Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Je možné to zvládnout sám?
#36278
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 8 měsíce  
Zdravim, dlouho jsem se neozval. Dluzim tu asi par lidem omluvu. Meli jste pravdu, ze to sam zvladnout nejde. Vyhledal jsem odbornou pomoc na adiktologii. Sezeni s terapeutkou moc pomahaji. Kazdopadne nas trenink "kontrolovaneho piti", ktery jsem si vybral sam, je pekna blbost. Zkouset, ze se uhlidam absolutne nevyslo. Poslednich 7 dni jsem proste jen propil...bez zadneho zazitku, ani prinosu. Ve stredu me cekaji lekarske testy na adiktologii a rovnou jsem dneska pozadal terapeutku, abychom nasadili ihned antabus. Zaroven jsem se hned zavazal i trenerovi ve fitku, abychom najeli na tvrdsi rezim s poctivym planem a jidelnickem. Porad myslim, ze tvrdy rezim a disciplina na me bude fungovat. Bojim se, ze kdybych pokracoval v piti, skoncim v nemocnici. Uz jsem si to v patek rano i myslel a chtel se nechat hospitalizovat...ale nejak jsem se z toho vyspal....Opravdu jste meli pravdu a kdyby to jen trochu slo, necham se nekde na mesic zavrit a budu jen behat....paradoxni je, ze na behani myslim cely tyden...chybi mi to, mam to rad a nedokazu pochopit, ze to kvuli chlastu flakam..nejak nedokazu pochopit sam sebe a najit spravne odpovedi. Kamaradka me dneska hodne podrzela...rekla mi, ze kazdy mame nekdy neco bolaveho nebo zlomeneho...ja jen nevim, jestli mam ted zlomenou dusi a jak se to opravuje...mozna jsem si na sebe davno nabral moc veci a touzil po dokonalosti...ted bohuzel musim ukazat, ze nejsem tak dokonaly...
Janek1979
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38803
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 6 měsíce  
petr kutner napsal:
antabus se dá lehce přechlastat...osobní zkušenost

"On sa dá dokonca aj vysadiť!"...
(To je zistenie!... "Antabus nie je hračka ani pre opilcov!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41627
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Zdravim, tak podavam hlaseni, ze se mi ani s terapeutkou nedaří abstinovat. Poslední 3 měsíce jsem hledal novou práci a samozřejmě bylo víc možností se napít i ve všední dny. Terapeutku jsem poslední 3 týdny neviděl kvůli jejímu plnému kalendáři a musím uznat, že mi terapie chybí. Když jí vídám každých 7 - 10 dní mezery mezi tahy se prodlužují a celkově jsem víc srovnaný. Dneska jsem se rozhodnul , že zajdu zítra hned ještě na sezení AA. Myslel jsem si, že to není nic pro mne, ale došel jsem k názoru, že potřebuji častěji o mém alkoholismu mluvit. Uvidím, jak mi to pomůže. Každopádně mi po poslední tahu bylo hodně špatně, že jsem premýšlel i o tom, že hned odjedu na léčení. Teď vím, že ten stav nechci už znovu zažít a vybral jsem jako den 1 mojí abstinence zítřek (161216) by mohlo byt symbolicke datum. Dnešek se celý den dávám dohromady a první půlka dne byla hodně těžká.
Janek1979
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41708
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Janků držím ti pěsti, piš jak ti jde bojovat.
Spike
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41725
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Diky Tome, zatim se dari bojovat dobre. Jen vidim alkohol, dela se mi zle a citim odpor. Sice me treba dnes u uzasneho obeda napadlo, ze by k tomu sklenicka byla dobra, ale zazehnal jsem to velmi rychle vodou a vzpominkou na posledni stav po alkoholu. Misto toho jsem si dal 10 km behu a je mi skvele. Doufam, ze to vydrzi nadale. Zitra je v planu dalsi behani:) Diky za podporu. Janek
Janek1979
Fresh Boarder
Příspěvky: 13
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41732
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Já jsem to sám nezvládl... Už nepiju hodně měsíců, ale vždycky jsem potřeboval nějakou pomoc.. Doktory, svépomocné skupiny.. Prostě něco..
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#41735
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Nedokážu to zvládnout sám..Bože pomoc mi

35 let
2 roky bez práce
200 tisíc dluhu z toho cca. 80 od různých krátkodobých půjček které končí každý měsíc
v 28 letech antabus ambulantně - 0,6 roku abstinence pak recidiva
3x krásná žena mne opustila kvuli pití
nyní mám tu nejhezčí z nich a pomalu ji ztrácím také
když mi není ráno dobře jak si mám hledat práci?
Už mám chut zase jít pít abych zapoměl, klidně někam do nonstopu
Něco v hlavě mi i přes věechny problémy pořád našeptává at jdu do hospody a na chvíli zapomenu, uvidím ráno..
Mám posledních 1000Kč a pak uý jen dluhy
Až to řeknu rodičům asi je tím zabiju, NEVIM CO MAM DELAT..BUH nam pomahej
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41736
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Petr: Lecebna, dat se tam do poradku a ziskat kontrolu nad zavislosti. Po navratu z lecebny najit praci a zacit resit osobni bankrot (bezne ho povoluji lidem co dluzi vyrazne vic nez Ty). Tech 5 let v bankrotu prezijes. O zenu prijdes, to se neda nic delat ale na druhou stranu jsi jeste relativne mladej a pokud na sobe zapracujes tak najdes jinou.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41737
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Petr PS: Buh Ti nepomuze. Ja jsem loni touhle dobou resil (mimo jine) co delat az dopiju rozpitou lahev vodky - jestli rozpilovat spicku u .357 a vymalovat strop na cerveno nebo to slehnout v plny rychlosti do mostniho pilire. V pauzach mezi temahle uvahama jsem se modlil a prosil boha o pomoc. Mozna spatny modlitby, mozna ke spatnymu bohu, nevim, nakonec jsem si musel pomoct sam...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41738
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Jak sis pomohl prosím?
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter