Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...13141516171819...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#58882
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Ivano, můžeš mi sem prosím hodit odkaz? já ještě nepřišla na to jak efektivně na foru vyhledávat
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58883
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
ivano, už jsem to našla díky
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58914
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
já to asi nedám.. teď na mě dolehla taková krize že jsem krok od toho jít do stodoly a nalít si dvojku červeného, třepou se mi ruce, jsou jaoby slabé, děcka mě neskutečně serou, jsem krok od toho seřezat jim prdele, sere mě chlap, doma bordel jak v tanku, pořáád dokola nic po sobě nikdo neuklidí, co jim odpadne od prdele to zůstane kde je!!!!!! do toho všichni kolem přetvářka jak se mají na ty svátky rádi, a mám dostat krámy!
A do toho všeho se mi zas ozvaly hodně záda- plotýnky zasrané a dnes mi řekli ve školce že do ledna zavírají bo je tam kdosi pozitivní.seru na to fakt, mám toho dost
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58915
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj Inko, občas to tu čtu, ale nepřihlašuji se, protože si nemůžu vzpomenou na přihlašovací údaje, teď se mi to povedlo na 20. pokus.
Máš to složité v tom, že máš prostě v domě "hospodu", kde máte často párty, To je jako by se po gamblerovi chtělo, ať u odvykání pracuje v herně. Co se týče krize u PMS, to chápu, při PMS mě taky sere všechno a všichni. Pokus se to pro dnešek vydržet, každý den abstinence, je dobrý den. Na nervy hořčík, béčko, čokoládu, děckám vrazit do ruky mobil, jsou situace, kdy na výchovy nejsou prostě síly. Než bys je měla zabít, tak radši trochu nevýchovy. No a muže zapojovat, každý dospělý v domácnosti by se měl na chodu udržování té domácnosti podílet. Pokud neloví mamuty, pak nemá nárok si myslet, že uklízení je jenom ženská práce.
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58916
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Inko, uvař si čaj. Vypít teplej. Trochu zažene chutě. Dětem pust třeba PC nebo mobil
Ale ty nikam nechoď
Vydrž to!! Krize jsou a budou
Máš tak krásně našlápnuto
Nevzdávat
Mensky dávají kurňa zabrat!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58917
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahojte ve spolek,
čtu tady každý den, ale neměla jsem sílu přispět. Jsem asi týden čistá, ale mám strašně naloženo a už to moc nedávám. Můj tatínek (87) byl měsíc v nemocnici s Covidem. Minulý pátek ho pustili, začal rehabilitovat a v neděli ho odvezli s mrtvicí Je v kritickém stavu, dnes říkal doktor, že nás za ním pustí, že to vidí špatně, má krvácení do mozku. Máma za ním byla, já nemůžu, čekám na výsledky testů u syna, všechny 3 děti byly na víkend u táty, který, jak se v neděli ukázalo, je pozitivní. D toho máma na zhroucení, pořád si myslí, že tu táta bude věčně , že se jí vrátí domů. Já dělám v neděli zkoušky ve škole, teda, jestli nepůjdu také do karantény. Takže Inko, zabojuj, mám taky čas, ale nejradši bych se vylila jak váza.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58918
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Oprava-čaj.
A asi si dám Neurol.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58919
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Karolino: řekla bych, že když se to ....tak se to ....máš všeho nad hlavu, ale věř, že alkohol to neřeší, vydrž...nemáš něco jiného na uklidnění. Neurol není zrovna nejlepší, ano usneš, ale jen na chvíli . Já beru mirtazapin, na noc, naštěstí funguje leta. A jako berličku mám lexaurin, ten ale jen v největší krizi. Máš to hodně složitý, ale bojuj...myslím na tebe.....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58920
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Děkuji, Ivi,
nic jiného nemám, ale asi to zvládnu bez prášku. Udělala jsem si heřmánek a jdu se učit.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58921
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Kajo, na střední škole, to je asi 25 roků, jsme měli profesora, byl to starší pán. A ten tvrdil, že ženská vydrží víc než kůň.
Někdy si myslím, že měl pravdu
Vydrž!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...13141516171819...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter