Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Zachránit se-lék (Antabus-Brno)
#46865
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Ja jel max 24hod v kuse bez spani. Dva tydny bych nevydrzel, to uz bych asi zhebl. Ale ty depky, co jsem to zas provedl, ty nekdy trvaly i ctrnact dni. Jak dlouho ti pak trvalo, nez jsi byl v pohode?
blabla
Senior Boarder
Příspěvky: 73
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#46877
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 3 měsíce  
Forest.Jo někdy třeba mesic.A to jsem ubíral chlast postupně aby to se mnou nesvihlo.Hrozny stavy a člověk si říká už nikdy a za chvíli se otroka a je tam znovu.tak dlouho jsem to pokoušel až jsem jednou nohou v hrobě se závaznou cirhózou jater.Tak dnes teda už nepiju,ale je taky už pozdě na nějaké záchrany se moc.Byt vděčný za stav v jakém jsem zatím a modlit se aby se pro mě našli za včas vhodná játra.Tak opatrně s tím chlastem !
roman
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47344
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 2 měsíce  
Děvče léky Vám nijak nepomohou. Nepomohou Vám ani psychologové atp. Musíte dýchat, musíte spát, musíte mrkat.....ale chlastat nemusíte, chlastat chcete a díky tomu padáte do sebelítosti. Prostě přestaňte, nenavštěvujte místa kde alkoholu propadáte, čas který byste propila věnujte nějaké zajímavé činnosti (ve Vašem případě díky věku navrhuji sex), zaměstnejte si mozek, tělo a hlavně mysl něčím prospěšným a makejte do úmoru. Pak Vám nezbude ani chvilka na přemýšlení o alkoholu, najednou uteče měsíc, rok a bude vše v pořádku. Bavit se dá i bez alkoholu a tak se po čase klidně můžete s někým vydat na nějakou tu zábavu.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47555
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj tady,

Ja som tiez z Brna, tiez som chcel skusit antabus, aby som mal strach sa napit, ale mal som pocit, ze vsetko slo proti mne zas
Psychiater, mal volny termin 1 mesiac od mojho zavolania, potom co som tam prisiel a zdvoveril sa, tak mi povedal, ze ide na dovolenku a dal mi kalendar, ze ak vydrzim mesiac nepit, tak mi ten liek predpise, ale ze to je zbytocne, ze to mi nepomoze. Tak som sa po tyzdni ked som bol 2x "von" - na pive vykaslal...
Teraz som na tom tak, ze z kazdeho z raz za dva dni co som chodil von sa stalo ze chodim raz za dva tyzdne, ale po dvoch tyzdnoch ked si dam som v depkach a takze to nieje vobec fajn :/
Tiez som skusal aj podane ruce, aj AA, aj psychologa aj poradnu dalsiu. Jedine co som nesksuil je liecenie. Proste ja stale po 2 tydnoch podlahnem je to silnejsie ako ja.
Mozno keby som aspon poznal priatelov, co by mali na mna dobry vplyv, nie len tych z barov, lebo ta samota je tiez sracka
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 12/02/2018 01:37 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47565
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 2 měsíce  
stef, píšeš:
Ahoj tady,
...Ja som tiež z Brna, tiež som chcel skúsiť antabus, aby som mal strach sa napiť, ale...
..."Proste, ja stále po 2 týždňoch podľahnem, je to silnejšie ako ja."

Števo,
...si už objektívne závislý - zrelý na liečenie. Odliečiť/preliečiť sa môžeš iba Ty-sám.

"Rozhodni (sa) o sebe, za seba a pre seba!"
(...alebo sa domnievaš, že takéto "turnusy" preorientuješ do triezva svojpomocne?)

"Antabus je ako "autobus", ktorý Ťa preváža, ale zastávky sú na znamenie a kedy a kde vystúpiš o tom rozhoduješ opäť len Ty-sám!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/02/2018 08:05 Provedl: Ja. Důvod: Interpunkcia. ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47584
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 2 měsíce  
Ahoj Ja,

Ja sa bojim, citam, ze uspesnost liecby, je len 20%.
Niekto hovori, ze ak by som chcel prestat, prestanem aj bez liecenia.
Bojim sa, ze co ak neprestanem, ale takto zit tiez nechcem do konca zivota. A viem, ze to bude len horsie.
Niekedy som pil tvrdy alkohol kazdy 2. den a aj sam doma. Teraz som von 1 x za 2 tyzdne a pijem len pivo a i tak to nestaci.
Cim dalej,tym viac uvazujem, ze vypisat sa bude asi nutne a mozno by som nemal byt tak uzkostlivy bojko, ved ide len o zivot haha.

V praci mozem povedat, ze musim kvoli depkam, a ostatnym ze idem kvoli sluzobke z prace prec. No a ked sa vratim, snad budem inac rozmyslat a musiet vsetko zmenit. Nemam tu i tak nikoho, takze to je i plus, ale i minus kvoli opore potom, ale urobim to aspon kvoli sebe, a mal by som sa prestat tak bat ze co v praci a co ludia etc.
Takze mudrejsie a vacsia frajerina bude ak sa do toho dam, ako sa nicit a trapit so sebou sam dalej, ak mi to nejde vydrzat viac ako 2 tyzdne. Takze zrejme to poriesim.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 13/02/2018 00:39 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47585
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 2 měsíce  
Števo,

ide o Teba - o Tvoj život a pokiaľ máš možnosť, rozhoduj o sebe a svojom zdraví suverénne a sám, bez ohľadu na škodoradostné manipulácie okolia.

Ak si problém s konzumáciou alkoholu ešte neuvedomuješ, tak odvážne slop ďalej... čas Ti ukáže kam sa prikloní ručička váh.

Jestvujú "dobráci", ktorých tiež tlačia a omínajú rovnaké alko-topánky, ale nemajú odvahu ako Ty radikálne zasiahnuť vo svoj prospech, rozhodnúť sa a pomôcť sám-sebe.

Mňa už vôbec akési percentá/% úspěšnosti netrápia, pretože viem kam patrím - rozhodol som o sebe a za seba a vytrvalo si za svojou ídeou kráčam.

Rovnako viem, že trvalé doliečovanie je TO, čo mi pomáha vydržať a ostať triezvy.

"Nie je TO veda, keď vieš, čo chceš! Ja chcem žiť svoj triezvy život - vyhovuje mi to práve takto ako si ho žijem aj teraz!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47590
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 2 měsíce  
stef napsal:
Ja sa bojim, citam, ze uspesnost liecby, je len 20%.
Niekto hovori, ze ak by som chcel prestat, prestanem aj bez liecenia.

Byt Tebou, velmi by som na statistiky nehladel. Informativne pravdaze, ale brat to osud, to urcite nie. Treba si uvedomit, aki ludia su najbeznejsia klientela liecebni. Spravidla su to ludia, ktori so zavislostou bojuju dlhe, dlhe roky a su v tom naozaj hlboko, a/alebo su tam opakovane. Tito to uz maju dost nahnute proti sebe a tie 3 mesiace im nemusia stacit, a v 80% ani nestacia.
Situacia ale moze byt dramaticky odlisna pre cloveka, ktory v tom az tolko nelieta. Tebe tie 3 mesiace mozu na solidny start do abstinencie bohato stacit. Mozno pre ludi, co piju ako ty, ze sa raz za dva tyzdne opiju z piva v krcme (nie sami doma), je uspesnost liecebne 80%.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#47592
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 2 měsíce  
..vidím to jako Dublák..já jsem delší čas léčbu odkladal,hledal výmluvy,proc na ni nejít,kvartalne pil,vše se stupnovalo,naprosto jsem ztrácel kontrolu,a až po posledním tahu, který jsem přežil a nikomu neublížil jen zázrakem,jsem šel.Lidem okolo se ulevilo,mým blízkým,a hlavně obrovsky mně.Ted jsem krátce zpět,našel jsem tam klid a spoustu pevných,cenných věcí v sobě,které jsem považoval za ztracené,nebo jsem o nich ani nevěděl,alkoholem jsem se nechal dlouhou dobu obelhavat.Zkrátka, bez léčby bych dneska neměl práci,možná střechu nad hlavou, možná bych už vůbec nebyl.Nepodcenuj vůbec nic,je to vážná, regulérní,smrtelná,dlouhodobá,nemoc,nějaké tři měsíce v lecebne je oproti tomu nic.Je to skvělý start.
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#47593
Re: Zachránit se-lék (Antabus-Brno) Před 6 rok, 2 měsíce  
Richard Abraham napsal:
Musíte dýchat, musíte spát, musíte mrkat.....ale chlastat nemusíte, chlastat chcete a díky tomu padáte do sebelítosti. Prostě přestaňte, nenavštěvujte místa kde alkoholu propadáte, zaměstnejte si mozek, tělo a hlavně mysl něčím prospěšným a makejte do úmoru. Pak Vám nezbude ani chvilka na přemýšlení o alkoholu

Richarde, to myslíš vážně? To jsi asi závislý nikdy nebyl. Prostě přestaňte... Kdyby to bylo tak jednoduché, alkoholiků bude desetina. Jako radit alkoholikovi "nepij", to fakt má smysl. On to asi neví. Proto píše sem do fóra a čeká, až mu někdo tu spásonosnou myšlenku poradí. Tohle mě dokáže docela nadzvednout. Já sama moc dobře vím, jaké to je chtít přestat a nemoct to dokázat a padat stokrát za sebou na hubu, než se to (možná) někdy podaří. Opravdu jsem se nevracela 5x naléčení proto, že by mě to tam tolik bavilo.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter