Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Jsem alkoholik? Můžu pít dál?
#19579
Re: Jsem alkoholik? Můžu pít dál? Před 9 rok, 10 měsíce  
Zdravím. Tak už je to více než 1 rok a 8 měsíců co abstinuji. Za tu dobu jsem neměl ani kapku alkoholu. Zvládnul jsem to sám a bez pomoci. Musím ale napsat, že nejsem alkoholik, ale byl jsem pijan. Ze začátku, několik dní, jsem měl velkou chuť na pivo. Ale, jak radila Líba, pil jsem hodně vody a minerálky. Také jsem začal pít hodně čaje. Né ty z pytlíku, ale kvalitní - sypané. Co se dají koupit v čajovnách a ve specializovaných e-shopech. Čaj mne uklidní a při tom povzbudí. Udělal jsem si z čajování takový rituál, pustím si hudbu a relaxuji. Přeji všem hodně síly. Dá se to zvládnout
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19580
Re: Jsem alkoholik? Můžu pít dál? Před 9 rok, 10 měsíce  
Hezké, i u čaje se najde pohodička, klídek.....
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20142
Re: Jsem alkoholik? Můžu pít dál? Před 9 rok, 9 měsíce  
Michale, respoekt! O těch čajích také uvažuji. Čaj vůbec nepiju už asi 20 let ale hodilo by se najít si něco na pití místo piva a vína
Pavel DD
Senior Boarder
Příspěvky: 62
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20143
Re: Jsem alkoholik? Můžu pít dál? Před 9 rok, 9 měsíce  
A co tak vyrazit na bylinky sami, nasbírat, usušit, a to je pak čajíčkování!Bylinek je kolem vás mraky, nyní ještě stihnete třezalku, sedmikrásky, lipový květ, jahodové , malinové listí, diviznu, a sto dalších.Hurá do přírody.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20147
Re: Jsem alkoholik? Můžu pít dál? Před 9 rok, 9 měsíce  
Přiznám se, že jsem na čaji asi trochu závislý Závislost na alkoholu a cigaretách jsem vyměnil za čaj. Hlavně ze začátku, když jsem s čaji začínal, tak na mne často působil euforizujícím účinkem. Nyní, téměř po dvou letech, si již tělo zvyklo a účinky už takové nejsou. Každopádně jsem zatím s čajováním spokojený a doporučuji alespoň vyzkoušet
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20148
Re: Jsem alkoholik? Můžu pít dál? Před 9 rok, 9 měsíce  
Já jsem taky dlouho hledala co budu pít.Bublinky nemůžu,slazené vody mi dělaly také zle na slinivku.Zpočátku jsem ujížděla hodně na kávě,začalo se mi ozývat srdce,žaludek.Tak se držím 2káv denně.V létě buď vodu z kohoutku naleju do petky a dám do lednice nebo vlažné čaje.Když jsou hice,tak mám v lednici meloun,který rychle osvěží.V zimě čajíčkuju.Bylinkové, zelený čaj,odvar z mořských řas nebo uvařím do konvice obyčejnou Meltu tak jak pili mí rodiče,když černá káva nebyla.Občas to střídám s Matonkou,nebo Magnezií.Na svátky si dopřávám džusy,ty mají rádi doma všichni-tím neřeším co kdo bude pít.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter