Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...17
Dolů
Téma: Uz chci konecne prestat!!!
#7362
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 5 měsíce  
Je mi hrozně. Všechno se mi hroutí. Jsem absolutně bez energie. Ještě jsem to vždy relativně zvládal, ale teď cítím, že tělo má už dost. Kdybych byl starší, už je asi po mě. Už jsem si prožil několik absťáku a myslím, že další už nezvládnu. Alespoň psaní sem a pročítání si tohoto fóra mi pomáhá... Jsem na hranici, cítím to...
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7363
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 5 měsíce  
Martine, měl bys to s někým řešit. Cesta tu je vždycky, zajdi k psychiatrovi, do AA, začni něco dělat, dá se to zvládnout, ale nikdy ne s alkoholem....držím Ti palce...Lukáš
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#7364
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 5 měsíce  
Martínku, nenech se zničit chlastem.Vypiš se sem, zítra jdi k lékaři, na AA, stačí se jen rozkývat, udělat první krok, neboj, nebolí to, a držím Ti palce.Nedej se,jsi přeci chlap a zdá se mě, že i hezký, kurňa, nezlob mě!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7373
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 4 měsíce  
Uf to zase bude noc. Děkuji Lukášovi a Libě za podporu.
Co mi hodně pomáhá je duchovní literatura a filmy, ke kterým mě chlast přivedl.
Martin

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7374
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 4 měsíce  
Martine, neutíkej před realitou života, pozor, zavřeš se do světa duchovna, k filmu, ale život je jiný, pak Tě to dožene zpět k pití.Nepřežívej, neschovávej se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7375
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj Martine,
Líba má pravdu, neuzavírej se do sebe a svého světa. Také jsem to dělal, sice jsem četl, díval se na filmy a myslel si jak je mi fajn. A při tom jsem samozřejmě popíjel. Není to řešení. Takhle jsem strávil celý jeden rok svýho života. Dokázal bych ho popsat na jedenom dni....Ráno panáka na probrání, zvládnout práci, po práci skočit pro flašku, jít si půjčit film, něco si přečíst a hlavně se při tom opít....A to jsem tenkrát fakt dokázal přesvědčit sám sebe, že je mi vlastně dobře. To není život, je to přežívání. Musíš najít pomoc, sám to prostě člověk neukočíruje. Vím, jak je těžké dát na něčí radu, ale zkus to, kvůli sobě, nebo kvůli někomu na kom Ti ještě záleží. Jak jsem psal cesta tu je vždycky....psychiatr, ambulantní léčeba, AA, když nepomůže ani to, je tu léčebna, ale člověk musí bojovat za střízliva, ne s chlastem. Držím Ti palce a sílu najít si vlastní cestu ve střízlivosti...Lukáš
Lukáš
NSJK
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž kazikl157 Místo: Týn nad Vltavou
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Mějte se hezky a hlavně střízlivě
 
#12958
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj lidicky,je mi ulevou ze v tom nejedu sama.Taky piju denne a to vzdy prijde chut kolem 16 hod.odpoledne,to chodi muj pritel domu ktery ma take moc rad vinecko a popjime Ale me to uz vadi,vidim to na vaze a je mi to uz i protivny ale nemuzu si pomoci,kdyz tu prvni sklenicku nenavrhne pritel,tak ji navrnu ja,on moc nevydrzi a brzy usne a ja sedim a cucam vinko do pozdnich hodin a cucim na telku,pracuji v loveckem klubu kde mam take pristup k alkoholu "zdarma"denne si rikam a dnes to bylo naposled,jo houby,zitra si reknu,no tak tedy jeste dnes a tak to je uz leta,je tady nekdo kdo ma ten samej problem?
Ilonka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12970
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 11 rok, 3 měsíce  
mám podobný problém.pili jsme s přítelem oba.ale už od rána.on je ted v léčebně, já doma.až se vrátí,budu muset přestat pít také,abych mu to nezkazila.bojim se toho,jestli to zvládnu.proto chci chodit na antabus(s ním)vypiju denně 2litry vína,někdy i víc.
dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12971
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 11 rok, 3 měsíce  
Ahoj, 2 litry je docela dost. Antabus ti muze predepsat prakticky lekar, podavat ti ho bude adiktolog. Stoji okolo 550kc. V baleni je 100tablet. Bere se bud jednou tydne nebo jednou za ctrnact dnu. Podminkou je mit v poradku jaterni testy a byt strizliva.
Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12976
Re: Uz chci konecne prestat!!! Před 11 rok, 3 měsíce  
Take jsem premyslela o antabusu,sice nevim,zda mam jaterni testy v poradku,ale je vubec mozne ,aby mel nekdo kdo pije napriklad 2l vina denne nebo jiny alkoholik jaterni testy v poradku??Jake jsou vase zkusenosti prosim??A jak moc antabus opravdu pomaha.je to jistota??Dekuju
Lucka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter