16
Dolů
Téma: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem?
*
#43080
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
AA - ano, anonymni alkoholici. Na setkani muzes prijit, i kdyz nejsi zavisla - mam takovy pocit. Na zavolani ti urcite sdeli co a jak.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43081
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Katko, já to vidím takhle. Ty už jsi se prostě odmilovala... Někde jsem četl citát: Láska není to, co se líbí, ale to co nevadí, že se nelíbí... To ty jsi to překonala a věci co se ti nelíbí už Ti i vadí.

Pamatuj, že alkoholik je výborný fabulátor. Ano alkoholem zmožený člověk má někdy problém udržet moč, ale pozor! Mozek má okamžiky, kdy funguje a to v neuvěřitelných dimenzích. Dokáže tak vyfabulovat takové příběhy, podložené důkazy, že jim prostě uvěříš.

Nechci strašit, ale abstinenční příznyky doprovázejí taky halucinatorní psychozy a to pak nevíš, co se v člověku vzbudí. Muže přijít na to, že mu jdeš po krku a může Tě zabít. Na, to, že to byla hustá kravina přijde až bude někde tejden zavřenej bez chlastu. Víš, těch příběhů jsou tu mraky. Jsou tu ty se šťastnými konci, ale převažují ty nedokončené. Ty se špatným koncem, ty tu nejsou. Ti jsou bez netu, pod mosty, mrtví, nebo jen někde zežralí do němoty.

Z vlastní zkušenosti vím, že už nikdy se na něj nebudeš koukat tak jako jsi se na něj koukala zamilovaná. Už nikdy mu nebudeš věřit a vždycky se budeš bát jestli zase přijde ožralej... Vykašli se na to. Nejvíc jak mu můžeš pomoct je vykašlat se na něj. On si musí vyloženě přát dostat se z toho. Dokud přemýšlí tak jak kde, koho očůrat aby se dostal ke svýmu šňapsu - každá snaha marná.

Utíkej!
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/02/2017 19:33 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43082
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Včelař napsal:
Někde jsem četl citát: Láska není to, co se líbí, ale to co nevadí, že se nelíbí...

Správne som pochopil, že myslíš to, že napríklad žena má obrovské mega oči, neľúbi sa mi to na nej, ale to nevadí?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43083
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Má obrovský oči, ale ty je samou zamilovaností nevidíš a když si jich všimneš, tak ti vůbec nevadí, že je má obrovský. Pak jsi s ní pár let a najednou Tě začne strašně srát jak má velký oči
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43084
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/02/2017 20:27 Provedl: Včelař.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43085
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Aj tak mi nejde do hlavy, ako to dokázal tajiť 3 roky. Teda to , že je alkoholik. Však to sa ani nedá, že by sa niekedy neprezradil. Napríklad odmietol stretnutie alebo klasika 1-2 týždne "nezvestný", pretože sa lieči z absťaku.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43086
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Ona psala, že marodil... Tam se zřejmě rozjel. Taky Katka psala, že spolu bydlí od Mikuláše. To máš Vánoce, Silvestr. Takže spolu bydlí dva měsíce... to už neschoval. To už se nedá. Dyť to říkám, že my norci umíme být dobří mystifikátoři, fabulátoři a hlavně zasraně přesvědčivý lháři...
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43087
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Tak spolecenska latka na pozivani alkoholu v CR neni zrovna na nizke urovni. Treba to byly schuzky s par pivama. A dokrmeni prislo po rozlouceni. Kdyz jsem to presvihl - x denni tah, bylo mi zle. Ale to si dokaze alkac vymyslet "duveryhodnou" vymluvu, proc mu je spatne. A nebo prijit na schuzku, i kdyz je mi zle, premoct tu nechut a vyklopit do sebe pet pivu a juchu, uz mi neni skoro vubec zle ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43088
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Katko,

> možná že moje rozhodnutí ho dostane na dno

Tvoje rozhodnuti ne. Ty mu prece alkohol do krku nelijes.
Nikdo nam alkacum nerika, chlastej, tim vse vyresis.

> přesně vím, co mi řekne, že se bude léčit - ovšem sám.

Pokud by chtel a zacal chodit na AA, skupiny, terapie, zacal menit navyky, ktere souvisi s pitim,
je mozne to "zvladnout". Takto jsem nepil pres 3 mesice. Bohuzel jsem nepochopil, ze
se si nemam vytvaret zadne dlouhodobe plany a upinat se na ne - kdyz nahodou nevyjdu - opiti se.

> vydrží pár dní.....a pak pochopí, že tahle šance byla opravdu poslední.

To nevim. Ja si rikal x krat, ze jsem vcerpal vsechny posledni sance a ve skrytu vypiteho mozku
si neustale nalhaval, ze prece musim dostat dalsi sanci, kdyz uz jich bylo tolik, ne?


NEpodminoval bych setrvani ve vztahu nastupem na lecbu a nerikal, bych ze az se vyleci (vyjde z lecebny),
date to spolu znovu dohromady - falesna nadeje - viz vyse.
Musi to delat kvuli sobe. Tim pak samozrejme nebude ublizovat ani okoli.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43089
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Jasně, ta společnost chlastá jako celek a to fest. Ale Ty, jako jednotlivec jsi to do sebe lil. Nikdo Ti nedržel pistol u hlavy a neříkal Ti vypij to. Každý jeden z nás si za to chlastání můžeme sami. Někteří k tomu maj dispozice ještě možná od Keltů bo kýho ďasů. Ale vymlouvat se nemůžem na nic a nikoho. Můžem si za to my sami! Až střízlivost mě naučila tomuhle poznání.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...16
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter