Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#58839
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Michale, pravdu mas!!
Ze zacatku jsem fakt radeji nikam nesla
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58840
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Ono třeba na hodinu posedět v restauraci na oběd nebo jedno kafe s kamarádem na půl hodinky se asi zvládnout se správným nastavením dá , ale na začátku abstinence - Vánoční večírek , které víme , jak probíhají není prostě dobrá volba
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58841
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
chapu, vím to.. už jsem jim napsala na fb skupinu ze zítra jsem o caji, cekam az se dosmejou a pak jim vysvetlim situaci proste, moje zástupkyne uz to vi, ta mi hned psala soukrome, at jako neblbu, ze na me spolehala ale rekla jsem ji pravdu a plne to respektuje .. zvladnu to. musim to zvladnout proste stuj co stuj..budu zitra pripojena sem a budu sem psat od cca 6h vecer:) tak na me myslete
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58842
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Inko ten vecirek je strasna pitomost . Pokud alkoholik zacina abstinovat tak by cista domacnost a vyhybani se vsem potencionalnim krizovym situacim mela byt absolutni nutnost. Prijde den kdy ziskas zpet kontrolu na takove urovni ze podobne situace nebudou predstavovat problem - ted to ale urcite neni. Osobne bych situaci resil omluvou a absenci ale chapu ze situace muze Tvoji pritomnost vyzadovat a neda se nic delat. A ne, ne... nezlob se prosim! Ja to opravdu nemyslim jakkoliv zle a naprosto se nepokousim Te demotivovat a shazovat. Je dost mozne ze to bez problemu ustojis - ale i tak je to risk. Priprav si aspon zalozni plan = co budes jist a co k piti budes mit celou dobu pred sebou a pokud ucitis ze to nedas tak to zkus vyresit utekem pod nejakou zaminkou. V kazdem pripade drzim palce!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58843
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
uf. tak manžel už to ví..
u domku máme stodolu, předělanou na takovou obyvatelnou zašívárnu na grilovačky, akce.. děsila jsem se dne, kdy tam "zase něco bude"
ten den je dnes- vím to hodinu, manžel mi oznámil kdo příjde a tak..a prej jestli se přidám, tak říám, že ne-opět podrážděně.. a on na mě- sehnal bych ti i nějaké vínečko, pojď
v tu chvíli jsem se rozbrečela, a šlo to všecko ven- řekla jsem mu že mám absťáky jako feťák, že se třesu, že se snažím se nenapít, že mám problém s pitím a že opravdu potřebuju aby mě na nic nelákala,, nekupoval mi to a nezval sem žádné lidi..

myslela jsem že mě nepochopí. A on zjihnul a řekl že je to super a že mě chápe a že se nezlobí že po něm vyjíždím když je to takto
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58844
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Gennosuke, děkuju, samozřejmě máš pravdu a vím to. ale pojistila jsem se kámoškou, dohlédne na mě, kdybych potřebovala pryč, podpoří mě, je to kromě vinárny i čajovna, mají tam fakt super čaje a horké čokolády-cukr jím teď ve velkém, mozek má nedostatek jako prase, tak budu pít to, a dám si jako nekuřák nějaou ovocnou dýmku, příjdu tam později ostatní jdou hned po práci ve 3h.. já povezu děti na hlídání až v 5 .. dám to.. snad
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58845
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
inka napsal:
uf. tak manžel už to ví..

Velka gratulace! Cim driv jde tohle ven tim lip! Tedy on to samozrejme uz davno vi ale takto podane a priznane je to lepsi. Az budes klidnejsi a vic v pohode a budete mit chvilku casu tak to s nim poradne prober. Zkus mu vysvetlit ze jsi opravdu moc vazne nemocna a bylo by potreba udelat nejake zmeny - napriklad cistou domacnost pokud jeste nemate a zohlednit ruzne akce a navstevy. Samozrejme ze ne naporad... tedy Ty uz to mas za "dozivoti", proste pit nesmis uz nikdy, ale casem opravdu ziskas kontrolu a zjistis ze Ti nedela problem prijit s alkoholem do kontaktu (napr. ta grilovacka) a sama nepit. Ted to ale musis fakt drzet zuby nehty. Mas evidentne fajn manzela a skvele deti a praci - byla by strasna skoda o tohle vsechno kvuli chlastu prijit!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58846
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Inko, super.
Fakt mam radost, ze to pochopil.
Prijemne prekvapeni, vid?
Takhle to bude opravdu o trochu jednodussi.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58850
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Eriko, jo, hned jsem pookřála, a probudila v sobě druhou stranu, v podstatě jsem byla přednasraná že mě určitě nepochopí.. příjemně překvapil
Gennosuke- ano, určitě to s ním proberu, hned jak bude za mnou dnešní firemní večírek, máme hlídání celý víkend, tak věřím, že bude příležitost to s ním líp probrat. Suchá domácnost u nás nehrozí- jak říkám, "party stodola" je tam naražená celoročně bečka a litry slivovice- paradoxem je, že mi pivo smrdí, nepiju ho, a v životě nikdy jsem neochutnala slivovici, příjde mi to jako mazání na kolena jsem fakt vinař. A to se u nás už objevit nesmí, to je jasné.
V noci jsem nemohla spát a pročítala tady diskuze. Narazila jsem na téma "alkohol a smrt" a bylo to hrozně silné, jak tady lidi popisují jak jim máma umírala před očima, já rozhodně nechci aby tohle o mě někdy musely psát moje vlastní děti.
Dnes zatím nemám chuť se napít, jsem dnes hodně klidná a v pohodě, s dobrou náladou, hned je to poznat i doma.
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58851
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Inka,
horká čokoláda, mi děláš chutě
Dej si čaj i z mateřidoušky, mají ji i sypanou v lékarně.
Ja si včera koupila mevalen, to jsou kapsle s melatoninem a kozlíkem. Chrněla jsem jak mimino a byla jsem tzv. vyklidněná ))) ale každý to má jinak,mně stačí i bylinky na klid, jsem vnímavá na ty bylinky. Třeba taky zkus. K tomu hořčíku, je dobré mg kombinovat s volně prodejným quajacuranem. Je tam lepší vstřebatelnost mg, nebo jak to laicky napsat. Zas abys neplácala 5přes9 abys pak rozpoznala co je pro tebe nej.
Myslím dnes na Tebe, to je celé co můžu udělat, tak se drž a mysli na sebe. Jseš v podstatě na cestě sebepoznání
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 11/12/2020 11:55 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter