Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...36
Dolů
Téma: Jak to je?
*
#48592
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Zdar Michale, musel bys číst zpětně. Trochu se tu střetly různé názory.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48594
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ahoj Leni, dík za podporu, dáme to, uvidíš

Mě napadlo ještě jedno přirovnání pro vztah partnerů: jeden abstinuje a druhý holt ne:

U nás doma je to něco podobného, co jsem nevědomky dělala chlopkovi celé roky - cukrovkáři na insulinu:

Dávám si před ním čokoládu, dortíky, rohlíky, smetanu, neomezuji se. Ale on nic z toho nemůže. Lednička je plná takových věcí.

Tak asi tak, on se musel naučit žít s tím vedle nejenom mě, ale vedle celé společnosti a stejně musím i já. Nikdy mi to nevyčetl. A určitě by to nebral jako důvod k rozchodu.

Jasně, vím, že si nyní mnozí říkáte, že to pro alkoholiky není možná cesta, ale já nedávám rady, píšu jen o sobě, o svých pocitech a věřím, že se naučím vedle chlastu fungavat.

Vaše Renča
Renča
Nevzpomínej na první, ale na poslední opilost!
Expert Boarder
Příspěvky: 153
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48596
Re: Jak to je? Před 6 rok  
To je fakt výstižnej příklad Renčo.
No já jsem manželovo pití nedávala, protože jsem se snažila a on byl popitej denně. Takže mě to štvalo víc a víc.
Když přítel Lenku chápe a nechlastá před ní, tak to může být ok.
Reni, tvému manželovi tvoje mlsání asi tolik nevadilo, kdyby tě poprosil, ať to domů nenosíš nebo nejíš před ním, určitě bys to pro něj udělala, hm?
Když si to Lenča s partnerem ujasní a on ji podpoří. Dá to.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48597
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ahoj Drahu, rada o tobě take "slyším". Jsi moc vytížená, ale hodna, ze jsi o sobě dala vědět.

Jinak bar nevidím jako důvod k rozchodu. Přítel i kouří a ja se držim sestý mesic.

Pokud to nebude s chlastem prehanet, nevidím v tom problém. Horší bude, az chytne svou kalici 3,4 dny vkuse a pak je na všechny hnusny. To se klidim z cesty. Urážet, nadávat a ponizovat me už nestihne

A take jsem psala, že se tomu všemu ohl.baru nechci vyhýbat, ale postavit se tomu. Od začátku si zvykam na to, ze tam s nimi jsem, nejsem do zaviracky a nechlastam. Chlast je všude a porad. Stavim se mu, zvykam si na to, ze vsichni okolo maji. Par lidi me nechape, ale par za mnou stojí a s těmi i docela cestujeme, tak vim, ze mě podpoří vždy a všude. Uz jednou jsem svou zásadu nepiti porušila "jednou" sklenkou. A vime, jak to dopadlo. Jednou, dvakrát ano. A potom ještě poslední na dobrou noc, nejlíp kalit az do rána, hádky, výčitky,...
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48600
Re: Jak to je? Před 6 rok  
To je dobře Leni, že tě přítel podporuje
Ty máš silnou motivaci své zdraví a děti, které potřebují mámu.
Já to mám taky tak( děti + RS), kolikrát jsem si to říkala, ale stejně chlast zvítězil- však jedno pivko neva.
Teď už si to nedám vzít. Já se teď opíjím krásnými pocity střízlivosti, jasné mysli a hormony štěstí vyplavuji při cvičení a práci.
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48601
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Drahoslavo,to se mi nechce ale to neni duvod neprispivat dal,ze se nekomu neco nelibi pekny den pa
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48603
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Michale, Včelař řekl Šantalce dost nevybíravým způsobem, že za ty dva roky, co tady spolu začínali, se mohla posunout už trochu dál. Na to konto šantalčini zastánci předhodili Včelařovi jeho recidivu před Vánocemi. Pak už to bylo jen házení hnoje.
/plně to začlo asi Včelařovým názorem, že si tady my začátečnící pochlebujeme a chlácholíme se navzájem, místo abychom začali něco pořádného dělat a makat na sobě. Pak se to zvrtlo ve slovíčkaření a řekla bych - neuznávání názoru druhých. Ale nakonec se to uklidnilo, akorát Šantalka se od té doby neozvala
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48605
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Krtku, Krtečku, děkuji ti za další prozření. Pro případ, že dostanu chutě doma, mam tu pro sebe vzkaz:Chceš chlastat? Podívej se na sebe do zrcadla a pak mazej cvičit". Stáhla jsem si remixy ACDC, u kterých jsem snad nikdy nebyla zcela strizliva, a makam u jejich poslechu na stepperu. Nic jiného bohužel zatím nesmim. Ten pocit po tom je luxusní No ale v obchodě mi to asi neprojde. I když jsem vcelku bezprostřední a jsem schopna si začít zpívat a u toho tančit třeba na nádraží.

Az někde potkáte takového blázna, budu to zřejmě já
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48606
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Ahoj Míšo, důvod to není. Ja také nejsem schopna si najít normálního chlapa dle léčitele. No, to ja vim, že jsem neschopná Náhodou, kdo by mi byl oporou, motal s detma pomlazky, vozil me po vyšetřeních apod? A ze se napije? Jeho vec, taky nemel vubec lehky zivot a treba casem prozře.

Třeba Šantalka jen narychlo někam odjela. Nějak v to doufám.
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#48621
Re: Jak to je? Před 6 rok  
Šantalka má spoustu aktivit, já myslím, že slaví Velikonoce někde se známými a na diskuze nemá čas.

Lenko, jestli přítel jak jsi psala nechodí domu opilý a nepije doma před tebou a i jak jsi psala, tak si dá v baru nějaké to pivo - třeba to zas takový problém není, možná jsem reagovala neadekvátně. (To víš, člověk nevidí všechny okolností a soudí z útržků.) Ono zase, kde dneska najdeš abstinenta. Je pravda, že kdyby ses s přítelem rozešla a hledala někoho jiného s tím, že to musí být stopro abstinent....sakra těžký úkol.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/04/2018 20:49 Provedl: Reminiscence. Důvod: překlep
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter