Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...38
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholik
*
#29524
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tomáši, moc pěkné, ať ti to vydrží

Libo, její tchýně už prozřela, její rodinu jsem vlastně nikdy neviděla a manžel je takový zvláštní. O půlnoci mně vzbudil při otevřeném okně křik, takže už to asi konečně řeší.

To horko mně nedělá dobře, špatně se mi dýchá, motá hlava. Půjdu dnes domů dřív.

Držte se a nemyslete na blbosti
Lojzička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29525
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tomáši, díky za hezké čtení, je cítit, jak si tu střízlivost vychutnáváš, výborně.Vždycky si řekni-Kdybych pil, o toto bych přišel, neviděl bych to, neslyšel, a pochval se, měj se rád.Nyní už svobodně rozhoduješ o svém životě, není to krása, síla?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29526
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Křikem nespraví nic, kdoví, co tam vůbec v té rodině je, proč mladá pije.Chudák dítě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29554
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
ahoj chtela bych ti pomoc resit tvuj problem ale predevsim musis chtit ty sam zila jsem skoro 4 roky s muzem ktery kdyz nepil byl uzasny ale bohuzel pro nas oba kdyz se napil byl zli agresivni skratka to nezvladal milovala jsem ho ale alkohol byl vzdy jeho radce ve vsem bohuzel si vzal zivot pred dvemi mesici jen proto ze resil vse v alkoholovem opojeni dnes mu jiz nemohu pomoc proto ti radim zkuz uplne prestat pit dokaz sve pritelkyni ze jsi jiny ze ji milujes a mas vse pod kontrolou a ver mi ze pokud te pohlti demon alkoholu neuteces mu a ten kdo te bude milovat to odnese nejvice drzzim palecky postav se tomu hnusu vim o cem mluvim vzal mi lasku a chut do zivota a ver boli to moc neda se to ani popsat
katka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29557
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý den.

Žádný člověk nestojí za to, aby si jiný člověk vzal život.

Hezký den.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29563
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Dobrý den.

Jsem zde již naposledy, abych zde zakončil mou cestu a zbavil se tak všeho zlého, co jsem na sebe nechal svou neodpovědností k sobě nabalit. Odložím to zde na této diskusi a nedám již prostor onomu ZLU, aby mě dále provázelo mým životem. Odejdu a budu svobodný a šťastný. A pokud ZLO nebudeme živit, chcípne hladem.

Prolezl jsem životní zkouškou a prošel. Mockrát jsem uvěřil, padl ale přežil. Mockrát jsem brečel, ranil, vše se mi vrátilo. Na všechny, co ubližují ať už z jakýchkoli důvodů, se dříve či později dostane .


Tímto se s vámi loučím. Předávám štafetu někomu jinému, kdo to tu za mne převezme. Nedám již nikomu prostor kontrolovat můj osobní život, mé emoce, mé postoje, nebudu nikde publikovat své budoucí cíle a plány. Nebudu již nikdy nikomu dávat možnost, mne kontrolovat, kromě mě samotného.

Děkuji všem, kteří mi pomohli přečkat a PŘEŽÍT toto mé super těžké životní údobí a přeji Vám mnoho dalších úspěchů. Osobně se budu angažovat již pouze v privátních institucích, bez možnosti veřejného nahlédnutí.

Děkuji Vám za směr cesty, který jste mi ukázali.

S láskou Tomáš

Jednu radu do života tu však zanechám! Všichni co pijete a vzdali jste se své životní odpovědnosti. Dejte si velký pozor, ať si Vás nenajde psychopat, který si z Vás udělá hračku a může Vás až zabít.

Americký soudní psycholog a přední expert Robert Hare uvádí dvacet znaků, podle nichž lze poznat psychopata. Soubor vyvinutý v osmdesátých letech minulého století je dnes známý pod zkratkou PCL-R (Psychopathy Checklist-Revised) a běžně se využívá pro diagnostické účely ve výzkumné a klinické praxi. Současná revidovaná verze obsahuje následující body, tedy charakteristiky, které psychopat obvykle má:

výmluvnost a povrchní šarm - přehnané sebevědomí a pocit důležitosti
neustálé hledání prožitků, pocit nudy - chorobné lhaní
podvodné a manipulativní jednání - absence svědomí a pocitu viny
citová povrchnost - chlad, nedostatek empatie
příživnický životní styl - oslabená sebekontrola
promiskuita - problematické chování od raného věku
absence reálných dlouhodobých cílů - impulzivnost
nezodpovědnost - neschopnost přijmout důsledky vlastního jednání
početné manželské (nebo manželství podobné) vztahy - kriminalita v mladistvém věku
nerespektování pokynů a úkolů - různorodá kriminalita
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29564
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Prosím Administrátora, nebo moderátora, ať zamkne toto fórum, aby již nebylo možné vkládat další příspěvky.
Děkuji, Tomáš.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29565
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Tome, vylekal jsi mně.I když tu nebudeš, forum může zůstat, ne?Stalo se něco?To porozumění budeš potřebovat pořád, nechtěj být sám.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29566
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Nic se neděje. Jdu žít život. Sám za sebe. Našel jsem se.
Mějte se.
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#29567
Re: Asi jsem alkoholik Před 8 rok, 9 měsíce  
Ježíš řekl svým apoštolům: "Dal jsem vám moc šlapat na hady a štíry a přemáhat všechnu nepřítelovu sílu a vůbec nic vám nebude moci uškodit. Ale radujte se ani ne tak z toho, že se vám podrobují zlí duchové,
spíše se radujte, že vaše jména jsou zapsána v nebi."
Tomáš

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...38
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter