Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: psychosomaticke potize pri odvykani
#19653
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Nejvice se bojim toho,ze vetsina nasich pratel chodi pit.nevadi mi ze o ne asi prijdu kdyz s nimi pit nebudu,bojim se toho,ze mi alkohol daval odreagovani a jen s alkoholem jsem se umela bavit.to bude pro me nejtezsi,naucit se bavit bez toho a kdyz mi maminka bude hlidat deti,umet se odreagovat jinak.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19654
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
A ano,psychika je zradna,pritel si mysli,ze neni alkoholik kvuli tomu ze mu to s psychikou nic nedela.ja jsem od malicka psychicky labilni,proto mam ted takove problemy.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19655
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Kočko, neboj se dopředu a zbytečně.Je tolik možností, určitě tě něco baví, zajímá, nějaký dobrý koníček jistě najdeš.Kursy, cvičení, sport vůbec, škola, jazyky, focení,pomoc jiným..... najdeš spřízněné duše se stejnými zájmy, budeš jen zírat, co vše dokážeš bez pití.Co tak zajít na AA?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19656
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Urcite o tom uvazuji.Moje pani doktorka vede skupiny,ale pry budu moct az od zari,protoze ted stejne konci.Ano bavi me toho moc,miluju praci na zahradce,rada maluju,hlavne obrazky na zdi,mym snem je se tim zivit ale na to asi zas tak dobra nejsem,jsem i domaci kutil,vzdycky neco vymyslim a zrealizuju.treba to vypada hrozne,ale vsem se to vzdycky libi.A mam moc rada prirodu a zviratka,jenze v tom je kamen urazu,pritel radsi sedi doma,nikam se mu nechce,pry mam jit sama.ale sama jsem porad.jsem na md,takze porad jen ja a deti,tudiz se mi samotne nikam nechce.takze mam kazdy den stejny,proto mi asi neco chybi.tesit se treba na vikend na rodinny vylet nebo na to co podnikneme.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19657
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Vidíš, pomalu máš toho moc, a dáváš příteli přednost, šidíš sebe, děti o ten zázrak, přírodu, a ubližuješ sobě, dětem, jemu je to fuk.Je to normální?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19658
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Jo vim musim to taky nejak prehodnotit.nekdy jdu s detmi sama,uzijem si to,ale stale je mi lito ze to nevidi tata a neni tu s nami.co vim je,ze rozchazet se s nim nechci.zdaleka neni idealni,ale uz take usel velky kus cesty a hodne se zmenil a ted to vzdat nehodlam.jen se musim holt naucit delat veci i bez nej .
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19659
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Třeba mu začnete chybět, přidá se, kéž by!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19660
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Uvidime.mela jsem s nim trpelivost 3 roky nez zacal se sebou neco delaj.do te doby me jen ukecal ze si hrozne se mnou preje dite,tehotna jsem ho kazdy den tahala ubrecena ozralyho z hospody,parkrat me i vozraly podvedl,po porodu to bylo jeste horsi ze treba dva dny neprisel domu.jak rikam je to rok a pul co nic z toho uz neexistuje,jen tak jednou do tydne nebo za 14 dni do te hospody chodi.jinak funguje jak ma,takze ja ted budu doufat v dalsi pokrok,ze ho treba casem zacnou bavit rodinne aktivity casteji nez ted.
jina

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19669
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Pěkně zdravím,

jsem taky kvartální...Měsíc nic a pak pařba jak před popravou, spíše několikadenní tah. Střízlivění je kruté, bolest celého těla (hlavně podkoží na trupu a zádech - tomu dodneška moc nerozumím, proč to tak je...), únava, splíny, sebelitování, pocení, vysoký tlak, po týdnu je vždy lépe, pak si říkám, že již nikdy a znovu se to opakuje...Teď nepiju 8 dnů, cítím se dobře a děsím se toho, kdy mi zase rupne v kouli...
Ignatius

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19670
Re: psychosomaticke potize pri odvykani Před 9 rok, 10 měsíce  
Ignatius napsal:
Pěkně zdravím,

jsem taky kvartální...Měsíc nic a pak pařba jak před popravou, spíše několikadenní tah. ... pak si říkám, že již nikdy a znovu se to opakuje...Teď nepiju 8 dnů, cítím se dobře a děsím se toho, kdy mi zase rupne v kouli...


Ignác,

radšej sa ničoho nedes ale vezmi rozum do hrsti a začni už konečne niečo pre seba robiť - pokiaľ si ešte v pokoji a pohodičke!

Návodov: "ako na to(!)" alebo "ako z toho von(!)" - je tu dosť!


Mnoho zdaru!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter