Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: muj problem s pitím alkoholu
#45910
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Agi napsal:
Mám dnes volný den, nejdu do práce, celá velká rodina pryč, a já mám od rána bazeni... Strašnou chuť na VÍNO. Klidně teď, ráno... Ta moje palice. Už jsem byla v lese se psem, a myšlenky se mi stále vracely k pití... Prosté se musím stále zaměstnávat... A "opakovat si proč ne. A vytahovat všechny svoje berlicky." Jinak den 25 BEZ.
...urob si sebareflexiu, prehodnocuj svoje pohnútky, ktoré Ťa vábia, lákajú, vypiť si.
Vedome, rozumom odďaľuj-odkladaj (prokrastinuj) pitie a kriticky si uvedomuj svoje pocity aj emócie, aby si sa z nich do budúcna poučila - sú výstrahou aj varovaním!!!


Pomôže Ti to naučiť sa (z)orientovať v sebe... a úspešne predvídať náhle útoky cravigu/baženia.

Každé úspešne zvládnuté pokušenie Ti zvýši sebavedomie a posilní Ťa!!!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45911
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Jsem ráda, že vás tu mám.. Zatím držím, díky. Budu se snažit nezklamat uklizim
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45912
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Tak hlásím, že jsem dnes vydržela překonat svoje toužení po víně. Takže i dnes suchý den . A jen moje dnešní zkušenost a varování pro ostatní nováčky v abstinence . Pozor na rituály a chvíle, kdy se obvykle pilo. Dnes žádné řízení vozidla, sama, klídek volníčko , rovná se vinečko... V tuto chvílí, sama doma, teď už tak litr a půl vína v sobě . Ale teď už je obvyklý večerních cvrkot... Šest členů domácnosti už dorazilo , tak myšlenky na pití trochu polevily
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45913
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Tak to jsi dobrá. U mě se teda abstinence nechytá, spíš jsem se víc rozpil. Dnes zatím asi 4 piva odpoledne a 4 dcl vína, teď mám na večer celou flašku vína. A to neplánuju žádné opíjení, jen abych udržel hladinku.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45914
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Supr, držte se.. já dneska taky odolala..sice třetí den, ale..přesně rituál..můj muž na odpolední, vždy jsem si koupila láhev vína. Dnes, i když jsem byla v obchodě, tak jsem odolala..první krůček za mnou!!! Mám uvařený čaj a vím, že mi zítra nebude ráno blbě...raději jsem uklidila celou kuchyň a věnovala se dětem...musím vydrzetlll
Sjusan
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45915
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj holky ahoj Davide
Moc jsme Davide nepokročili, co...
Já ještě ani dnes nejsem ok. Svědomí a výčitky už lepší, ale jinak zhnusená ze sebe a protivná na okolí. Zpětně se mi dnes vybavujou i starý prusery, spojený s chlastem. Prostě z toho většinou nebylo nic dobrýho. Tak snad už!!!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45916
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
[Ja] mám dnes výročie - je to už dvanásť/12 rokov, čo som sa nenapil!

...a žijem a ani trošku som nezhrdzavel!!!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45917
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Hezký večer... Je to krátká doba, mého sucha , ale když bych měla napsat, co mi pomáhá... Tak jednak určitě toto fórum. Vracím se ke starým příspěvkům. V obchodě ve froté u kasy pročítám kartičku, kterou jsem si vyrobila, na jedné straně plusy na druhé mínusy pití , kterou mám zalaminovanou v peněžence. Pak si při chuti vždycky vzpomenu, jak hnusná jsem byla, jak jsem vypadala, na svůj ekzém kolem očí, na věčně hnusnou náladu, jak jsem odevšad pospíchala, abych už zaparkovala a doma si nalila. Jak to byla moje první cesta, ještě oblečená, doma do ledničky. Jo hnus. Teď mám pocit, že jsem psychicky z úplně nejhoršího venku a začínám mít i lepši nálady. A hlavně hrozné dobrý pocit, jaký jsem pašák, že jsem se zase ten daný den dokázala nenapit. A opakuji si i
to, že o sobě naprosto stoprocentně vím, že jedna sklenička a do týdne jedu nanovo. A takové hrůzy mě stály ty první dny abstaku. Také stálé ještě vidim před očima tu nešťastnou opilou pocuranou paní z mého příběhu, co jsem tu psala. Takže doufám, že jsem se na sebe teď opravdu hodně naštvala. A k vašim recidivam... Nesmí vás zlomit.. Prostě začít znovu, minimálně každý další suchý den se přece počítá. Přece kdybyste nebojovali, tak maté vypito daleko víc. Takže držme se, hlavu vzhůru a znovu odznovu
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45918
Re: Ahoj Před 6 rok, 7 měsíce  
Ahoj Šantalko a ostatní.., noc moc jsme nepokročili. U mě aspoň za poslední dobu nedošlo k nějakému většímu průseru, nicméně pokrok taky žádný velký. Já ani nevím, co by se mnou udělala vícedennní abstinence, jestli by nedošlo k nějakému delírku nebo tak. Přece jenom piju už docela dlouho. Držte se a klobouk dolů těm, co zvládají abstinovat.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45919
Re: muj problem s pitím alkoholu Před 6 rok, 7 měsíce  
Ja-to teda gratuluju! Dvanáct let.

Sice mám obrovský štěstí, že ta těžká bažení mě míjí, přesto mi dnes večer problesklo, co takhle dát si svařený červený, když mám tu rýmyčku... ale hned jsem tomu nápadu začal vysmívat, je to ten trik asi, ta schíza, hned jsem si začal promítat kolikrát už jsem sám sobě takhle nalít, že teda ten svařák proběhl, pak ještě jeden, pak další a pak by v tom přetopeným mozku jistě vyvstal nápad, že tak na jedno, dvě piva bych mohl do hospody zajít, tak se tam kouknout, no a pak většinou přišel první panák, že jo. A do opila!
Takže jsem se fakt sám sobě vysmál. Ještě po cestě z tramvaje jsem ten nápad zazdíval, no a pak najednou koukám, že dcerka tu má tři kamarádky, dívčí párty, já na to zapomněl.
Ale ta hrůza kdybych sem vtrhl opilej, téměř postava, jakou viděla Agi na náměstí a celá ta dlouhá dobrá doba abstinence by byla rázem fuč. Ostuda a trapnost nejhorší. Bavilo vás snad bejt vožralí před svejma dětma?
Ale nic takovýho. Neštěstí se nekonalo. A nebude.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter