Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Fórum bylo dlouho očekáváno uživately alkoholik.cz
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Jak sem na tom s alkoholem?
#9036
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
krasne rano, je to fajn zobudit sa v normalnym stavie
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9050
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
No vidíš!Jde to nepít.A čím déle nepiješ je život barevnější a hezčí.Drž se.Ruce se ti třesou díky absťákům.To přejde-jen vydrž.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9100
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/07/2013 20:57 Provedl: joanna.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9101
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
Co to je?Máš chuť už nyní, né po obědě!Nepij ani po obědě, ani po večeři, prostě to jen vydrž.Však ty chutě odezní, poznáš dobrý život bez chutí na chlast, a bude fajn.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9102
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
jo musim vydrzat len to neni mozne co sa deje s moim telem, trepem sa uz od rana
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9103
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
To patří k alkoholismu.Tělo se čistí, mozek chce pít.....promluv si s někým, kdo to o Tobě ví, uleví se, zavolej někomu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9112
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
v sobotu sem to posr..., nevdrzela sem, mam vztek sama na sebe ci se mi to vubec nekdy povede...
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9113
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
No jo, ty začátky týdne po víkendech, ty budou těžké vždy Já to tenhle víkend taky pos... 2 dny v lihu. Dnes už mám odabsťákováno, depky jsem přežil ve zdraví a ruce už se třesou jen trochu. Prázdný flašky jsem vyhodil (kde se jich tu za ty dva dny tolik vzalo?) a jde se do nového týdne. Chce to změnu strategie, evidentně mi to nějak nevychází. Už musím na ty AA nebo se fakt dokopat do tý léčebny.

Však já si pak taky vždycky říkám, že jsem vůl, že mi není rovnou. NEVYČÍTEJ si nic, to nemá cenu. Všichni chybujeme, to je normální. Ale musíme se z toho poučit a najít dlouhodobě udržitelné řešení. Pro každého to asi bude něco trochu jiného - TAK HLEDEJ a neboj se! V tomhle průseru nás lítá spousta. Držím ti palce, ať najdeš sílu a řešení! Držím palce tobě i sobě. Hlavně měj někoho, s kým to můžeš probírat, někoho, komu můžeš svěřit radost z toho, když to vydržíš. A v nejhorším komu se svěříš, když to nevyjde. Pro mě jsou jednoznačně nejhorší ty depky a výčitky den poté - ale mluvit o tom zaručeně pomáhá!
Alkoholikem z vlastní vůle

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9114
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 11 rok, 11 měsíce  
U mě zlom, pád na dno, nastal rychle, takže pozor, aby Vás dva to taky nepotkalo, to už člověk nepřestane vůbec lehce, mozek má na starosti jen alkohol, víc nic.To je konečná!Vy zatím dost alkohol podceňujete, nechcete přiznat svou nemoc, skočit s pitím napořád.Opakuji po sté-alkoholismus je smrtelná nemoc.Jediný lék je abstinence.A je normální se léčit.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13801
Re: Jak sem na tom s alkoholem? Před 10 rok, 11 měsíce  
katka
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 12/07/2013 20:59 Provedl: joanna.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter