Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Takovy chci i nadale byt???
#13457
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
Blahopreju! Vis, at me nekdo opravy jestli nerikam pravdu, ale vim ze spousta z nynejsich a v brzky dobe nasledujicich pocitu, nebudou tak uplne tvoje. Budou patrit i tve nemoci, ta (ja ji rikam demon) te bude hazet do depresi, a nostalgie, same negativny emoce.. Bran se, me pomaha, drzet si porad v zivy ALE zivy pameti, kam te dostane kdyz povolis, neustup ani o krok! Ceka te vnitrni boj! Myslim ze Helena rika nedemonizujte alkohol! Ja rikam, nepodcenuj, zatim proti sobe nemame rovnocenyho protivnika, protoze ho svym zpusobem, oba jeste milujeme! Mirek
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13458
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
Víš, Mirku, ono je to se mnou těžké . Já jsem už čtvrtý rok sama, s výjimkou krátké epizody s člověkem, který se ukázal ne úplně vhodný, bylo to s ním docela zátěžové, na druhou stranu konečně vztah a já dlouho zkoušela, zda to nějak nepůjde. Předtím jsem se dlouho trápila v nefunkčním manželství a byla také hodně osamělá. Kdybych měla alespoň sex )). Bylo by to veselejší. Kvalitní vztah by můj život zvedl o hodně příček. Ale vím, že když budu abstinovat, tak mám alespoň na nějaký vztah naději, jinak bych si našla zase nějakého exota . A je dobré znamení, že už se zase rozhlížím a zapalují se mi lýtka . Když piju, tak jsem ráda, že jsem ráda, a na sex ani nepomyslím. To myslím, zdravé není .
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13460
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
Ja mam taky milion problemu, celich deset stranek tohohle vlakna je jich plne, to nas nakonec i dovedlo sem ze.. Vzdycky se da ale neco delat, sex nahradit hrackou, partnera kockou, alkohol konickem, vic makat aby byly prachy.. De to
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13461
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
jo, tak nějak to bude, hodně věřím tomu, že se vše bude posouvat a že se i můj život změní, mám před sebou minimálně rok docházky na ten lék, to by bylo, aby se něco nestalo, něco dobrého především!!
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13462
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
já se snažím, nejvíc mi pomáhá sport, to mi hodně dává. práci mám pakárnu, tak se aspoň učím jazyky a sním o jazykovém kurzu v zahraničí nebo dovolené u moře
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13463
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
to by teda bylo! tak o sobe hlavne davej vedet! co nejdriv a co nejdyl v tematu ,,Snazim se abstinovat´´
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13464
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
jasně!! přece nezklamu!! díky moc
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13465
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
jazykovej kurz v zahranici spoj s praci v zahranici, ver mi ze do dvou let nebude problem dovolena u more, hlavne te to hodi pryc od nynejsich stereotipu, navic jak je v penezence, daji se problemy resit daaaleko snadneji
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#13466
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
možná, jenže mám děti a bývalého manžela, to je limit neoddiskutovatelný . ale nemrzí mne to, jsou to moje zlatíčka, i když mi přerůstají přes hlavu a to je také impuls k pití, pak mi to tolik nevadí :-D
Valerie
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13468
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok  
Jasny, daval jsem jen priklady. Vazne ti drzim palce, kdyby jsi chtela pokecat, klidne napis Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo jsem porad tady na foru
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter