Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89101112131415
Dolů
Téma: Spokojená abstinence
*
#66104
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
čauky,
je neděle a já nemam kočku DDD. Díky Libuš za odkazy, určitě si jí pustim! Jak si pamatuješ ten stůl co . Já občas koukam na Martinu Falerovou, ta má taky super videa na youtube a dost toho má zadarmo.

Za ten rok a čtvrt musim říct jsem udělala hodně hodně velkej posun. KOnečně jsem začla poslouchat svoje nitro, začala jsem chápat souvislosti. Zjistila, že většinu problémů si způsobuju sama. To kde jsem dnes jsme si dřív nemohla představit. A pro všechny, kteří si to třeba čtou a plácájí se v tom, pijou, nepijou, jako já dřív. Tak tohle bylo nejlepší rozhodnutí v mym životě! Až po chvíli člověk vidí, co mu to vše způsobovalo.... Hodně sil všem a krásnou neděli
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66105
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
Tuhle jsem někde na instagramu zahlídla příspěvek. Napiš pár slovy, že dlouho nepiješ, aniž bys použil slova, že nepiješ. Bylo to docela vtipný, příspěvky typu:
Už dva roky jsem neztratil mobil a klíče. Můžu se podívat na svoje děti. Pamatuji si, co jsem dělal včera. atd. Kdybyste měli chuť naspat, co napadne vás?
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66106
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
Tri roky vnútorného pokoja a slobody
pistik
Abstinencia znamená slobodu
Junior Boarder
Příspěvky: 23
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Kysuce Narozeniny: 01/11
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66107
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
Ahoj všem, hlásím, že pořád držím. Dny nepočítám, ale bude to týden, dva? Začíná se mi trochu rovnat tělo a je mi líp
Evita
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66108
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
Evita,
To je skvely. Vydrz dal!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66109
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
Díky Eriko
Ty se máš dobře?
Evita
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66110
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
Rachel napsal:
čauky,
je neděle a já nemam kočku DDD. Díky Libuš za odkazy, určitě si jí pustim! Jak si pamatuješ ten stůl co . Já občas koukam na Martinu Falerovou, ta má taky super videa na youtube a dost toho má zadarmo.

Za ten rok a čtvrt musim říct jsem udělala hodně hodně velkej posun. KOnečně jsem začla poslouchat svoje nitro, začala jsem chápat souvislosti. Zjistila, že většinu problémů si způsobuju sama. To kde jsem dnes jsme si dřív nemohla představit. A pro všechny, kteří si to třeba čtou a plácájí se v tom, pijou, nepijou, jako já dřív. Tak tohle bylo nejlepší rozhodnutí v mym životě! Až po chvíli člověk vidí, co mu to vše způsobovalo.... Hodně sil všem a krásnou neděli


Ahojky,
nemám kočku ani v pondělí, to se dříve občas také povedlo:-).
Na stůl nezapomenu - moc mě to pobavilo, ale zároveň jsem si uměla představit tu hrůzu, která následovala. Byla jsem také pařmen, druhý den mi kamarádi volali, to bylo super, ty jsi byla tak zábavná! A já jsem seděla doma, morální kocovina, nitro rozervané na kusy. Fuj, zase mi naskočila husí kůže, jen si na to vzpomenu. Občas mi zavolají, ať nejsem asketa, život se má prý prožít. No, já bych řekla, že teprve ted ho prožívám naplno. Sedět v hospodě s euforickou náladou způsobenou neurotoxinem, vykoupenou následnou depresí, tak konečně v tom nevidím svůj smysl života. Jakoby se mi obnovil ten kanál intuice a spojení s nitrem a už nechci pít ten jed.

Posun také dělám, ale stále mi to připadá velmi křehké, tak nechci moc jásat. Díky za odkaz, vůbec paní neznám a líbí se mi. Bude se mnou cvičit u moře )) Klidně občas přidej nějaký tip, budu moc ráda..
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66111
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
Rachel napsal:
Tuhle jsem někde na instagramu zahlídla příspěvek. Napiš pár slovy, že dlouho nepiješ, aniž bys použil slova, že nepiješ. Bylo to docela vtipný, příspěvky typu:
Už dva roky jsem neztratil mobil a klíče. Můžu se podívat na svoje děti. Pamatuji si, co jsem dělal včera. atd. Kdybyste měli chuť naspat, co napadne vás?


A co napadlo Tebe, Rachel?

Já mám pár měsíců klid v duši, radost ze života, plno času na věci, které mi dávají smysl (všimla jsem si, že při pití čas běžel nějak jinak, jako rychlá, bílá linka), mám víc energie, nenecházím mobil v lednici, zdraví a kondice nejlepší za posledních možná 20 let....Ještě bych mohla najít plno věcí, ale musím do práce, ze které mě nevyrazili, protože už nejsem vyhořelá. Pamatuji si jak jsem před začátkem abstinence a na začátku byla vyhořelá, že jsem nebyla schopná nic pořádně udělat, všechno jsem stále odkládala. Panečku, toho je!!! Výborná otázka...Tak jedeme dál, evidentně to stojí za to
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66112
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce, 1 týden  
Evita napsal:
Ahoj všem, hlásím, že pořád držím. Dny nepočítám, ale bude to týden, dva? Začíná se mi trochu rovnat tělo a je mi líp

Ahoj Evito, takže už jsi také spokojená abstinentka? Bravo, jen tak dál..
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#66116
Re: Spokojená abstinence Před 6 měsíce  
Ahojte, Evito gratuluju a doufám, že se držíš dál )

Libuš mě napadlo hned, že mám mír v sobě. To všechno co píšeš, naprostý souhlas, až na ten mobil v lednici ten jsem tam nikdy nenašla
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89101112131415
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter