Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...11121314151617...28
Dolů
Téma: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu
**
#51836
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Zaro, pochlastávám si takhle asi 15 let, s vyjímkou těhu a kojení. To, že mám problém jsem si postupně začala uvědomovat , díky tomuto foru, už ani nevím, jakou "náhodou" jsem na něj narazila. Nejdřív jsem si sama v sobě obhajovala, že nějakou tu odměnu po náročném dni člověk potřebuje. Že je fajn, když děcka usnou, si dát tu lahvinku a u toho si v hlavě procházet, co se událo, co jsem mohla udělat líp a tak. Měla (mám ) z toho rituál, kterého je těžký se vzdát. Koncem srpna jsem začala s abstinováním, dala jsem bez problémů 14 dní a pak, jak jsem již psala, jsem se "odměnila" a od té doby zase jedu. Když jsem nepila, chodiůa jsem hrozně brzy spát, už kolem 21 hod. to bylo super. Ráno čistá hlava. Ale ta večerní pohoda jaksi převažuje, i když vím, že dříve, nebo později zase začnu s abstinencí. A jak píšeš, představa, že už si nebudeš moct dát skleničku...právě kvůli tomu jsem těch 14 dní přerušila, protože jsem si myslela, že si tu skleničku budu dávat jen v pátek a sobotu. Pak z toho byla i neděle, protože něco z víkendu zbyla, ale většinou málo, aby mě to uspokojilo, tak jsem si šla přikoupit a pak zase zbylo i na pondělí a tak do kola.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51837
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja to vidím takto. Pre alkoholika sú v podstate absťáky dar boží.Je to peklo na zemi, ale človek si uvedomí, ako na tom je. A potom už záleží len na ňom, ako sa rozhodne ďalej. Vy ste dievčatá zatiaľ mali šťastie alebo smolu, že ste nezažili poriadny absťák. To by sa vám tie prvé 2 týždne tak ľahko neabstinovalo.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51838
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Jo..jak to bylo krásný,nešlo jíst příborem,holit se,nešlo si zapálit..dík za připomenutí
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51839
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Keby som mal myslieť na to, že sa už nikdy nenapijem, tak sa určite napijem. Hoci momentálne vôbec neviem čo by som z toho mal, načo by to bolo dobré?

Alternatívny názov témy:
"Chcem prestať pit, a s vami to zvládnem."
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51840
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Vieš, že mi už pár krát napadlo, čo by sa stalo, keby som sa opil? Taká masochistická myšlienka, či by bol absťak rovnaký ako kedysi. Tie absťaky mali svoje neopísateľne čaro.
Bola to šialena forma adrenalínu.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 30/10/2018 20:05 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51842
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Krtek, ja som si po tých mojich záťahoch niekedy pripadal ako keby som išiel podľa vzorca: "Uff, bolo to ťažké až som myslel že to nedám, ale teraz po pár mesiacoch už je všetko v poriadku, v robote fajn, cítim sa zdravý, myslí mi to, všetko je dávno upratané, väčšina ľudí o tom ani nevie... tak poďme to skúsiť doj*bať znovu."
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51843
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
No nejako tak isto to u mňa fungovalo posledné roky. Také niekoľko mesačné abstinenčné záchvaty striedalo pár dní alkoholového adrenalínu. Ale ja som vážne niekedy myslel, že už to nedám. To sa zavolala záchranka alebo taxi na detox. Alebo som šiel na pohotovosť. Apaurin to istil.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51844
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Ja som aj kedysi chcel abstinovať. Len zároveň som sa asi kdesi v podvedomí nevedel vzdať toho prvotného účinku alkoholu. Trvalo mnoho rokov, kým som pochopil, že celé to je u mňa o zmierení.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51845
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Hm, vzpomněla jsem si na svoje víkendy. Hned po práci zásoby chlastu a patek, sobota, nedele v lihu, budíček někdy ve tři ráno, doliti se sklinkou vina na ex, spánek, ráno odulá rovnou další sklenka či panák, kolikrát rovnou na hajzl blejt, normalně se mi zvedl kufr i teď při vzpomínce a to už nepiju takřka 2 roky. Ne, nemám zatím zadne tužby či hrisne myšlenky, ještě furt je mi zle, když si sama na sebe vzpomenu. ...
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#51848
Re: Chci přestat pít, ale sama to nezvládnu Před 5 rok, 6 měsíce  
Allie napsal:
Hm, vzpomněla jsem si na svoje víkendy. Hned po práci zásoby chlastu a patek, sobota, nedele v lihu, budíček někdy ve tři ráno, doliti se sklinkou vina na ex, spánek, ráno odulá rovnou další sklenka či panák, kolikrát rovnou na hajzl blejt, normalně se mi zvedl kufr i teď při vzpomínce a to už nepiju takřka 2 roky. Ne, nemám zatím zadne tužby či hrisne myšlenky, ještě furt je mi zle, když si sama na sebe vzpomenu. ...

To jsi od pondělí do pátku normálně dokázala chodit do práce? Jak se Ti podařilo s tak silnou závislostí přes týden fungovat a odložit to vždy jen na víkend? Já když chlastám, tam má potřebu chlastat denně.
Twist Kart
Junior Boarder
Příspěvky: 21
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...11121314151617...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter