Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...25262728293031...39
Dolů
Téma: piju,ale strašně moc nechci
#33061
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Nejsme ztracený. Nejseš ztracený. Dostali se z toho i horší případy. A Tobě to pořád pálí. Dokážeš myslet. Jen Ti je mizerně, protože chlastáš. Byl jsem tom taky. Seber se a přestaň. Jde to. A pak je to každý den lepší. O hodně lepší.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33063
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ano.chlastam.Všetko bude ine!!,ak začnem abstinovat.Asi mam bolest na duši...preto pijem.JE TO len na mne.to rozhodnutie.Ak si dam kvapku alkoholu ,som v prdely.Sorry za vulgarizmy,no je to tak.Bol som v Pezinku na Pal...videl som tam ine pripady...inteligentny ludia..fakt..len zavisly!tato spoved mi pomaha.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33064
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Vypovidej se z toho. Me to taky pomohlo. Pomuze to i ujasnit si prioritu - nepít, v tom to celé je. Zní to hezky a je to pak hezké, stojí to za to. Všechno zase jakoby začíná, máš "čistý" start, bude už jenom líp Zdeňku, uvidíš.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33065
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Som alkoholik.Viem to.ide len o jedno.Mam v sebe tu silu?negovat alkoholizmus ..Je to sila.Dam si jedno pivo a som v prdely.Ak abstinujem,citim sa dobre, mam ine myšlienky.No pride craving...to baženie po chlaste je strašne..Fakticky vypijem jedno pivo...a potom 20.lebo musim.Ma to nazov.Osobna prehra.No citim v sebe pud sebazachovy...
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33066
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Tu sílu najdeš až budeš úplně v hajzlu a až dostaneš ten správnej strach o kejhák. Pamatuj si, že ten chlast do sebe liješ Ty sám. Nikdo to za Tebe nedělá. Jen ty sám bys ve vlastním zájmu tu sílu měl začít hledat.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33068
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Som v hazjlu.Preto pišem sem.Chcem sa zachranit.Alkohol ma drži pod krkom a fest.Viem,že potrebujem doktorov...13.4.som mal podpisanu hospitalizaciu v BA ,Jaskov rad.mudr.Okruhlica Riaditel centra drogovych zaležitosti mi to podpisal.No nedokazal som ani prist.Cely sa trasiem,ano pišem,nie som na dranc no hladinku musim mat,inač sa trasiem.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33070
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj všem: dnes 216. den bez gamblu a cigaret


Ahoj Zdenku,

kasli na to, ze jsi nenastoupil na termin a bez hned do nemocnice - myslis , ze se na tebe budou divat nejak pres prsty?
V nemocnicich zazili jine pripady a jen tak je neco nerozhazi.
Napr. v Praze bohnicich berou pacienty i kdyz nemaji termin pokud jsou ve stavu, kdy je evidentnmi, ze potrebuji pomoc. Pacienta umisti nekam na nejake luzko dokud se neuvolni misto na oddeleni protialkoholnim.
Jde ti jen o zivot, tak upaluj a po lecbe z tebe bude uplne jiny clovek.
Lemog
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33071
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
A co chceš víc? Já za Tebe pít nepřestanu. Já přestal za sebe. Šantalka přestala za sebe, Sochař přestal za sebe, Dee,Ladislav,Pert, Petr, Stopka a všichni. Myslíš, že to za Tebe někdo udělá? Myslíš, že když se třebas jednou nějak dostaneš opět a zase do léčebny, že tě začarujou a ty najednou přestaneš bažit. Přestaneš pít, nebudeš mít chuť ani na to jedno? Ne, změnit se budeš muset Ty. Nikdo jiný. Přijde mi, že stejně jako my ostatní, kteří jsme v tom jeli, tak hledáš výmluvy, svádíš všechno na chlast v kterém se topíš a netopíš se jen v chlastu, ale i v sebelítosti a pak přijde zkrat, jsi geroj, podepisuješ reverzy a končí to, že přicházíš sem na ten pomyslný hrob plakat. Zdenku, nepomůže Ti, když všichni na Tebe budou ňuňu ťuťu. Jsi nemocný. Ale máš to štěstí, že stačí, když přestaneš chlastat. Mnozí jiní takovou možnost nemají. Už jsem Ti to jednou psal. Máš dvě možnosti.
Včelař
Platinum Boarder
Příspěvky: 722
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33072
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Zdendo všichni mají pravdu. Běž se ještě zachránit, četls Láďovo vlákno a vidíš, že to jde. Nevzdávej to.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#33073
Re: piju,ale strašně moc nechci Před 8 rok  
Ahoj Zdeno,ahoj všichni ostatni! Citim se strasne moc dobře,nevim jestli uz zabiraji léky,ale úžasně se meni život. Nebojim se chodit vecer do obchodu,nebojim se byt sama,citim se mnohem silnější a tesim se z kazdeho dne. Zdeno opravdu stoji zato bojovat a vyhrajes! Jen musis strasne chtít to svinsi porazit! Dělej křížky v kalendaři za kazdy den bez chlastu a chlub se tady-udelas nam vsem velikou radost. Zkus aspon tech mých pověstnych 30 dni. Jsme tu velká bojová parta pomůžeme ti jak to jen půjde. Neni to prochazka rájem,to jsem poznala,ale odměna je pak velice sladká. Jsme tu na světě jen jednou tak si to udělejme krásné! Držím ti moc pěstě!
Šantalko tebe obzvlášť zdravím a přeju hodně síly. Pa
Novi
Senior Boarder
Příspěvky: 57
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...25262728293031...39
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter