Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...28
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#50158
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Ja napsal:
..."těžko se cítit dobře, připadat si dobře, užívat života, když mě někdo pořád sráží ke dnu."
Hovorí sa, že:

"obeť si sama hľadá svojho vraha"...


Tak to sedí Dva roky jsem ho naháněla, než mi můj pan dokonalý kývnul na chození.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50159
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Hanka, ja mám o pár týždňov 50. Najlepšie roky som prechlastal. A zostal som večný kamarát. Čo bola ináč najhoršia odpoveď pre mňa, teda zamilovaného jak teľa, že zostaňme kamaráti. Teda, nie že by som sa im čudoval pri mojej povahe, keď som sa opil.
Ty si ešte mladá kočka. Tak si neznič život na začiatku.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50160
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Hanko, a proc to delas?? To je nejake sebemrskacstvi? Kdyz bydlim sam a mam pocit, ze by me doma prepadavly tyto myslenky, tak prijdu domu co nejpozdeji - vykoupat a rovnou spat (a nejslepe po nejake fyzicke zatezi, at neni cas na pitomosti
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50161
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
To si říkám taky, Krtku, že takhle to přeci skončit nemůže, že to nemůže být všechno, jen doma sama. Kort s pivem.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50162
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Michale, jenže to je ten pocit nejzoufalejší... že si lehnu do tý postele. A nic, budu tam sama a střízlivá. Jakkoli přetrpím ten večer, to jít do postele mě tíží nejvíc.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50164
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
.. točí se to tu kolem samoty,a to je hodně velké téma.. bojím se samoty celý život,nebaví mě to,žil jsem šest let sám,první tři roky jako řidič po Evropě,kdy do Čech jsem se vracel třeba po roce samoty v autě,pak další tři roky v pronajaté garsonce,ale to už jsem si pořídil aspoň psa.Bylo to období mé šestileté abstinence,jak kůl v plotě,ale prostě, paradoxně,jsem nepil,nějak mě to bylo dáno,nevím..pak vztah,nová rodina,ale začalo moje kvartální pití,a opět se vse úplně rozpadlo.Ted už dva roky zase sám,a opět mi je shůry dáno se držet.To jen tak úvodem toho,že teď už svůj alkoholismus považuji za tak svoji důležitou,nedílnou součást,že holce,kterou bych potkal,to nemůžu proste neříct,ne hned,ale tak nějak co nejdřív,a u toho mi dochází, že jinak nemám co nabídnout, že je to v háji..a tak nemám chuť hledat, střízlivý jsem teď krátce, padesátka taky na krku,ale nechci žít trvale sám.A napadlo mě řešení,chci alkoholičku,která jako já,ví o co jde,a je střízlivá.A ještě,v minulém pětiletém vztahu,kdy partnerka měla dvě holky na prahu dospělosti,různé povinnosti,nákupy,chod domácnosti..no,pak mi samota nepřipadala tak ouvej.Teď mi problémy samota nedělá,vůbec,ale nechci si zvykat,vím,že bych i mohl být sám,ale ten druhý na kličky života chybí.Otevřem vlákno seznamka,což?????
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50172
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Hanko, lehnes do postele a nic? A co by melo byt?
Ja vetsinou usniam u nejakeho serialu/filmu. Pustim si to na notebooku, lehnu si a ani se na to nedivam, jen usnu u toho zvuku a ntebook se po napr. hodine sam vypne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50173
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Bumby bumby, už nebudu, bumby bumby.. Jee ja ztratil roky fňuk bumby bumby, nemůžu bez toho spát bumby bumby.. Řekni alkopříběh bumby bumby. Že vás to baví.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50198
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahoj, jsem zpět z dovči. Celou dobu jsem četla Vaše příspěvky.
Za prvé tedy musím napsat, že "obdivuju" pivaře. Jak se to do vás vejde? Za večer jsem měla 2 a tak to ve mně žbluňkalo ).

Hanko, četla jsem Tvoje příspěvky a musím tedy říct, že to máme hodně podobně, ale to už jsi někde psala. S tím rozdílem, že já samotu vyhledávám, jako zasloužilá matka si chvíle samoty opravdu užívám. Ale to je jiná samota. Vím, že se zase brzy dům naplní a bude šrumec. Zvládla jsi to s kafem a knížkou, nebo byly pivka?

Víno, ani rituál mi nechyběl, dělali jsme oheň, já tam měla ty 2 pivka a pak jsme šli spát. Po dlouhé době, jsem spala se všema dětma v jedné místnosti. Napřed jsem si to nedovedla představit, myslela jsem že to bez toho rituálu nedám, že na ně budu nepříjemná, ale bylo to v pohodě.

Ono, jak je člověk v klidu , tak to jde samo.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50199
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Těší mě, že někteří si myslí, že protože nepíšu jak hovado, tak nemůžu být ožralý. Bohužel opak je pravdou. Nikdy jsem nepsal střízlivý. Zdravím pivařku Hanku. Nicméně včera nastala krize, nechutnalo mi to, bylo mi blbě, měl jsem jen 7 piv a tak jsem s tím v 19:30 seknul a napral jsem se diazepamem a šel si lehnout. Po chvíli jsem se poblil a nacpal se dalšíma práškama, jen abych přežil noc. Převalování do 3 do rána, pak jsem se vzbudil v 7 v propocený posteli, ale střízlivej. No a když už jsem byl tak nějak v cajku, tak jsem zase začal hned po tý dvanáctý a už to jede. Nechci kazit morálku zdejším abstinentům, ale možná jen píšu jak to vypadá, když se chlastá. Zatim ahoj.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter