Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Abstinence
#63944
Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
Zdravím všechny abstinující, jak se daří v těchto vedrech nemít chuť na pivo? Já abstinuji a opět po 15 dnech jsem musela na zahrádce si dát točené, všude se kolem mě chlastá, léto, kempy apod. Já si už nevím rady, nemusím pít každý den, vydržím i měsíce, ale nesmířim se s myšlenkou, že si proste to pivo nemůžu už vůbec dat ? Prosím poraďte jak si pomáháte od chuti na alkohol , budu moc ráda za každou radu, užívám Kudzu a nejspíš to na mne nemá žádné účinky ????
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63945
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
Tak já v těchto vedrech samozřejmě chuť na pivo mám a řeším to tak, že si to pivo dám. Není jich ale tolik, jako dřív. Taky jsem zjistil, že nepotřebuju vypít dvě láhve vína za večer jako dřív, ale stačí jedna. Takže za mě kontrolované pití. Každý si musí najít svůj způsob, co mu nejlépe vyhovuje, když to někdo nezvládá, tak ať nepije vůbec. Podle mě ale absolutní abstinence u většiny pijanů není nutná.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63946
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
Sabrina, zadny pripravek prece nevyresi to, ze si to pivo proste chces cas od casu dat. A urcite sis to pivo nemusela davat ).

A v tom je i odpoved na tvuj dotaz. Vypada to, ze nezbude nic jineho, nez nepit, kdyz to neumis a nebo nechces .

Vyhybat se takovym mistum, spolecnost spise nepijicich, vetsinou pomuze mit u sebe vodu a proste to prepit, odejit z mista, kde se pije .. Vzdyt vsichni vime, co s tim, jen .. no, chceme pit, no ne?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 21/07/2022 02:21 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63947
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
No to bych se musela vyhnout celé své rodině i přátelům, protože, pivo mají rádi všichni ???? Třeba v zimě mě neláká vůbec sní kapka, ale v tom létě se proste nemůžu udržet, já vím, jen to jen můj boj a každopádně děkuji za reakci
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63948
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
A kolik si těch piv třeba dáte ?
Sabrina
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63949
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
Sabrino, jestli nechces pit, tak je uplne jedno, kolik si tu kdo dava piv.
Ja zadny.
Ale potrebuju se napit necoho studenyho.
Treba redeny dzus a nebo neco jako nealkoholicky mochito. Hlavne ledik
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63950
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
Sabrina, ja bych tomu nerikal boj, ale jasne ze nakonec jsme na to sami. Jako u vseho jineho. Lide nam mohou poradit, pomoci, ale nakonec je to na nas.

Me funguje nedostvat se zbytecne do situaci, kde by hrozilo, ze mi neco prepne v hlave a mit u sebe piti/vodu a kdyby nahodou prisla blba myslenka, zapiju to vodou .

Asi ani nejde dat radu: vem si ve stredu cervenou cepici, pomodli se a od ctvrtka uz nebudes pit.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63951
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
Milá Sabrina, teraz v tomto neskutočnom teple máme asi všetci čas od času chuť na to pivko, priznám sa párkrát som sa pristihla že by som si dala pár glgov, ale našťastie som to neurobila, ja si fičím na kofole s trochou studenej vody alebo ľadom aby to nebolo tak moc sladké a snažím sa tú chuť prepiť kofolou, mne to našťastie funguje a vždy mi odľahne keď ma to prejde....podľa mňa to musíte prrpiť niečím čo máte radi, nealkom samozrejme držím všetkým palce
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63953
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
Vzpomněl jsem si na starší diskuzi: www.alkoholik.cz/zavislost/forum/7-snazim-se-abstinovat/35306-horke-pocasi-me-nuti-zacit-zase-pit.html

Zajímalo by mně jak se všem těm lidem z té diskuze vede, u mně je to nějak tak aktivní léto s hodně ledovýma tekutinama a pochutinama až mně třeští z toho hlava
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63955
Re: Abstinence Před 1 rok, 9 měsíce  
Zdravím Perte (Petře),
BTW, korsakov, že si nevzpomínáš?
Dnes Diplomatico Reserva 0.7l a na pár týdnů budu mít pokoj.
Zdravím Petr
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter