Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to?
#808
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok, 1 měsíc  
Radime, když už jsi nás pasoval do těch třech sudiček, tak si pamatuj, že pokud ještě začneš blbnout s alkoholem, tak tě budeme chodit po nocích strašit a opravdu si tě vychutnáme.
PS: při pohledu do dnešních nákupních vozíků jsem nabyla dojmu, že celý národ bude tři dny chlastat a zajídat to smaženýma brambůrkama, to bude zase v álejích nablito (pardon, cituji klasiku)
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Poslední úprava: 02/04/2010 19:15 Provedl: hana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#809
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok, 1 měsíc  
Zdravím Vás Radime,

mám upřimnou radost z Vašeho odhodlání, už teď zažíváte věci, které se daří a věřte, že jich bude přibývat.
Jak píšete : zadarmo to není , nazpět se již nevracejte, jde o Vás.
Zkuste popíjet čajíky: mátu na trávení, medůňku a třezalku na spinkání a šalvěj na dezinfekci žaludku.
Přeji, aby Vám to rychle utíkalo.

PS. Na toto fórum jsem přišla shodou jistých okolností když začínalo, odpověděla jsem Daniele na příspěvek, který byl trochu podobný mému příběhu potom mě zaujaly Hančiný a Ivličiný příspěvky a poslední dobou mi syn říká, že jsem závislá na alkoholikcz

Pěkný pozdrav i Marcelce, moc Vám přejeme, aby i Vaše odhodlání vydrželo a mohla se nadále těšit z drobných, ale hezkých chvil.
Květa
Platinum Boarder
Příspěvky: 344
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 08/24
Poslední úprava: 31/07/2010 20:18 Provedl: Květa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#811
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok, 1 měsíc  
Ahoj, zdravím vás všechny moc a moc. Je mi s vámi na těchto stránkách tak dobře... Najednou mám daleko větší chuť bojovat s tím hrozným problémem, kterému se říká alkohol. Je to prostě fajnes.

Takže abych nebyla jediná, co vám nepopřeje krásné svátky... Přeju vám tedy hodně sluníčka jak na nebi tak i v sobě. A holkám, ať ten pondělní nášup od kluků vydrží .... ale když to prostě musí být, abychom neuschly .

Ahoj Marcela
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#813
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Marcelo, jen tak dál, víš, on ten alkohol je pěkně plíživý nepřítel, dostane každého, na to vem jed§Je silnější než ten nejsilnější člověk.Když se staneš závislou, je moc těžké se ho zbavit.A žít s ním je peklo, smutek, ztráta rodiny, konec.Vím o čem mluvím, zažila jsem to, moc Ti upřímně přeji, abys abstinovala, můžeš mít geny alkoholismu v sobě, bacha!Měj se, směj se, bez pití.Liba
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#816
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Ahoj Libuško, už toho bylo hodně napsáno o genech a alkoholismu. Je to pravda a já se s tím nedokázala poprat. Můj taťka dřív hodně pil. I když jsem byla malá tak jsem to intenzivně vnímala. Mamka z toho jeho pití byla dost nešťastná a prožívaly jsme to ještě se sestrou s ní. Kolikrát se stalo, že jsem tatínka s breky prosila, ať už nechodí za kamarády, protože jsme věděly, že když už má více či méně v hlavě, tak to špatně dopadne... Nikdy nebyl agresivní, ale to jeho pití nám strašně ubližovalo. Teď je tatínkovi 52 a už je to v pořádku. Jako by dostal konečně rozum . Chodí pouze jednou týdně s kamarády do hospody, ale už nechodí domů opilej na šrot. Prostě si dá pár svích piv poklábosí a jde domů. On to zvládl, ale co tomu předcházelo. Muselo to vůbec být?... vzpomínky však nám zůstanou a jsou v nás zakódované. No a já, jako bych šla v jeho šlépějích. Chci s alkoholem přestat ale už teď, protože nechci, aby moje dětičky měly na mě a na manžela takové vzpomínky, jako já na taťku. Tak snad to zvládneme. Uvidíme. Láska k našim dětičkám je ohromná, však alkohol má pořádnou sílu... ach jo...

Měj se Libuško krásně a dej brzo o sobě vědět. A přeju ti také krásné Velikonoční svátky....
Ahoj Marcela
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#827
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Zdravím vás lidičky. Jdu si sypat popel na hlavu Včera byla koleda a já to trošku nezvládla. Měla jsem ještě den předem v sobě takovou jistotu, že se nenapiju .... ale nějak se to nepovedlo. Nedokázala jsem koledníkům říct, že se nechci napít, vžyď vždycky jsem byla ta, co stále nalévala. No a teď to mám... za prvními dvěma malými panáky následovalo dalších pár velkejch, ach jo . Zlobím se na sebe!
Tak tedy odedneška začínám od nuly.
Pa Marcela
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#828
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Hlavně se Marcelko neobvinujte,stalo se,začnete znovu.Bylo to takový nanečisto a ted to bude naostro. Hlavně se moc netrapte,mohl by to být další spouštěcí moment.Jak tu psali kluci řekněte si:včera jsem si dala,dnes nebudu a zítra?.......to se uvidí.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#832
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Snad máte pravdu. Hodím včerejšek za hlavu a jdu směle do střízlivých zítřků
Mějte se krásně ivlik.
Marcela
Marcela
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#834
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Vážení chlastmeni i absťáci,
dnešní den D je za mnou a proběhl na 1*, říkám to nerad, ale už hodně dlouho jsem se v životě necítil tak dobře jako v AT poradně !!!!!!!!!!
Těch 10 vykřičníků je však stejně málo.
Konečně jsem si mohl pohovořit "na živo" s někým, kdo mě porozuměl, pochopil, vyslechl, zapsal si moje problémy a navrhnul nějaké řešení či postup.

Všechno to sem psát nebudu, snad jen, že celé sezení trvalo cca 2 hodiny, spíše ještě déle. Paní doktorka byla hodná, chápavá, vůbec jsem se nemusel stydět, jelikož jsme probírali nejen problémy s alkoholem a s léky (Neurol), ale moje problémy v partnerském vztahu, pracovní problémy, vlastně skoro vše. Otevřel se mi nový pohled na svět, už se těším na další setkání příští týden.

Z hlediska medicíny - zatím prý Antabus nedostanu, musím mít dobré jaterní testy. Vzhledem k tomu, že už vloni byly zhoršené resp. zvýšené (vůbec nevím, kde v PC vzaly moje starší jaterní testy, které byly prováděny u obvodní lékařky z úplně jiného důvodu a na jiném pracovišti), systém IZIP to prý ale nebyl), tak na další půjdu na konci dubna, pak se uvidí. Léky proti bažení prý příliš nefungují - Campral, ReVia - je to drahé a zcela neúčinné. Prý nedávno jedné paní s úzkostnou poruchou bylo po ReVia asi po třech týdnech užívání špatně, aniž by požila alkohol. Určitě ale nemám vysazovat ten Neurol, jen se snažit snížit dávkování a udržet jej tak na 0,5 až 1,0 mg denně z původních 2,0 mg.
Celkem jsem očekával, že mi bude nabídnuta hospitalizace, doporučena mi byla PL Kosmonosy, tu neznám, nemám žádné reference, pokud půjdu, tak to vypadá na ten Šternberk.

A ještě jedna důležitá rada resp. rady Vám všem na závěr:
1) Nestyďte se za své zdravotní problémy!
2) Vyhledejte přímo AT poradnu, mám velmi špatné zkušenosti s obracením se na psychiatry s problematikou závislosti. Dnes jsem totiž byl po AT poradně ještě u jedné psychiatričky, zažil jsem tam něco děsivého, stejně tak jako u svého předchozího psychiatra.
Radim
Expert Boarder
Příspěvky: 80
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 161-971-767 Pohlaví: Muž Místo: Hronov Narozeniny: 03/16
Poslední úprava: 06/04/2010 17:34 Provedl: Radim.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#835
Re: Už nemůžu s tím dál pokračovat ... půjde to? Před 14 rok  
Radime, držím pěsti, tvoje nadšení z AT ambulance sdílím, měla jsem podobné pocity, jen tak dál.

Marcelo, nesyp si popel na hlavu, chybička se vloudí, to bychom byli moc dokonalý a to by bylo fádní, to by nebylo ono.

Dneska jsem četla na netu, že nejinteligentnější ženský jsou většinou závislé na alkoholu. Že by ten alkohol až tak mozek neblbnul????
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter