Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...18192021222324...28
Dolů
Téma: nemůžu přestat
#25711
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Koukám už zas vystrkuje růžky. Tak to je užasný si spolu taky něco napsat?. Tak Renča je bohužel svá. Bohužel ty nějak rozbitá bytost a osobnost. Pověz nám něco co tebe trápí krom schizi. To už jsme pochopili. Chudáka kluka tady jsi rozhodila. Nejdřív mu dáváš jinou identitu a pak mě. Co ty jsi za blázinka bláznivého a nemocného?

Pokud máš problém řekni ho! Dnes už si byla v třech podobách a ostatní nejsou v obrazu tvém. Nebo odtuď zmiz a vem si prášeček na hlaviču. Nebo se svěř? V hlavičce to máš vypráskaný to je vidět, ale třeba ti mi alkáni pomůžeme rozštípnout co ty nedokážeš a naučíš se slušně komunikovat s lidmi. Možná se i omluvíš za ty urážky. Těm co urážíš a rozhoduješ za ně co by bylo pro ně správný je posíláš makat aby neleželi a neváleli se doma viď?

Pozor Paní Kotrbová. Nás bude poučovat jak co máme a hlavně napít se. No to bude. Tak šup šup do toho....
Žanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25724
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25728
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Žanda pro Renču napsal:
Tak koukám Renčo máme tu dalšího optimistu... Ta ciganka to byla trefa. Bohužel ne do černého co? Asi by koukala kdyby tě měla na proti sobě. Zrovna tak jak já? Taky jsem měla o tobě jinou představu.Jsi moc hezká ženská a vůbec ve svém věku a milá příjemná barbinka a super na pokec. Mne moc neudivilo. Tak co zas se sejdem někdy?... Žaneta

... číry - samoľúby/ješitný narcizmus.
(Krasotinky, a to ste si nemali čas navzájom vymeniť e-mailové adresy?)

Môžte si sadnúť pred zrkadlo, pustiť si záznamník a talkshow začína...
Alebo si skúste službu Skype...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25729
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:
[b]

... číry - samoľúby/ješitný narcizmus.


Ja, tentokrat si dovolim s tebou nesuhlasit. Narcizmus je predsa zamilovanie sa sameho do seba a obdivovanie sameho seba. V tomto pripade Zanda prejavilia obdiv k Renate, co s narcizmom rozhodne nema nic spolocne
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25731
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Příspěvek byl správcem webu smazán z důvodu porušení vnitřních pravidel diskuze.
Renata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25735
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Čauky holky...Kiro Renčo a Libo a všem co znám.
Co se to tu děje? Trošku víc despotické projevy a zavaní to tu depresi ne optimizmem a už vůbec ne podporou a porozumněním.

Ja ty buť umíš podpořit nebo blazníš a pleteš si dojmi s prujmi.Někdy si říkám jestli jsi ožralý? tím co vyplodíš, ale dobrý to už jsi Ty!

Měli bychom tohle forum zachovat pro lidé co potřebují radu pomci a nepouštět si sem lidé co si potřebují vylévat svůj vztek nebo urážet ty co abstinují. Je to forum pro alkoholiky a pro ty co nechtějí pít.Tak bychom měli držet při sobě a domluvit se a na tyto lidé vůbec neragovat.

Renčo i Žando a ostatní. Vím že Vás štvou,ale už si je nevšímejte. Oni zmizí a zas tu bude vzdušno a bez deprese a stihomanie.

No Renčo co jsem to četla? Takže recidiva...? Hlavně že si to obstála? Četla jsem i ty dramata. Hlavně od Ja. Liba ta je jak naše mamča má o nás strach. To je hezký od Libuš a všem ať se daři a je fajn.
Anna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25736
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Kira napsal:
Narcizmus je predsa zamilovanie sa sameho do seba a obdivovanie sameho seba.

Kira,
...teraz už viem, že švárne alkodevy sú z jedného mesta a odhalili sa práve TU; podľa štýlu vyjadrovania a výnimočného pravopisu.


(Vychádzal som *z anonymovho predpokladu*, že sa jedná o jedinú schizofrenickú entitu, komunikujúcu sebaobdivne samu so sebou.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25737
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Ja napsal:
[b]

(Vychádzal som *z anonymovho predpokladu*, že sa jedná o jedinú schizofrenickú entitu, komunikujúcu sebaobdivne samu so sebou.)
[/i]


Ja, to mi rozum neberie, ze si takto mohol naletiet anonymovi Ved ten sa sem snazi len vniest chaos a vymysla si az sa prasi

Alena, zdravim ta. Mas pravdu, aj mne sa to tu zda zvlastne v poslednej dobe. Pripada mi to tu trochu ako v blazinci
Snad sa to trochu zas skludni a bude sa tu zas konstruktivne debatovat.
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25738
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Opravujem. Zdravim Annu, sorry za preklep. A inak Anna, ako sa mas ty??? Co tvoje polepsenie? Este je to platne?
Kira

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#25739
Re: nemůžu přestat Před 9 rok, 2 měsíce  
Anna napsal:
Čauky holky...Kiro Renčo a Libo a všem...

Ja ty buť umíš podpořit nebo blazníš a pleteš si dojmi s prujmi.Někdy si říkám jestli jsi ožralý? tím co vyplodíš, ale dobrý to už jsi Ty!


Anička/Andulka,
...niekedy tu čítam také presvedčivé bludy, že mentálna/myšlienková hnačka/průjem by aj bola na mieste. [Katarzia/Očista mysle...+/-]
Ešte, že voči hlúposti som spoľahlivo imúnny a chľast sám-osebe nikdy-nič, ani za mňa, nevyriešil ani ne(vy)rieši.

(Doposiaľ sa to ešte nikomu nepodarilo!... alebo, že by predsa?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...18192021222324...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter