Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...48495051525354...56
Dolů
Téma: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95
#20825
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Teda téma bylo kdo je tlustejsi a ma víc umělých zubu
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20826
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Petře,Liba má pravdu v tom,že nováčky odrazuje tvůj přístup k chlastu.že tu navádíš k chlastání.že navádíš nemocný lidi k chlastání.Chápu tvou potřebu se tu přít.Jen nechápu,že sis k tomu vybral zrovna alkoholiky.To tě nic jinýho nenapadlo?Podle mě jsi chudák,protože vědomě a cíleně ubližuješ.Jinak nic ve zlém.
honzis
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20829
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Ohledne Petrach i s tim,co napsala,s Danny naprosto souhlasim!
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20830
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Navic si myslim,ze na tom,pro nekoho "cernem humoru" je i hodne satisfakce pro Petrach sameho:-(
Anoine

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20831
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Honzo, nevšímej si prosím tě těch ubohostí, radši nechápej "černý humor",nechtěj patřit mezi ty, co se u toho lámou smíchy.Chraň si svou krátkou střízlivost.Raduj se, že nejsi tak trapný.Jim chybí pokora.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20834
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Kiro, palce držíme i tobe a tvé abstinenci. Dnes půjdu prvně do prace, znovu jsem si četla tvůj příspěvek, dává nadeji
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20835
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Anoine , film jsem včera viděla, je vázne dost smutný... Tu ženskou nezastavilo nic
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20836
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Danny ma v něčem pravdu. Ale mě Petrovy motivy nezajímají, tohle neni vhodné. V tématu Jak začít znovu po potratu taky neočekávam černý humor typu byl to parchant, bud rada, ze je pryč. Uf, už o tom končím.....
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20838
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Co se mé pokory týká naučila jsem se přijímat,že ne všichni lidé jsou jí schopni-pro mne to znamená přijmout to.Stejně jako ne všichni jsou schopni na tomto foru upřímně přestat s pitím.Jednoduše to tak je.Pro mne to byla těžká a velice dlouhá a strmá cesta dolů.Ostatně to samé se říká v AA.NE VŠICHNI jsou schopni se podrobit tomuto jednoduchému programu....Nikdy mne nepohoršovalo,že do AA přišli lidé,kteří během setkání opakovaně odbíhali(aby si potají mohli přihnout z láhve)a ze setkání odcházeli na šrot.Nebo se stalo,že si dodávali na kuráž tak,že opilí přišli.Nezapomněla jsem kolik odvahy jsem musela vyvíjet já sama,abych chodila,abych vůbec začala.Bylo a stále to je u mne o upřímné motlitbě k Bohu za tyto lidi(trpící alkoholiky).Jednoduše to je realita,kterou se učím přijímat bez odsuzování,trestání,pohoršování se.Je to stále naše společná nemoc,kterou si můžu i v takových chvílích přiznat a být vděčná za to,že mám možnost si ji připomenout.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20840
Re: Zacalo to sanitkou a tlakem 185/95 Před 9 rok, 9 měsíce  
Jani, diky, jeden z příspěvku, ke kterému se tu budu vracet. Ja dnes odpo podpis smlouvy . Nervy na dranc, slyším otce, jsi neschopna, neumíš se ani oblect.... Snažím se to přebijet pozitivními myšlenkami, ale moc to nejde na alkohol chuť nemám, ale už mi hlavou behalo dej si po obědě, před tím podpisem, pěkné na zahrádce, hodis se do klidu. To zvládnu, nedám. Jen ty nervy!!!!!
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...48495051525354...56
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter