Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...12
Dolů
Téma: Je možné to zvládnout sám?
#41761
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
G.,

z opíc/kocovín sa dá vytriezvieť ale z hlúpeho pozérstva/(miestny maskot Z.), bohužiaľ, asi už nikdy.

Vytriezvieť možno nielen z drog/(alkohol, tabak, atď. ...) a nelátkových závislostí/(gambling, nakupovanie, sex... atp.) ale aj zvyšovať vlastnú informovanosť a neustále si dvíhať latky vyššie.

Každý máme vlastné predstavy, tak si ich uskutočňujme...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41762
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Gennosuke napsal:
Navic jsem opravdu hodne pil "jen" cca 5 let, chlast byl jedina zavislost a i pres chlastani jsem porad sportoval - behal, chodil, vzpiral a snazil jsem se drzet zivotospravu (ano, ja vim, v kontextu to zni komicky ). Svym zpusobem jsem mel a stale mam obrovske stesti...
to iste bol aj moj pripad. velakrat som bol v posilke tak, ze som si to potom sotva pamatal. cudujem sa, ze som sa nikdy nezranil pri sportovani pod vplyvom. asi som tiez mal trosku toho stasticka
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#41763
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Double D napsal:

to iste bol aj moj pripad. velakrat som bol v posilke tak, ze som si to potom sotva pamatal


Ufff... u me podobny. 2dcl vodky do dvou Redbullu a hura cvicit. Nejhorsi je ze tak jak si na to vzpominam jsem si skvele zacvicil... ted jen nevim jestli smajlik nebo smajlik.

Nebo v sobotu rano hned po probuzeni vodka s dzusem, stovka kliku a stovka sedu-lehu na rozehrati, dalsi velka vodka s dzusem a na hodinku si jit zabehat. Po navratu pochopitelne priserne vyhladlej takze neco k obedu no a zbytek dne pravidelne doplnovani hladinky. Pred usnutim jsem zkontroloval jestli je flaska opravdu prazdna a rovnou jsem si pripravil dalsi protoze huraaaaa... zitra je nedele, jedeme dal. V pondeli rano jsem jen vyhodil prazdny flasky a samozrejme jsem si nezapomel namichat do lahve sebou drink - abych mel vecer co na cestu z prace. Jenomze ten posledni rok to bylo uz tak v prdeli ze jsem to obvykle vypil jeste nez jsem do prace dojel .

Kurva prace nechci to zpatky... fakt nechci...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41768
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Taky jsem pri svem kvartalniceni sportovat neprestal. Na tom asi neni nic divneho. Do prace jsem taky chodit neprestal. Ale oboji bylo kolikrat v mlze opojeni. Pamatuju se dobre, kdy jsem mel za sebou pauzu i tydnu bez piti, jak to najednou prislo. Vyhlidl jsem si v blizke budoucnosti prilezitost a vedel jsem, ze bude problem. Ale to me neodradilo. Treba pri ceste do prace sup pro lahev rumu, jako ze si dam decku na dobrou naladu a zbytek necham na dalsi dny. Do obeda padla cela. No co, vzdyt to na me nikdo skoro nepozna.
Souhlasim s G. Nechci to zpatky.
Ja za sebou ale nemam stovky cistych dni, ale jenom par dni. Od posledniho problemoveho piti je to tak dva tydny. Od te doby jsem se zucastnil nekolika akci, kde jsem radsi neco vypil, nez abych musel vysvetlovat, proc nepiju. Vim, ze je to spatne, je to pokrytectvi, ale na nic jineho jsem se zatim nezmohl. No uvidim, jak mi to pujde dal.
bohous2010
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41769
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Čo je čudné na tom povedať niekomu, že nemôžeš vypiť? To si nevieš niečo vymyslieť? Alebo nie je to skôr tak, že si nič vymýšľať nechceš, pretože ty si na tej akcii chceš vypiť? Prečo iné by si tam šiel? Za 2 týždne si sa zúčastnil niekoľkých akcií. Bolo tak veľmi dôležité sa ich všetkých zúčastniť?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41770
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Mě osobně vymýšlení odpovědí taky vadí.
Naposledy jsem použil antibiotika (shodou okolností jsem je dostal po vytržení zubu, ale rozhodl jsem se je nepoužít).
Nejlepší říct, že pít nechci a nezdůvodňovat to.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41771
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Samozrejme, že najlepšie je povedať nechcem a nezdôvodňovať to. Ale v začiatkoch nejaká tá výhovorka nie je na škodu. Človek si ešte tak neverí a nechá sa aj ľahko presvedčiť, že veď ten jeden neuškodí. A tá výhovorka ti zabezpečí, že aspoň ti dajú pokoj.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41772
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Krt, píšeš:
"Samozrejme, že najlepšie je povedať nechcem a nezdôvodňovať to."
"Pred sebou sa nemáš kam skryť!"
[Svedomie Ti zrazí hrebeň!]

"Alebo, že by predsa len?"
(vo fľaši?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41773
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Zpočátku jsem se vzdal všeho, žádné akce, žádní kamarádičci, všecko jsem hodil přes palubu. Dělal jsem radikální řezy ve všem. No možná jsem se choval chvilkama i jako blázen, ale za každou cenu jsem chtěl začít znovu žít a ne přežívat, válet se v sračkách, trpět psychicky i tělesně.

Ten cyklus 24 hodin mně ani nenapad, ráno po probuzení jsem měl chutě a myšlenky lítaly a tak jsem seděl na posteli a sugeroval si jak ten den prožiju čistý, naplánoval jsem si každou minutu a měl i záložní plány. Vždycky jsem chtěl vydržet do doby než se vrátím domů, pak se mi hrozně ulevilo jak zapadly za mnou dveře, ale občas tam byly ty impulsy - běž na jedno. Postavil se na hlavu a nohy opřel o dveře a říkal sem si - plkej si mozku co chceš, já nikam nejdu.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41775
Re: Je možné to zvládnout sám? Před 7 rok, 4 měsíce  
Pert, píšeš:..."sugeroval si jak ten den prožiju čistý, naplánoval jsem si každou minutu a měl i záložní plány."
...",ak je jediný záložný plán fľaša, tak vtedy je jasné kto hrá prím!"
(Ľutujem miestneho maskota... /pro forma/)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter