Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: léčebna
#14293
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
Dejno, rozhodla jsi se dobře.Ono se sice čeká, ale řeknou Ti, abys byla připravená, protože spousta lidí je vyhozeno, nebo odejde na reverz, čímž se místo uvolní hned, a můžeš jet.Vydrž tam, oni Ti budou chtít jen pomoc.Bude se Ti zdát spousta věcí nesmyslných, ale časem pochopíš, že smysl měly.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14385
Re: léčebna Před 10 rok, 9 měsíce  
No já jsem šel za svojí obvodní lékařkou a ta mě poslala k psychiatričce.U ní jsem nadýchal 1,5 promile a dala mi navýběr
buď Nechanice nebo Havl.Brod.Vybral jsem si Nechanice a nejdříve jsem musel jít na týden na detox do nemocnice a pak jsem vyrazil do Nechanic.Už je to rok co abstinuji což není moc ale určitě mě tam hodně pomohli takže Nechanice můžu doporučit.
Radek
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18871
Re: léčebna Před 9 rok, 12 měsíce  
Zdravím. Jsem alkoholik. Před pěti lety jsem dobrovolně podstoupil léčbu v Nechanicích. A musím vyjádřit naprostou spokojenost s přístupem jak zdravotních sester tak terapeutů k nám pacientům. Cítil jsem z nich velikou empatii a snahu pomoci. Viděl jsem jejich zklamání z lidí , kteří se bránili léčbě a nechtěli svůj život změnit. Jezdím jednou za rok na opakovačku a vždy se těším. Odjíždím vždy velmi povzbuzen do dalšího života bez chlastu. Toto odhodlání ještě upevňuji návštěvami skupin AA. Jak už tady bylo mockrát napsáno ,my alkoholici nemáme nikdy vyhráno a se snažim využívat i těchto možností . Poznal jsem , že je velmi nebezpečné si myslet , že po léčbě to alkoholik již zvládne bez pomoci a bude abstinovat. Musíme být stále ve střehu. Tak se držme.
ricco

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18872
Re: léčebna Před 9 rok, 12 měsíce  
Tak to ti blahopřeji,5 let abstinence je už pěkná doba.
Přeji ti hodně dalších let bez chlastu a jen tak dál .
Já už budu za chvíli slavit dva roky abstinence a jsem
fakt spokojený.
Ještě že jsem šel do těch Nechanic,hodně mi to v životě pomohlo a rozhodně toho nelituji.
Radek
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18873
Re: léčebna Před 9 rok, 12 měsíce  
Každý střízlivý den stojí za oslavu, je dobře bez alkoholu.Já tomu dlouho nechtěla věřit, nedovedla jsem si takový život představit, bála jsem se, že bude nuda, smutno, zle.Vůbec to není pravda.Už nepiju 10 let, škoda těch propitých dní, ubližovala jsem sobě, dětem, ale už je to pryč, a doufám, že dokážu nepít do smrti.Je hezky na světě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18879
Re: léčebna Před 9 rok, 12 měsíce  
Tak tak . Když jseš spokojená se sebou je i tvoje okolí spokojené. A když abstinujeme tak přece musíme být spokojeni. Tak ať vás spokojenost v životě stále provází. R.
Ricco

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#18881
Re: léčebna Před 9 rok, 12 měsíce  
Jasně, dřív jsem vše, každou maličkost řešila alkoholem, jen byly ostudy, zle, depky.Nyní spousta věcí mně rozesměje, nevytočí.Minulý týden jsem koupila Pivo!!!já!. pro slimáky, sviňáky,aby se upili.Jenže to pivo jim vyžral náš hajzlík zrzavý kocour, ustlal si v cíniích a vyspával, kytky sice nesežrali slimáci, ale polámal je opilý kocour.Sice jsem nadávala, ale i se smála.Asi se mnou půjde na AA!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter