Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...111
Dolů
Téma: Tak jsem opět začal
#1338
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Bohouši,jsi fakt dobrej,jak jsi ty chutě zvládnul,muselo to být fakt lákadlo!ale jak říkáš-ráno bys uklízel láhve a nesl je potupně někam ven do popelnice,aby se to nikdo nedozvěděl a cítil se jak malý školák,který něco provedl,znám....uvidíš že takhle si budeme moct mnohem víc vážit sami sebe...
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1339
Re: Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Ja se Peto taky hlasim coby čistá po včerejší oslave.Musim se pochvalit, ale hlavne proto, ze mi to nedelalo az takovy problem nepit. A nastesti v takove spolecnosti, ktera vzala hned zkraje na vedomi, ze dnes pit nebudu a nikdo uz me potom s pitim nepremlouval a neotravoval. je mi fajn a tesim se na vylet na motorce !!!!!!!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1340
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Jsem v pohodě,jen jsem toho moc nenaspala.Po zdravotní stánce jsem v pohodě,ale duše je na tom hůř,ale je to lepší než včera.Ted půjdu nakoupit a pak se pustím do vaření.Zajímalo by mě jak jste se dostali k alkoholu,kde byl váš počátek?
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1342
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Ahoj, dneska je 25.7., jak to s tebou vypadá? Přečetla jsem si, že ti radí docházet k Anonymním alkoholikům. Já znám ještě denní stacionář v ulici Nad Ondřejovem, ten také není špatný. V každém případě držím palce, abys tu sílu a vůli v sobě našel. Sabi
SABI
Senior Boarder
Příspěvky: 40
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1344
Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Krásný nový týden?
Tak jak jsme na tom? já jsem víkend přežila naprosto v pohodě, gratuluju Anet, že jsi tu oslavu prožila bez alkoholu, jsi dobrá, budu na Tebe myslet dnes, že jsi to dokázala....dnes totiž máme výjezdní poradu a po ní rozlučku s kolegou, spíme na hotelu, kolegové všichni jsou zdatní pijani, nutit mě nebudou - protože už minulý týden jsem už rozhodila info, že beru antibiotika na zánět močového měchýře, chtěla jsem si to pojistit, že by mi bylo blbé jakože pít na antibiotika a zároveň mě nikdo nebude pobízet...docela se těším na to pozorování opilých kolegů střízlivýma očima, snad to vydržím a nedám se přemluvit ani k přípitku, to bych do toho asi sklouzla....
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1345
Re: Re: Před 13 rok, 9 měsíce  
Tak peto, normalne jsem se ted nahlas zasmala, protoze ja uzivam leky jako na zanet mocových cest !!! To je teda vzacna shoda, ja tuhle vymluvu uzivam casto....jinak jsem v pohode, zvladla jsem to super a hodlam v tom pokracovat. Taky mam mnohem lepsi naladu nez minuly tyden v pondeli.tak se drz a dej vedet, jak jsi dopadla, treba napise i Bohous , ze je po vikendu fit !!!!!!Tak "hezkou" oslavu !!!!!!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1347
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Ahoj všichni,
tak já taky v pohodě. Neříkám, že chutě nebyly a nejsou, ale zatím to tak nějak jde. Dneska si jdu zasportovat a potom bylo vždycky pivko. Tak nevím, jestli zkusím jít na nealko nebo radši rovnou zdrhnu. Pokušení bude, o tom nepochybuju.
Ještě že jezdím většinou všude autem, to je taky dobrá výmluva
B.
Bohouš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1348
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
Takže naše "silná" trojka nezklamala !!!!!! Jaa byla v hospodě s partou z práce už minulý týden, a skončila na kofole. Zkus to jít, a dát si nealko....aspoň uvidíš, jak jsi na tom ! Ale jestli máš pochybnosti, nechoď, je to ještě krátká doba, jak vlastně dlouho, Bohouši, abstinuješ ???
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1349
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
2 týdny. To neznamená nic. Nikdy mi nedělalo problém 2 týdny vynechat a potom, když byla příležitost, to patřičně dohnat. Tentokrát je rozdíl v tom, že to vynechání je předem naplánované a zatím ho dodržuju, i když ta příležitost je.
Bohouš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1350
Re: Tak jsem opět začal Před 13 rok, 9 měsíce  
No, jsme na tom stejne, taky nemusim pit denne, ale pak to stoji za to !!! tak dej zitra vedet, jak se drzis !!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...111
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter