Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...30
Dolů
Téma: poradit
*
#29596
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Nechte Libu na pokoji. Ma dobre zkusenosti z lecebnou a tak radi i lidem. Ja jsem nazorny priklad uz dal nemuzu od te doby co se snazim prestat a slibuji si tak chlastam dvakrat vic nez predtim. Jsem prase a sama to asi nedam je to horsi od te doby co se snazim prestat sama. Smiruji se s tim, ze musim do lecebny nebo umru. Piju 15 piv denne. Jsem hovado.
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29598
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Určitě radost nechce dělat, neví, co to je.Jen si to namlouvá, utěšuje se.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29600
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
To je takový kolorit tady na webu, rejt do Liby, do Ja a hádat se nesmyslně k vůli slovenčině. Psychiká bývá vrtkavá, mně trvalo několik let než jsem sama našla klid, ustálila, zesílila, něco šlo samo a jindy jsem potřebovala pomoc a najít tu správnou taky někdy trvá.

Vadilo mi jakým směrem se to zde poslední čas ubírá a tak jsem se zapojila do diskuzí, ale ono to k ničemu nevede.

Jedu pryč a zase bude hic, chjo.

Pěkný den
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29601
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Liba napsal:
Ten rozklad osobnosti je hrůza, viď?Zatím nic neberu, copak mně doporučíš?Nemít munerály musí být svinstvo.Je to vidět.
libo libo jeto hnus nemůžeš vstát ale už jsem v pořádku neboj
horší je úbytek lásky,je tedy fajn že jsi v pořáku ne?tak prosím nech taky ať tu druhý může napsat svou pravdu.Já nikmu neříkám že je ožralý ře mu nevěřím že píše proto že je psychopat že má rozklad mozku,napsala jsem pouze že lžeš a každý kdo tě četl na doktorce tě už zná,pro4 mi nadáváš a obviňuješ méz něčeho co není?ach jo libo libo.mě vlastné vůbec nezajímáš a tvě urážky takyne.já přece nepíšu kvůli tobě.anka
ach libo

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29602
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Jako nestranný pozorovatel, tě Anko musím upozornit, že ty jsi byla první, kdo se do Liby začal navážet a osočovat jí, že je na práškách a že pořád chlastá. Srovnej si to v hlavě a komentuj jen k tématu a ne Libu. Otravuje to...
Tajný

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29603
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Ach jo porad jen dohady. To forum by melo byt o pomoci a rady o zkusenostech jak prestat pit a neznicit se. Taky se snazim nepit, ale zatim to nejde.
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29604
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Zdravím,
já jsem ze Slovenska, z Blavy. Na Moravu jsem se přivdala, ale píšu česky, tak to taky tak vypadá...nejde mi to moc psát česky , ale snažím se.
Nevadí mi, že tady píše někdo slovensky, mě to potěší, posilující je co píše, obsah.
Dneska jdu k zubařce, bude mi vrtat, mám kaz ...mám chutě na alkohol, abych to zvládla, tak jsem rychle zde.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29605
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Stopka uz to tu delsi cas sleduji a ty uz dlouho abstinujes tak chute zazen byla by to skoda zacit znovu. Drzim Ti palce ja se v tom placam porad dokola snad me neco osviti a prestanu.
eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29606
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Stopko, doufám, že to byl jen chvilkový nápad s tím pitím.Bude to jen chvilka bolesti a pak bude dobře, vydržíš víc, než si myslíš.Neboj se!Ta bázeň tě ničí víc, potom si řekneš, že jsi se bála úplně zbytečně, třeba to ani bolet nemusí.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29608
Re: poradit Před 8 rok, 9 měsíce  
Evo, jestli chceš, zavolej mně, co vím, poradím, abys už skončila s chlastem, našla obyčejný hezký život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter