Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...6789101112...18
Dolů
Téma: Můj příběh
#21129
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Mám brát kyselinu listovou a konec
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21131
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
A bereš ji?Víš já pila víno.Tenkrát ,když jsem dostávala tu krev od různých dárců jsem si slíbila,že jestli se z toho dostanu,tak ji vrátím.Po odběru jsme mimo svačiny dostávali 2dcl červeného.Tak jsem věřila tomu,že to je zdravé a začala kupovat a pít červené víno.No,že už piju na litry mi nedocházelo.ŽE SE VLASTNĚ POMALU ZABÍJÍM!Ty by jsi mohla místo vína začít třeba bylinkové čaje,vitaminové kůry a tak.Možná by tě to i inspirovalo k tomu přestat kouřit a zvolit zdravý životní styl.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21134
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Existuje aj výborná hroznová šťava: ~ 1,0 [l] = 3,5 -> 4,0 €.
[Tesco+Kaufland v SR].

Výborné sladké nealko pitie s minerálkou.
Červená obsahuje aj liečivý resveratrol! Mňam!
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21135
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Já už ani tu šťávu.Známá mi nalila Mochito,nějakou novou minerální vodu.Že prý frčí.Tož mi to připadalo jako vinný střik,jen jsem si usrkla.Ale hroznové víno-to můžu na kila.Nejmladší syn ani to hrozno do huby nevezme od té doby,co se z vína ožral jak prase a blul jak dvě Jsem si říkala,že takové štěstí mne nepotkalo.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21137
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Dano, ty chceš, aby tvé dítě mělo matku alkoholičku? To bude mít krásné dětství, viď? Včera mi jeden známý (má ženu alkoholičku, vrátila se z bezúspěšného léčení) říkal, že přišel domů a jeho malý syn si hrál se Savem, všude ho vylil (naštěstí a nevypil), protože ona opilá uklízela a usnula na podlaze.
Nejdřív uzdrav sebe, aby ses mohla správně starat o druhé. To, že jsi o to mimčo přišla, ti ukazuje, že nebyla správná doba. Jez klidně kyselinu listovou, ale pokud chceš prožít krásné mateřství, tak tady přestaň tlachat a vyraž se léčit.
Petra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21139
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Přesně tak, Peťo.Já být Danou, jdu na léčení, dám si život do pořádku, hlavně své zdraví, pak plánuji dítě.Psychika se srovná, Dana může rodit o 107, dokáže nemožné, ale musí fungovat jako máma, ne opilá máma.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21144
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Co se tyče planu, hledám psychologa, kt děla kognitivne behavioralni terapii na úzkosti. Ty úzkosti se zlepšily, psychiatr říkal, ze je čas na tu specializovanou terapii, ze se dal sami nehnem
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21146
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Ví ten lékař, že piješ?Nezamlčuj mu to, může to bránit tvé léčbě!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21147
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
Uzkosti i panickou poruchu máš Dano z chlastu, přiznej si to konečně..Si závislá na alkoholu a když se nenapiješ máš úzkosti, jasné jako facka
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#21150
Re: Můj příběh Před 9 rok, 9 měsíce  
lekar vi. chlast to dlouhodobe zhorsuje, ale neni to z chlastu, to by bylo dost jednoduche:( vazne,Petre
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...6789101112...18
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter