Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...31
Dolů
Téma: Jak dál, když selžete...
*
#41534
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Netrap sa...alkohol je skurvená tvrda droga.Nič viac.Poraziť chlast je hrdinstvo a to nekecám.Študujem to trochu...prostĕ mozog je intoxikovaný návykom...nastávajú psychózy...čim skôr to zastavime,tym lepšie.Konečná stanica je demencia..resetovany mozog a vegetacia.Omg..toho sa bojim.Tie cravingy ma vždy dostanú.Plno ľudí sa upilo.Kto chce zomrieť? no alkohol je démon...neviem čo dodať. Držme sa!
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41536
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Alheno budem ti drzat palce a mysilet na teba nech sa to konecne na dobre obrati. ak budes chciet tak mi mozes aj napisat. presne viem ako sa citis.
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41543
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Alhena napsal:
Já se bráním tomu, svěřit se okolí, že jsem znovu selhala a nechat si pomoct. Nechci asi ztratit totálně kontrolu. Doufám, že nebude problém dostat ten antabus. A to mi pomůže překonat tenhle relaps. A pak se uvidí, co dál. Asi nějaká skupina a tak...
Myslíš, že si to okolie časom nevšimne? Recidíva síce nie je na pochvalu, ale oveľa horšie je nezastaviť ju. Čím dlhšie bude trvať, týmu to bude ťažšie. A nakoniec získa alkohol kontrolu nad tebou. A v kombinácii s Kráskou to nie je dobrý nápad.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41544
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
No tak toto mám přesně já...4 dny nepiju, v 15h. jsemš štastný jak blecha a vím že nebudu a cvak..najednou jsem v hospodě ani nevim jak to..prostě to nevim
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41545
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
U mě je to taky tak. Říkala jsem to příteli, že si připadám jak rozdvojená osobnost. Že pít nechci, vím, že to nechci, že mě to ničí. Ale pak mi najednou cvakne v hlavě a řeknu si, sklenička vína mě nezabije a už to lítá... Přitom jsem to obojí já. Nerozumím tomu. Jak to zařídit, aby mi nepřeplo?
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41546
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
To nevím..sám to nechápu..je to něco šíleného a někdy přemýšlim, že to zabalím..ale nemám ani na to sílu
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41547
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
tazko povedat. hadam, ze "cvak" to v hlave spravi vtedy, ked sme v nejakej situacii, v ktorej sme boli tisickrat a soferovanie tela prebera podvedomie, automatika. k tomu sa ostatne nas mozog chce stale dopracovat, aby sme nejaku cinnost vykonavali automaticky, bez nutnosti nad nou rozmyslat, pretoze je to menej energeticky narocne a mozog je parchant lenivy. takze ak clovek chce prestat fajcit, ale roky chodil z prace okolo jednej budky, kde si pravidelne kupoval cigarety, tak az bude skusat prestat a zase pojde tou istou trasou domov, na minutu to spravi CVAK a potom uz sa len cuduje, preco zase kraca domov s cigaretou v papuli (moj konkretny pripad, ked som si tieto cvaknutia uvedomoval najviac).

ciastocnym riesenim by mohlo byt naschval si vyrabat take situacie, kde automatika nemoze prevziat kontrolu, napriklad chodit domov inou cestou, bez znamej PNS-ky. ale je mi jasne, ze to nie je take jednoduche. ved aj jeden z najvacsich "problemov" abstinencie je nejak zmysluplne si vyplnit cas, ktory dovtedy zaberalo popijanie.
Double D
Gold Boarder
Příspěvky: 210
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.


And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.
F. Nietzsche
 
#41549
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
V celku hezky a zajímavě napsáno..děkuji
Petr
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41611
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
Tak se znovu hlásím, i když se mi vlastně moc nechtělo, protože se stydím. Už jsem to ale zarazila a jsem opět střízlivá. Nechala jsem si napsat Campral a antabus si nad sebe zavěsila jako "damoklův meč" - ještě jedno selhání a mažu do alkoholové poradny a rok tam budu dvakrát týdně docházet... :-/ Myslím, že to zafungovalo a nemám teď ani "cuky". Postupně se dávám dohromady a jsem připravená bojovat dál a cítit se každým dnem líp a líp. Všem vám moc děkuju za podporu!
Taky se držte!
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#41612
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 4 měsíce  
No tak to je dobrá zpráva, Alheno. Já mám podobnej plán, docházet do poradny nebo na nějakou skupinu. Jsem na leden objednaná k psychiatrovi z léčebny, maj strašně dlouhý objednací lhůty teda.. Akorát práškům bych se ráda vyhla. Na co je Campral?
Karolína
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...31
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter