Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...10
Dolů
Téma: Kdy to přejde?
#53462
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Však ešte nebol ples...
Teraz vážne. Veľa stresu, nová známosť alebo len obyčajná chuť napiť sa?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53463
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Nová známost, která na společný večer donesla láhev a kamarádka druhý den donesla donesla na návštěvu víno jako dárek ... A pak klasika, stres, vyčerpání z dětí, pocit že nic nestíhám, že jsem otrok domácnosti
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53464
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
IvetaN, píšeš:
Nová "známost, která na společný večer donesla láhev a kamarádka druhý den donesla donesla na návštěvu víno" jako dárek ... A pak klasika, stres, vyčerpání z dětí, pocit že nic nestíhám, že "jsem otrok domácnosti"
..."nebuď mäkkýš/(měkkota) ani otrok čohokoľvek a definitívne sa rozhodni a *pi!/slop!/(chlastej!*) na plný úväzok!!!"... (...TO, čo nevyslopeš dnes, (to) už zajtra nedobehneš!!!)

(...ako potom zistíš: *o čo si prichádzaš, IvetaN??!*)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/02/2019 21:15 Provedl: Ja. Důvod: Doplnok textu... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53465
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Cože?
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53466
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Řekla jsem si, že nikdy nechci aby se takto cítili moji kluci, aby je moje pití nějakým způsobem poznamenalo a oni se pak trápili jako já teď...

Známosť si nechaj, priateľku tiež. Len ich nauč, že nepiješ. Ak to nepochopia, ich problém. Ak im na tebe bude záležať, nemalo by im vadiť, že nepiješ.
A tu domácu otročinu? Skús zapojiť chlacov, ak už majú na to vek. Rozdeliť si prácu na viac dní. A nestresovať sa z toho. Musíš vedieť aj vypnúť-triezvo. Nájsť si niečo pre seba.

P.S. JA, koľko samostatných pokusov o nepitie si mal, kým si sa dotrepal na Prednú Horu?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53467
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Kolik pokusů jsi teda měl?

Děcka mám dvě ... Jednomu jsou dva roky a druhému rok... A jsem na ně sama, hovno mi pomůžou
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53468
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Ok řeknu jim, že nepiju.... Jen se bojim, že jejich reakce mě sakra zabolí ...
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53469
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Ivetko.... Holka zlatá.Nedavno jsi se těšila na ples a teď tě zkoli každodenní stres. I já s ním bojovala a myslela si že alkohol vše vyřeší. Nevyřeší. Děti na mě koukali a ten nejmenší mě říkal zase jsi pila. Děti vycítí že jsi v ne pohodě. Tři dny v tahu to je moc..... Zkus to prosím po týdnech krůček po krůčku. Nedávno jsme si řekli že se podržíme. Věřím ti to zvládneš. Porazit tu mrchu alkohol
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53470
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Těžko se mi to říká novým lidem v okolí ... Kamarádce jsem to říkala ale nějak nedbala.

Pocity/sympatie, který k lidem citim, když jsem pod vlivem... Nelze považovat za opravdové?
IvetaN
Junior Boarder
Příspěvky: 30
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53471
Re: Kdy to přejde? Před 5 rok, 1 měsíc  
Takých malých krpčekov? Však to ani nemusíš vysvetľovať, prečo nechceš piť.
Pre boha živého. Však nikomu nemusíš hovoriť, že si alkoholička, resp. že máš problémy s alkoholom. Ak spomenieš, že kvôli deťom, každý normálny človek to musí pochopiť. Si na nich sama a to je dostatočný dôvod byť triezva a byť im stále k dispozícii. Čo ak niektorý z nich ochorie a ty budeš naliata? Kamarátka, ktorá to nepochopí, nie je kamarátka. Len potrebuje niekoho, s kým vypije fľašu vína. Chápem, že byť sám je na nič, ale tá tvoja nová známosť to musí pochopiť tiež. Aspoň ja by som nechcel ženu, ktorá dá prednosť mne a chlastu pred tak malými deťmi. Ale tak ja mám rozhodovanie jednoduché. Mňa aj tak tie potvory nechcú
To všetko však platí, len ak skutočne chceš abstinovať. Pretože je aj možnosť, že v skutočnosti chceš oboje. Nepiť, ale zároveň aj občas sa napiť a pocítiť účinok alkoholu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...10
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter