Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64293
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ahoj, všechny vás moc zdravím. Jaké to bylo... Zvláštní, plné zkušeností, přátelské, neodsuzujici... Nemohla jsem v noci spát. V noci jsem se většinou budila kvůli alkoholu, teď jsem se budila trochu s pozitivním pocitem tím, že jsem viděla ty lidi, to jak byli skvělí, to, jak mluvili o tom všem, musím říct, že jsem se tam cítila svým způsobem dobře...jela jsem tam vyklepana, bylo to fakt těžký. V průběhu začátku mi začly téct slzy a já se za to styděla, ale nešlo to zastavit. Nemluvila jsem o sobě, neslo to, ale příště už to zkusím. A teď jsem tam byla jediná žena, i přesto byly pánové úžasní. Děkuji za tuto zkušenost, doporučuji a příští týden jedu opět.
Jak se cítíte vy, holky?
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64294
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Omlouvám se za ty hrubky, ale píšu to trochu s uslzenýma očima... Jinak češtinu ovládám celkem dobře. ????
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64295
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
wow to zní super. Já už líp, bolí mě záda, myslim, že to je dozvuk alkoholu. Zase jsem vnitřně rozhodnutá nepít. Modlím se a pracuju na tom, aby mi to vydrželo!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64298
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Tak hlavně, že z toho máš pozitivní pocit. Ja si to pořád nedokážu představit, jak to tam asi probíhá.
Já jsem včera nezačala a začnu dneska. Dnes vím, že nemůžu. Zitra už od rána mě čeká nějaký program. Čeho se, ale děsím je zítra večer a další 3 dny. Ty mi přijdou nejnáročnější
Lenik
Fresh Boarder
Příspěvky: 16
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64299
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Uričitě první týden je nejhorší. Máš zde podporu.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64300
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Leni, já se bojím každého dne, je jedno, které jeho části. Ty příběhy byly hustý a vsichni, co včera byli nepijí už pár let, někteří hodně let. Je tam opravdu velká anonymita a konkrétně nikdy o nikom nikde nemluvís a hlavně, všichni jsme si rovni, všichni tam jsou úplně ze stejných důvodů. Stejně jako tady...
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64301
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Včera jsem slyšela podobnou myšlenku, jaká se mi tady líbila od Michala. Dnes se nenapit, 24 hodin se nenapit... neřešit, co bude zítra. Jít den po dni... věřím, že je to tak dobrý krok. Každý krok je těžký.. Když jsem se v neděli napila, bylo to boží, důsledky byly hnus. Moc si toho nepamatuji, ale vím, že jsem pak doma spadla, slyším manžela, jak měl strach, jestli jsem si nerozbila hlavu... Hlava bolí i dnes, na lokti mám modřinu... Díky Bohu, že pouze takto. Ale ta psychická vyčerpanost drží dodnes, nedokážu se na sebe ani pořádně podívat do zrcadla. Na ten sraz jsem jela do vedlejšího okresu, zkus to taky, nikdo tě tam k ničemu nenutí, je to tam podobné jako tady. Kdybych mohla, tak bych ti ráda pomohla, ta bezmoc je hnus, já to moc dobře vím a mám to hodně čerstvé.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64302
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Rachel, rozhodnutí mám stejné, ale už si fakt nebudu říkat, že nikdy, protože co je zakázáno, to chutná snad ještě více. Zkusím den za dnem, uvidím...taky to mám tak jako ty, vše v pohodě, nic, nic a pak prostě to přijde a nedokážu vysvětlit proč. Říkám si, treba už to nepřijde... Nevím. Ale pořád doufám.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64303
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
A ta odvaha na setkání jít? Stála jsem přes ulici a říkala si, ty jo, to asi budou oni...to jako fakt jen chlapi a to tam mam jako se přiblížit a zeptat se? Co když je to někdo jiný? Ty jo...No a tak jsem říkala, že se možná ztrapnim, ale šla jsem, pozdravila a zeptala se na jméno toho pána, co jsem ho kontaktovala a už to bylo.
Veronika
Senior Boarder
Příspěvky: 72
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64304
Re: Společně začít... Před 1 rok, 8 měsíce  
Veronika, "dnes nepiju a zitra uvidim" je prave z AA. Ja to jen papouskuji jako dobry postup .
Je fajn cist, ze se ti vyplatilo tam jit.
Mozna by pomohlo chodit na antabus. Prece jen myslenka, ze se napijes a bude ti hooodne zle a nebo muzes i umrit, tak si to treba clovek i rozmysli
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter