Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#39335
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Díky za upřímnost,vidím ,že ani léčebna nic neřeší,když přijdou problémy,tak to mám stejné,bohužel.Vydržím nepít měsíc,dva někdy i tři,ale pak to příjde a je to hrůza.A je to čím dál horší,kratší intervaly větší množství alkoholu,minule jsem už skoro umřela.Teď mám za sebou 4 dny pití,ale šíleného,piju doma,bydlím sama,přítel jen dochází,no už mě má dost,nedivím se,já na jeho místě už bych byla pryč s někým jiným.Teď nepiju 4 den,nespala jsem 3noci,trochu se uklidňuju,prášky neberu,k psychiatrovi nechodím,ale jak to tak dlouho vydržím?Nechci to takto,hnusím se sama sobě.J.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39337
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Ahoj Jani,
to chapu, ze si delas starost, a pokud jsi dospela k lecebne, tak je to asi uz fakt vazne. Tak at se spravne rozhodnes.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39339
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jano, též jsem si procházel těma pocitama, které Ty tu popisuješ. Je to co se týče duše strašně těžký. Pocity bezvýchodné situace, rezignace, nenávist sama k sobě. Přicházíš do toho stádia, kdy to buď nějak rozsekneš, nebo rezignuješ a upiješ se. Ikdyž z druhé varianty jsem se dostal. Nikdy není pozdě začít něco dělat. Nic nevzdávej. Přestaň se litovat a začni něco dělat. Buď na sebe naštvaná jak jsi to vždycky tím chlastem zmrvila. Vypěstuj si v sobě nenávist k chlastu. Chval se za všechno dobré co uděláš - i za maličkosti. Ne vždy se všechno povede, ale síla úspěchu je v tom, sesbírat se z té země a bojovat. Ležet, litovat se a zapíjet to - to je cesta do pekel.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39342
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jano, lecebna je fajn a rozhodne pomuze. Srovnas si tam myslenky, budes v tzv. chranenem prostredi bez piti. S jasne danym rezimem dne. Pod dohledem odborniku. Konzultace s psychology, psychiatry.
Lecebna nepomuze, pokud si clovek nerekne, ze chce zit valitni zivot bez piti. Jasne, replaps muze prijit kdykoli, dulezite je ho pak vcas zastavit.

Nez se do te lecebny dostanes (nekdy jsou terminy i 2-3mesice, alespon do Bohnic), onbjednej se k psychiatrovi/cce, at ti predepise neco na zmirneni abstinencnich priznaku (ted mi vypadl nazev toho leku (to mam tez z piti - zapominani)). Neco na potlaceni depresi.

Tady je popis, co prinasi za komplikace abstak - www.pomocvzavislosti.cz/cs/akt/abstinencni-priznaky-pri-zavislosti-na-alkoholu
Ale to uz urcite vis.

Hele, to je u vas v Kromerizi
www.pomocvzavislosti.cz/cs/kontakty

Kup si vitamin B, C, horcik, magnesium a zbytek se doctes zde www.abecedazdravi.cz/nemoci/alkoholismus-fakta-a-rady

Vylej vsechno piti, co kde mas, nemej u sebe zadne penize ani platebni/kreditni karty. Jidlo si nakup rano cestou do prace.

A jestli chces, muzes klidne napsat email, jestli ti to k necemu bude.

Jak psal Vcelar. Nelituje se a jednej.

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39343
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jo a jeste neco na podporu obnovy fce jater. To ti poradi v lekarne.
A hodne pit vodu, caje(!)
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39344
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Ostropestřec a šťáva z červené řepy - na to nemusí chodit do lékárny :o)
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39346
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Dobrý večer,děkuji Vám všem za podporu a cenné rady,je moc fajn, že mi někdo rozumí,opravdu,to mi pořád říká přítel ,máš to jen ve své hlavě,ale on není alkoholik,sice se někdy zkáruje jak zákon káže,ale vyspí se z toho a na druhý den funguje,nemá ty stavy nucení pít i druhý den,na tu řepu jsem zapoměla,kdysi jsem to pila pořád,mrknu na ty odkazy,děkuji všem.Myslím to vážně,už se nechci trápit těmi stavy co bylo co se mi stalo.Myslíte ,že to můžu zvládnout sama?Přítel nechce,abych brala prášky,kdysi jsem měla s nima špatnou zkušenost.J.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39350
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jana napsal:
Myslíte ,že to můžu zvládnout sama?

Tak to by jsi mela vedet asi nejlepe Ty sama. Nicmene primo tady na foru jsou uzivatele kteri se sami, pouze silou sve vule a svym odhodlanim vyhrabali z hodne hlubokych pruseru. Tedy ANO, jde to zvladanout sam. Ale pokud muzes vyhledat pomoc lekare tak to udelej. Neni nutne hned nastupovat do lecebny. A leky mohou celou situaci velice ulehcit, viz. napr. Antabus.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39352
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Jani da sa to zvladnut aj sam. Ja buduci tyzden oslavim rok co nepijem,ale neviem kolko pokusov bolo predtym ze uz nebudem pit vela, vela kym sa to v tej mojej prepitej hlave nejak zosumarizovalo a povedala som dost. mam za sebou vela pokusov o kontrolovane pitie, ved len jeden ja nie som alkacka,skracujuce sa intervaly nepitia, predlzujuce sa tahy, pitie hned rano lebo priserny stav, nechodenie do prace, abstaky, rozvratena rodina a vela ienho ale to vsetci pozname. ako to tu pisal Včelař a ini su dve cesty, bud sa rozhodnes ze sa upijes alebo zabojujes a vydas sa cestou abstinencie. zo zaciatku to bolo dost tazke kym presli abstaky, hlavne u mna psychika bolo na pokraji,ale ako cas plynie, tak trosku si rozanalyzujeme svoje vnutro, svoje pocity, myslienky. nejak to tym casom ide aj samo a podla mna ked mam zhodnotit ten rok, tak som si hlavne vyriesila vztahy medzi mnou a inymi ludmi, stala sa zo mna ina osobnost a prehodnotila som svoj zivot. na ten alkoholicky som nezabudla a ani nezabudnem pretoze na to sa zabudnut neda vzdy ked si pomyslim na ten posledny abstak tak nie. asi kazdy musime spadnut na to dno. netvrdim ze su len krasne dni, aj ja mam depky, nervy a uz som mala aj nutkanie ze daj si za jeden ukludnis sa a bude to v pohode ved mozes. a poviem,ze trval pol dna.u mna to bola chut zit, vidiet svoje deti rast a nespadnut do toho bahna ako cela moja rodina.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39355
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 7 měsíce  
Ahoj,

jiste, je to jenom v nasi hlave a jen na nas.
Muzes zkusit ambulatni lecbu a kdyz to nepujde, jdi do lecebny.

Jake spatne zkusenosti a s jakymi leky?

M.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter