Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...28
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#50135
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Hanko, to je hrozny knourani .. )
"vsechny udalosti naseho zivota jsou zrcadlovym obrazem nasich myslenek." .. !!
To sdeleni je tak jednoduche a tak pravdive. Dokud nezmenis mysleni k pozitivnimu, budes se porad placat v tom, co ti nevyhovuje. Fakt ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50136
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Michale, ne, samozřejmě mám tu klasiku, už jsem to tu zmiňovala, klasickou a běžně předepisovanou Eliceu. Napsala jsem to spíš z legrace, ono občas sklouznu k placebo efektu a prostě mi pomůže jen to, že jsem ho spolkla Já už ze zoufalství žertuju už i o vážných věcech, omlouvám se za nedorozumění. Jasné, že na pořádný efekt je třeba dva týdny - měsíc pravidelného užívání. Na to se ale zatím nedokážu dostat, chvíli nepiju, pak zase začnu, tak ze strachu omezím, až vynechám prášky...
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50137
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Hanko, přesně vím, co cítíš... Patlala jsem se v tom samém mmoho let. Škoda jich. Až poslední dobou mi vše nějak začalo docházet. Třeba i ten můj chlast jestli nemá souvislost s chlapem. A proč nikdy dlouho nevydržím abstinovat. Proč potřebuji berličky a zapomnění... A ejhle, teď naposledy jsem sekla se vším najednou...chlap,chlast a cigára v jeden den . Tomu novému začátku říkám, že jsem se zbavila tří bubáků. A najednou to vše zapadá, vlastně nepotřebuji pít, kouřit, víc se na lidi usmivam a oni na mě... Prostě vše se v lepší obrací. Tím samozřejmě neříkam, že jsem z pití venku, ale citim, že jsem na správné cestě, a že to teď půjde a ze je to vše jiné. A mmj. Píšu si tyden po večerech s fajn chlápkem od nás z práce. Nedávno mi řekl,jak poslední dobou zářím a začalo to.. prostě, svěřuji se sem proto, abys tímto směrem o sobě přemýšlela..
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50138
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Krtku, je to tak a sama to cítím, cítím, že o samotě, bez podpory někoho blízkého, že to trvale nedám. Na chvíli, ale nesmyslnost mého života mě vrací vždy zpět. Co potom odsouzení od vlastního přítele, co bere za moji vadu, že nechci do hospody. Změnilo se hodně. Kašle na mě o to víc, snaží se o mnoho míň. Nezajímá se o mě po citové ani po fyzické stránce. Jsme spolu míň. A v každé mé větě vidí útok na jeho osobu nebo povyšování se nad ním. A tak se pořád musím jen obhajovat, že to byl jen pokus o komunikaci. Jo a když se bavím o budoucnosti, rodině, dětech a tom, jak to vidí, odpovědí mi je mlčení nebo konstatování, že na mé moralizování nemá náladu. Veškerá má ultimáta hravě smete ze stolu a nabízí jen to, že mě teda bude dál evidovat a tolerovat jako svoji rádoby přítelkyni. Nic neplánuje, o nic se nesnaží. Má svůj život a já jsem na jeho okraji. Po práci, po kamarádech, po rodičích, po psovi, kterého musí jet venčit, po nádobí co musí zrovna dnes umýt... a vše musím chápat. Když ne, jsem hysterická netolerantní mrcha. Můj problém s pitím = můj problém. A zase o něco víc to snižuje moji osobu, ukazuje jak moc nekvalitní jsem. Neobejme, nepolíbí. Vyčítá mi tablet, přitom sám od rána kouká do pc. Toužím po jednom výletu, ale ne, on tam nepojede, protože jemu se tam nelíbí (jde o hodinovou prohlídku zámku, jedna hodina z jeho života). A tak je to pořád, jen on, on a když dám protiargument jen vše otočí proti mně. Je to mistr proti argumentace. Hlavně abych z toho já vždy vyšla jako ta zlá, špatná. Jejda lidi, radši mi neodpovídejte co jsem za vola, vidím to černý na bílým.
Hana
Expert Boarder
Příspěvky: 103
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50139
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Hanko, se neomlouvej. Klidne zertuj o cem chces. Ja jen jestli nemas predepsany nejaky supercloumak (neco jako extaze/MDMA) )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50140
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Hanko, a ted kdyz si to po sobe prectes - to priteli - je to tedy pritel nebo koule na noze? A je ti ten vztah k necemu prospesny nebo nebo naopak? Nebylo by jednodussi jet na ten vylet sama a strizliva? Ono totiz casem potkas nekoho jineho, kdo si te bude vsimat a davat ti to, co potrebujes a s kym ti bude dobre. Staci verit a ukoncit to ,co te stahuje a obtezuje Hm?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50141
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Hanka. Nikto netvrdí, že si vôl. To ani nejako fyziologicky nejde. Čo takto pouvažovať nad tým, spraviť to ako napísala Agi.
On vie aký je ku tebe. A možno sa aj sám čuduje, že si ho ešte nekopla do riti(alebo inde). Ten tvoj si je tebou asi veľmi istý. Nejakým šiestym zmyslom ten tvoj Rómeo vycítil, že sa ťa tak ľahko nezbaví.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50142
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Hanka,

prestaň sa báť života a sama si výjdi na výlet, do sveta a spoznávaj nových ľudí. Tablet si užívaj bez jeho komentov a frfľania, je TO totiž Tvoj relax - nie priateľov. Aj za kultúrou môžeš sama. Je TO úplne bežné vo svete aj v ČR... Žijeme v strednej Európe → sme súčasťou EÚ. Pokoj  aj sebavedomie a vlastnú dôstojnosť si získaš späť, aj spánok a iné benefity triezvosti Ťa bohato odmenia za snahu a úsilie vložené do vlastnej záchrany. Noví priatelia, nové vzťahy a nový úspešný príbeh Ti napíše sám triezvy život.

"Smelo do toho!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50143
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Teda JÁ .. nestačím se divit...takhle dlouhý,lidsky napsaný příběh, to jsem od Tebe ještě nečetla Vidíš Hanko, když i JÁ , tvůj příběh takhle vyburcoval tak to musí být pravda
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50144
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
A úplně se pod něj podepisuji!!!!
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/08/2018 16:43 Provedl: Agi 1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter