Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...559560561562563564565...698
Dolů
Téma: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů)
****
#45470
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Já spíš přemýšlím, jak si navodit řekněme uvolnění bez drog a alkoholu a zároveň bez velké námahy.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45471
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Já furt tvrdím, že práce osvobozuje od různých chmurů, ale hlavně je lepší trávit čas čím-koli jiným než dumáním o pití, nebo nepití. Já se letos pustil do fasády na baráku, abych neprodával med z šedivý, škaredý haluzny, aby to bylo drobet reprezentativní. Tahle zadní strana cca 2500 cihelných pásků. Jeden po druhým nalepit, nakrátit, nařezat a nakonec to celý vyspárovat. Už mám téměř i druhou stranu. A pověz mi. Je lepší uspokojení, než proměnit starou ošklivou zeď v zeď oku lahodící?
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45472
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Máš to hezký. Já taky pořád něco dělám, vyrábím, opravuju.

Když jsem chlastal tak jsem býval takový věčný teoretik.

Každopádně bych to téma možná opravdu přejmenoval.. Spíš by se to mělo jmenovat "Co dělat místo chlastání" nebo tak.

Mně vlastně nejvíc naštvalo to společný abstinování, co zas někdo navrhuje v nějakém vláknu.. Hlavně v kontrastu s těma kecama, jak tu někdo bagatelizuje recidivu, že si dal jen pár pivek o co go..

Původně jsem chtěl provokativně napsat, pojďte se všichni společně dnes vožrat a od zítra abstinovat.. Abych vyjádřil, co si o těchto pokusech myslím.. Ale nakonec jsem tomu dal slušivější kabátek a trošku vypustil myšlenky, který většinou radši potlačuju. Opravdu je lepší si pamatovat průsery.. Souhlas.
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 27/07/2017 23:59 Provedl: Morfeus.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45473
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
To je přesný. Já byl taky teoretik jako kráva. Nejhorší, že celou dobu jsem si to neuvědomoval. Jé jaký já měl plány, všechno jsem věděl co a jak udělat, aby to bylo nejlepší. Ale zároveň plný rukávy výmluv, proč to nejde. Bez chlastu je to najednou úplně o něčem jiným.

Ty témata jsou fakt někdy úplně o ničem. Je třeba si uvědomit, že v abstinenci jedem každej sám za sebe. A kdybysme se plácali ve dvaceti po zádech jak nebudem pít, tak to nepomůže.

Ještě se vrátím k tý práci. Já už tři tejdny, kvůli marození na práci nešáhl a za tu dobu co nepiju mám nejvíce myšlenek na chlast. Až mě to sere. Snad zítra budu uschopněn a vrhnu se zas na to a bude klid.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45474
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Jo jo. Hospodský plány. Špatné bylo, že jsem vlastně ani nevěděl co dělat. Byl to takový hodně dlouhý plán a na jeho konci jsem měl mít velký příjem a postavení. A ono se to celé zbortilo jak domeček z karet asi 4x, než mě ten domeček z karet přestalo bavit stavět.

Dost lidí kolem mě se rozpilo v poslední době. Možná si toho jen víc všímám. A otravujou.

Tak to víš, jak to je. Ono v tom chlastu jsem byl od určitý doby taky už jen sám, když to překročilo meze a kámoši (který se ani neznali) ode mně dali ruce pryč. Dělal jsem ostudu..

Myšlenky na chlast jsou bohužel přenositelný. Nedávno si týpek, kterej taky abstinoval přede mnou otevřel pívo jako by se nechumelilo a mluvil jak když vyleze z lokálu 4. cenové.. Tam došlo k přenosu myšlenek jako kráva. Hlavně když mi vysvětloval, že chlastat musí a že mě se to mele, když tak dlouho abstinuju.. Njn.

Nakonec přemýšlím, abych tím úvodem k tématu někomu neuškodil. Jenže to mě napadne vždycky až pozdě, když mám tyhle teatrální stavy..
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45475
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Tak popros Stopku ať to tu celý smázne a je klid. Přesunem se do Volnýho pokecu a je to.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45476
Re: Chlast byl nejlepší koníček a relax Před 6 rok, 9 měsíce  
Asi jo... Zas tak vtipný to stejně neni. Ale informační hodnota tam nějaká asi je. Na volný pokec si to zaslouží
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/07/2017 00:16 Provedl: Morfeus.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45477
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Jinak jak jsem psal. To nicnedělání je zabiják. Dneska se vracela mladá s malou, tak jsem šel něco pokoupit. Jdu v Ternu kolem lednice s nápisem - čerstvě stočený ležák. Sakra takový cukání už jsem dlouho neměl. Fakt mě to štve. Naštěstí odstrašujících příkladů o tom co dokáže jedno pivo tu máme mraky.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45478
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
U nás to nikdy neni 1..
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#45479
Re: Co dělat dále? Volnější pokec.( bez vulgarismů) Před 6 rok, 9 měsíce  
Už tejden se mi prohání hlavou takový ty myšlenky. Sám doma, vykalit se, nikdo by to nevěděl... Ale naštěstí mám furt ten pud sebezáchovy. Protože mi je jasný, že s jedním pivem bych se vůbec nezatěžoval, takže bych koupil jednu basu, po tý bych dostal tu správnou chuť, davaj další. Druhej den blbě, výčitky svědomí, další a další a je tu kolotoč a peklo. Možná by člověk začal dělat zase tajnýho agenta a začal s tvrdým - kdo by se tahal furt s flaškama, bednama atd... Ne, prostě ne. Jedno pivo je pro nás strašně moc. Potom je 20 piv strašně málo. Je to hned.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...559560561562563564565...698
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter