Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: dotaz
#19488
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
Nic, jen jsem chtěl říct, že si nějaká ženská najde někoho kdo chlastá a pak tady brečí, že je to alkoholik..to nepochopím a ani to nechci chápat, každopádně mi to trošku leze na nervy..
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19489
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
Je zřejmě velice mladý.Jeho hanteku vůbec nerozumím a jeho názorům také ne.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19490
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
Láska je slepá!Ty to nevíš?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19492
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
Za prve Petre s Janou naprosto souhlasim a za druhe...kazdy se ze zacatku dela "lepsim".A navic,alkohol je spolecnosti velice "toletovana" forma zabavy.Jak tedy ze zacatku zjistit,ze je to "nekde jinde"?To je jako ve vsem ostatnim.To mu mela udelat nejake psychotesty?
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19496
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
Jak už jsem psala nejedná se o mě.. Jedná se o mou hodně dobrou kamarádku... Pořád doufá v to, že ten chlap to bude chtít nakonec řešit.. Nemůžu se dívat jak se kvůli němu trápí. Tak jsem chtěla vědět zda je tu něco čím by se dalo pomoci. Nic víc, nic míň. A jak jste psal, že by měla odejít a třeba se vschopý tak to už udělala.. Po měsící si pro ní přijel k rodičům kteří bydlí v zahraničí a sliboval hory doly... Dlouho byl ok a pak se zase něco v něm zlomilo.. A omlouvám se jestly jsem tu někoho otravovala. Myslela jsem, že se tu mohu zeptat když je to věnovaný těm alkoholikům.. Jen chci ještě podotknout. Až budete pane ve stejné kůži nebo uvidíte někoho na kom Vám bude strašně moc záležet tak se budete také zajímat a ptát i když to bude sebevíc hloupé... Nejdřív si zameťte před svým prahem a potom suďte ostatní... Ještě jednou děkuju za radu a budu doufat, že když teď opět odejde tak to bude buď na posledy nebo se to začne řešit..
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19500
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
Kez by to byl ten druhy pripad...drzim palce
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19501
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
Je to hrozně těžké.Opustit přítele, nelitovat ho, přiznat si, že jsem zakopla o alkoholika, že ho fakt nezměním, že má radši alkohol než rodinu......jenže, jsou tu děti, těm dala život, neprosily se jí o to, k těm má povinnost, zajistit jim klid.Jestli tohle nechápe, tak ať je dá do dětského domova, a sama ať hrdinně trpí,nechá se mlátit, a miluje.Měla by pochopit, že bez léčby bude on jen horší.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19503
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
On díky bohu na ně nikdy nevztáhnul ruku.. On když je opilý tak je ba naopak strašně hodný. Z dětma by se neustále mazlil a pořád jim opakuje jak moc je miluje. Děti když pláčou tak pláčou kvůly tomu, že se bojí o tatínka. Ptají se zda neni nemocný. Samozřejmě si uvědomuje, že v tomto děti nemůže vychovávat a plánuje odchod od něho jen jak jste tu už zmiňovaly je to prostě těžký... Nezdá se to, ale musí to být velký krok. A nechci se opakovat, ale doufala jsem v to, že je něco čím bychom mu mohly pomoct aby se ta rodina nerospadla..
Anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19507
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
Tak chci všem poděkovat za názory a rady. Teď jsem se dozvěděla, že ráno nedokázal vstát do práce. Bohudík si uvědomil, že to asi neni dobré a, že je tam něco špatně. Souhlasí s léčbou. Jedna rodina zůstane pospolu a mám z toho ohromnou radost. Ještě jednou děkuju.
anonym

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19519
Re: dotaz Před 9 rok, 10 měsíce  
anonym napsal:
Tak chci všem poděkovat za názory a rady. Teď jsem se dozvěděla, že ráno nedokázal vstát do práce. Bohudík si uvědomil, že to asi neni dobré a, že je tam něco špatně. Souhlasí s léčbou. Jedna rodina zůstane pospolu a mám z toho ohromnou radost. Ještě jednou děkuju.
Anonym,
ľady sa predsa pohli.


Boh nemáva dovolenku - iba nám dal slobodu.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter