Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Čím jste nahradili alkohol?
#3203
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Chtěla jsem nepít.. proto jsem tam začala chodit.. TEĎ..?? nevím, už si nejsem tak jistá..
VÍM co mi dává chlast.. jak mě postupem časů válcuje, ničí.. Vždyť z té doby jak jsem pila si teď zpětně moc věcí nepamatuju..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3204
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
No, nemáš to teď vůbec jednoduchý, nevzdávej to, bojuješ s vlastním orgánem ( mozkem), postupně a opakovaně mu předkládej svoji reálnou potřebu, nedávej mu věci, které zahání mom. nepříjemné stavy, nudu, trénuj ho, máš ještě čas.
V rodině by ses měla svěřit, potřebuješ podržet, kdyby vaši neměli jasno co ten problém obnáší, doporuč je k té terapeutce, aby tě ještě více nezatížili, ale dostala se ti ta správná podpora, kterou by tě jistě chtěli podpořit
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3205
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ale já jim to nemůžu říct.. Já bych je tím hrozně zkalamala.. Opovrhovali by mnou..
..pár kamarádů ví, že jsem v totální pasti.. že mám problém s chlastem.. ze začátku jsem se na ně obracela.. ale teď už nechci.. nechci je pořád obtěžovat těmahle idiotskýma problémama, který se točí neustále dokola..
- s terapeutkou se snažím jednat fér.. Ví že nejsem v pohodě..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3206
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Stejně si myslím, že rodiče něco tuší, třeba neví, že je to takhle vážný,takovýhle problém snad v rodině nejde úplně ututlat. Seber odvahu seřaď si myšlenky a promluv s nimi. Ale hlavně, jak píše Líba, jstli vůbec chceš pomoct, rozhodnout se musíš sama. Možný je i nemožný.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3207
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Nevím jestli ví, že s tím mám nějakej probém.. dřív jsem se fakt hodně opíjela.. Totálně.. někdy jsem ani nevěděla, jak jsem se dostala domů.. A to se táhlo hodně dlouho.. opíjela jsem se aj v týdnu.. Dřív jsem měla pravidlo (kvůli škole) že budu pít jenom o víkendu, ale pak mi to už bylo jedno..

...Mamčin taťka, mamka(už nežije..), a bratr měli problém s alkoholem.. Máma za nima nechce jezdit a my je navštěvujeme 1x za rok..

Jsem sráč.. Bojím se.. Mám strach, že by mě taky poslali do pekla.. Jsem idiot.. Nechci jim to říct.. NIKDY..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3208
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivuš,poslechni Libušku,zkus ty AA.Nemusíš mluvit,jen poslouchat a zjistíš že nejsi sama na problém,to hodně pomáhá.Poslechnout si,posoudit.Nemusíš tam docházet pravidelně,zkus to.Jsou tam všichni na jedné lodi.Že Ti něco nepomohlo můžeš říct až když to zkusíš.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3209
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
...ale já mám strach tam jít..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3210
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Taky jsem měla strach,strach z léčebny,strach z dalšího bytí bez pití,strach, strach, strach,proč?Jen nás brzdí od skutků,vždyt co může piják ztratit když se rozhodne nepít,kocovinu,abstáky atd....Překonat strach,vyzrát na něj to chce odvahu
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3211
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivo, nejsi vůbec idiot, jsi statečná bojovnice, jen na to jsi nějak moc sama, nic nepij, nehul, raději se vybul, nebo jdi ven, oběhni město, přemýšlej co bys pro sebe mohla ještě udělat,abys do toho srabu nespadla znovu. Když rodičům řekneš, že už jsi udělala první krok a že budou následovat další, podpoří tě.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3212
Re: Čím jste nahradili alkohol? Před 13 rok, 2 měsíce  
..Jenže já na to asi už nemám.. Nějak mi dochází síly..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter