Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...50
Dolů
Téma: Nechci už dál pít, rady
**
#44430
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Ja..ty kokso..to ma ešre nenapadlo.Si ma inšpiroval.výkon verzus spotreba piva..ale 12-ka má väčš8i záber.160 m2 x 10 piv.no neviem. si fakt ftipálek Ja..nepoznávam ťa p.s.Krsný otec III už bol?na rtvs..či?
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44431
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Zdeno, mýlíš se. Já se na tebe vůbec nehněvám. Já jen odmítám házet perly sviním, nebo mlátit hlavou o zeď.

Krtku, já si myslím, že je to právě naopak. Zdeno se myslím má tuze rád, a je sebelítostivý a je přesvědčený, že běh života, shoda okolností, osud a pár konspiračních teorií k tomu může za to, že on chlastá a že on je jen oběť. Dokud nepochopí, že jen on sám má všechno ve svých rukách, nepomůže mu deset sanatorií, tisíc doktorů a i ten Bůh se na něj vysere.

Lusy, to je právě ono, musíš se na to koukat z druhý strany. Já se ke konci fakt nenáviděl, za to, že to nedokážu. Až, když jsem se rozhodl, že s pitím to nešlo, že to zkusím bez chlastu, tak se to začalo obracet k lepšímu. Neustále i dnes si připomínám co jsem to byl za kreténa. Nezlobím se ani, když mi to dneska někdo řekne. Jsem s tou minulostí nějak smířený, protože tu nezměníme. Pracuji na budoucnosti, protože tam je zbytek našeho života. Tam je třeba soustředit svojí pozornost. Byl chlast Tvým životním stylem? Proč to nezměnit. Jak vidno, nejsi s takovým stylem spokojená. Zkus abstinenci jako životní styl. Uvidíš, že se Ti začne dařit. A nezapomeň za každý malinkatý úspěch se pochválit a těšit se z něj. Tak to dělám já. Najednou mám zase radost ze žití. Ale též si na druhou stranu říkej - dokázala bych to kdybych kalila?

Píšu to furt. Chce to přesvědčit sám sebe, že chlastat nechci, štěstí a tvrdou práci. Ne na darmo Lorenz Diefanbachů vyplodil známé Arbeit macht frei. Mě práce dostala ze spárů démona. Nechce to jen sedět a přemýšlet o tom jak je hrozná představa nepití v budoucím životě, popř. jak jsi dobrá, že zrovna teď nejsi zmrskaná pod obraz boží... Jen, když člověk maká a pracuje jak fyzicky, tak obrazně na svém přístupu, tak se dostaví ty věci, za které se budeš moci pochválit. Chce to prostě rázně vystoupit z toho kolotoče chlastu, střízlivění, výčitek, depresí a další rundou.

Tak a já jdu taky makat.

Držte se a přeji Vám všem i Zdenovi ať se Vám v hlavě nevyrojí zase myšlenky na chlast.

Krásný střízlivý den.


Včelař
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44432
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Krtek...už sa opakujem,máš dobré srdce na 100%.mám otázku?prečo ma podceňujete?som závislý na alkohole..nie hňup.
"Hňupy su po kremaci na cintorine".Priklad: nebudem piť 3-4 mesiace..ó Zdendo super...napijem sa ..ty ožrala jedna ..si sračka.Tak ako to je?pánové..som hnusny..viem...ale pravdivy.Každopádne: náš cieľ je abstinencia.Za každu cenu!lebo ide o život.A vieš,že máš pravdu?nenávidím sa

Zdenek,

hňup/česky resp. CHŇUP/slovensky je vykastrovaný cap, ktorý smrdí, pretože si močí na vlastnú bradu!
"Robíš to aj Ty?"
("Máš pachový atraktor?")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44433
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
Ja..ty kokso..to ma ešre nenapadlo.Si ma inšpiroval.výkon verzus spotreba piva..ale 12-ka má väčš8i záber.160 m2 x 10 piv.no neviem. "si fakt ftipálek Ja..nepoznávam ťa" p.s.Krsný otec III už bol?na rtvs..či?
Zdenek,

dumať alebo premýšľať o abstinencii a aktívne abstinovať sú rozdielne kvality.


Je potrebné obehnúť planétu Zem, kopnúť sa do zadku a konať. Mudrovaním akurát prechytráčiš sám-seba!

"Vpred Ťa postrčí až riadna facka od života!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44434
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Včelaři. Ono to bude asi tak, že Zdeno sám seba nemá rád, teda to, že je alkoholik. Pre neho samotného je to ponižujúce slovo. Niečo ako, "Fuj, som závislák, som hnusný alkoholik". A to preto, že on by tak rád pil. Ale vie, že by nemal. Nejde to totiž s alkoholom, ani bez neho. A v podstate akoby sa nevedel rozhodnúť, čo spraviť, keď tá chuť vypiť si na neho príde. A vtedy si povie, že čo už, aj tak som len alkoholik, život na hovno, tak si aspoň vypijem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44436
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Urinoterapia?blee..neblbni..tož radši to pívo..efekt stejný.Hňup som počul prvýkrát vo filme s Polívkom..Kurvahošigutentág.idem variť..vieš aj slobodny chlapci majú hlad.Jarča na mňa sere, tak čo už...kurňa
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44437
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Krtek napsal:
Včelaři. Ono to bude asi tak, že Zdeno sám seba nemá rád, teda to, že je alkoholik. Pre neho samotného je to ponižujúce slovo. Niečo ako, "Fuj, som závislák, som hnusný alkoholik". A to preto, že on by tak rád pil. Ale vie, že by nemal. Nejde to totiž s alkoholom, ani bez neho. A v podstate akoby sa nevedel rozhodnúť, čo spraviť, keď tá chuť vypiť si na neho príde. A vtedy si povie, že čo už, aj tak "som len alkoholik, život na hovno, tak si aspoň vypijem".
Krtek,

"vyťať si treba!"

Vyťať
alebo vyťať!!!
(Sprava i zľava!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44438
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Krtko? kedy sa to zlomilo u teba?4x liečba..hm.a vieš že nemas vyhrane..stači sa raz napit a ...vieš tak my alkaci držme spolu..aj Bill v Amerike to vynašiel..a my sme Česi a Slovaci.sme lepsí..ver tomu ;-)len sme ješitny...tak je to..Adolf by dostal na prdel..no minulosť..nič len som melancholicky dnes.Chyba mi Jaruš...
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44439
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
zdenek napsal:
"Urinoterapia?"blee..neblbni..tož radši to pívo..efekt stejný.Hňup som počul prvýkrát vo filme s Polívkom..Kurvahošigutentág.idem variť..vieš aj slobodny chlapci majú hlad.Jarča na mňa sere, tak čo už...kurňa
Zdenek,

"Ty (nie) si -urino
-terapeut*?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#44440
Re: Nechci už dál pít, rady Před 6 rok, 11 měsíce  
Včelaři, přiznám se, že když jsem koukla na tyto stránky..tak ze zvědavosti. To že mám problém, to vím už nějakou dobu, ale vždy bylo pro mě jednodušší jakýkoliv problém zapít než řešit. Odhodlání úplně přestat pít, jsem neměla.. Po vašich příspěvcích mé odhodlání pomaloučku narůstá a sílí. Kdy jsem naposledy měla víkend bez alkoholu si už nepamatuji.Nedávám si veliké cíle a i když mám veliké abstinenční příznaky, tak se snažím přežít den bez alkoholu.
Lusy
Senior Boarder
Příspěvky: 70
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...50
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter