Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89909192939495...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65418
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Hlásím střízlivost - co ostatní, jak se máte?
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65420
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Hlásím krtky v zahradě-kocouři nedostali nažrat a už mám jednoho krta přede dveřma. Až jich tam bude víc, rozbaluju granule

Tady jaro v plném proudu a plno práce, máte zaseto?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65421
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Nech krtka žít. Hlína, kterou vyhodí je velmi úrodná. Mám Bio zahradu a kromě mě je všechno v rovnováze ????Zaseto nemám, ale ptáci budou spokojeni. Koupila jsem nové budky na hnízdění a zítra pohrabu.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65422
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Krásnou neděli všem. Já nemám zahrádku, bydlim v paneláku. Jen balkon Ale budu sázet byliny určitě.

Momentálně řeším v sobě rozkol. Potřebuji se jednou a definitivně postavit k tomu, jak se budu chovat ke svojí jakoby minulosti. Příklad: starý kamarádi a akce. Když se děje akce, pořád v sobě řeším, zda tam jít nebo nejít. Mám v sobě zcela uzavřít tuhle kapitolu a vyhýbat se tomu? Naprosto a zcela se toho vzdát? Nebo tam jít a nepít a jít brzo domu. Hrát dál částečně svojí roli. Nevím. Možná se bojím uplně přestat hrát a opustit zcela co jsem byla. Co myslíte. Ráda si připustím nepříjemnou pravdu, pokud to bude pro mě mít smysl. Už jsem na to zvyklá. Ale kudy se vydat.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65423
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Možná tím, že to neopustím 100% si pořád držím dveře k minulosti a tím také k alkoholu. Máte prosím někdo zkušenost? Možná se mi to odcizí samo natolik, že mě už ani nebude nikdo zvát ))) to už se tak nějak možná děje...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65428
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Ahoj jsem tu 10 min. nový a za týden nastupuji poprvé na léčení... Nemám si o tom s kým pokecat, tak sem hledal chat a voalà jsem tady.... Též jsem alkoholik se vším všudy:( a nevidím žádnou budoucnost, ve které se neuchlastam a neskoncim jako total troska -tak zkusím Kroměříž.... Jo jinak já jsem Jeník, těší mě:)
Jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65429
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Ahoj Jeníku Vítej. Dobrý rozhodnutí! Držím palce.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65430
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Děkuji Rachel, sám jsem zvědavý, ale docela se i těším na střízlivost - doma bych neodolal....-chut, nuda a závislost je velice špatná a silná kombinace!!!!
Jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65431
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Rachel napsal:

Momentálně řeším v sobě rozkol. Potřebuji se jednou a definitivně postavit k tomu, jak se budu chovat ke svojí jakoby minulosti. Příklad: starý kamarádi a akce. Když se děje akce, pořád v sobě řeším, zda tam jít nebo nejít. Mám v sobě zcela uzavřít tuhle kapitolu a vyhýbat se tomu? Naprosto a zcela se toho vzdát? Nebo tam jít a nepít a jít brzo domu. Hrát dál částečně svojí roli. Nevím. Možná se bojím uplně přestat hrát a opustit zcela co jsem byla. Co myslíte. Ráda si připustím nepříjemnou pravdu, pokud to bude pro mě mít smysl. Už jsem na to zvyklá. Ale kudy se vydat.


Není tahle polemika převlečená závislost? Možná se chceš podvědomě napít.
"hrát dál částečně svojí roli...úplně přestat hrát.." Rachel, co to je? Proč bys měla něco hrát? Když čtu Tvoje příspěvky, přijde mi, že nemusíš nic hrát. Jsi zajímavá sama o sobě. Umíš se sebou pracovat - tak se zeptej svého nitra: Chci tam opravdu jít, zvládnu nepít, baví mě to vůbec bez pití atd.? Já jsem včera měla zase výzvu, abych šla večer ven. Za sebe říkám - vím, že když půjdu, nevydržím se zatím (pokud někdy) koukat na to, jak ostatní pijí. Hledám prostě jinou životní náplň. Dnes jsem celý den pracovala venku. Tváře mám červené, tělo unavené a tak moc jsem si chtěla dát pivo, jako vždycky po práci. Já mám spouštěč, i když kopu motykou . Kolikrát mám opravdu chuť do toho praštit, ale dnes nebudu pít a zítra nejspíš taky ne
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65432
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Jan napsal:
Ahoj jsem tu 10 min. nový a za týden nastupuji poprvé na léčení... Nemám si o tom s kým pokecat, tak sem hledal chat a voalà jsem tady.... Též jsem alkoholik se vším všudy:( a nevidím žádnou budoucnost, ve které se neuchlastam a neskoncim jako total troska -tak zkusím Kroměříž.... Jo jinak já jsem Jeník, těší mě:)

Ahoj Jeníku, nemám zkušenost s léčebnou, ale už jsem se párkrát chytla, že když o tom někdo napíše, normálně mu závidím (v pozitivním slova smyslu).
Přijde mi, že to je mnohem jednodušší - bude tam o Tebe postaráno, psychoterapie zdarma, joga, kreslení atd., můžeš se soustředit jen na svojí abstinenci..Venku je to o hodně větší dřina. Já teď nemůžu jinak. Snažím se, ale někdy je to hodně těžký
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89909192939495...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter